Ik heb zo een vermoeden dat hier een heleboel sarcasme inzit. Blijf gewoon je ding doen, want je bent mij in die 2 jaar dat ik hier meelees en reageer niet echt opgevallen.Joey wrote:Snap zo eigenlijk best dat mensen het niet leuk vonden dat je terugkwam ja.
Who's going
Nobody has said they're going yet.
Related topics
- View the latest post: Defqon.1 Weekend Festival 2016: Dragonblood (24-25-26 Juni 2016, Walibi - Biddinghuizen)
- View the latest post: Defqon.1 Weekend Festival 2015 (19-20-21 Juni 2015, Walibi - Biddinghuizen)
- View the latest post: Defqon.1 Festival 2014 (27-6-2014 tot 29-6-2014, Walibi, Biddinghuizen)
- View the latest post: Defqon.1 Festival (Donderdag 21-06-2011 - Zondag 24-06-2012, Walibi World, Biddinghuizen)
- View the latest post: Hardtraxx Meeting: Defqon.1 Festival (Vrijdag 23-06-2011 & Zaterdag 24-06-2012, Walibi World, Biddinghuizen)
Active topics in Feesten
- View the latest post: Skandalig Winter Wonderland (19-12-2026 Emmen)
- View the latest post: Decibel Outdoor 2026 Natures Rhythm (28, 29 & 30 aug. 2026, Hilvarenbeek)
- View the latest post: Hardbass 2026 (10-10-2026, GelreDome) - Line-up & tickets
- View the latest post: Raw Generation presents Digital Punk - Into The Fire (Album Release Party)
- View the latest post: 15 Years of Gunz For Hire (07-11-2026, The Dome Haaren) - Line-up & tickets
Moderators
Maar volgens mij doet er momenteel ook niemand moeilijk over dat jij Emre bent, je maakt er zelf vooral een punt van.
Je komt echt tering bedrogen uit als je in dit topic iets over defqon wil lezen trouwens
Jezus wat een verhaal
Ga nou maar weer over Defqon praten aub.
-
GHardtraxxer
- 755 posts member since 2012
- last seen 10 hours ago
2x achter elkaar. Netjes!Pommer wrote:Hey hallo
Thommy wrote:Ik heb zo een vermoeden dat hier een heleboel sarcasme inzit.Joey wrote:Snap zo eigenlijk best dat mensen het niet leuk vonden dat je terugkwam ja.
Aan deze posts te zien ben je hier wel met een enorm andere insteek dan wat je beschrijft van toen, dus dat is toch alleen maar positief? Denk niet dat mensen het postgedrag van 7 jaar geleden nog relevant vinden. Hell, in die tijd zat ik nog als 14 jarig jongetje proberen stoer te doen op een RuneScape-forum
Biertje doen op Defqon?
Hey pagina 100, kan niet wachten om van iedereen zijn persoonlijke timetable te zien.
Moest zelfs even wachten, je moet er wat voor over hebben.Goku wrote:2x achter elkaar. Netjes!Pommer wrote:Hey hallo
Ik zie nu echt voor me dat jij sinds het plaatsen van die eerste post zat te stressen of er niemand voor je postte zodat je pagina 100 zelf kon inluiden.Pommer wrote:Moest zelfs even wachten, je moet er wat voor over hebben.Goku wrote:2x achter elkaar. Netjes!Pommer wrote:Hey hallo
Stressen is een groot woord, maar waren toch wel tien extreem spannende seconden.
-
GHardtraxxer
- 755 posts member since 2012
- last seen 10 hours ago
Pommer wrote:Stressen is een groot woord, maar waren toch wel tien extreem spannende seconden.
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Ik heb misschien iets teveel behoefte duidelijkheid te creeeren inderdaad, wilde liever niet weer hetzelfde scenario. vandaar de essays,
mijn excuses. Iig fijn om leuke reacties te lezen 
Ja ja nu weten we het wel.OutsideSpacer wrote:Ik heb misschien iets teveel behoefte duidelijkheid te creeeren inderdaad, wilde liever niet weer hetzelfde scenario. vandaar de essays,mijn excuses. Iig fijn om leuke reacties te lezen
Volgende onderwerp.
Waarschijnlijk toch nog een zondagticket halen als het financieel wat meezit. Werkrooster is gunstig.
Raad iedereen vooral aan naar Unexist te gaan op de gold.
Last edited by Broken Balance on 15 Jun 2017 22:53, edited 1 time in total.
-
SHardtraxxer
- 557 posts member since 2016
- last seen 3 hours ago
Wauw, ik ben even 3 dagen niet online en gelijk 15 pagina's oid erbij.
Nieuwe Miwer mogelijk ontdekt, de hypetrain voor Headhunterz is ook alweer onderweg, en één of andere Emre is bekend gemaakt (wat eigenlijk al bekend was).
Honden bij het fouilleren waren er de afgelopen 2 jaar niet, misschien alleen angsthonden mochten de gemeentes protesteren tegen het drugsimago van de dance-scene (maar dat doen ze denk ik ook niet aangezien dan het imago van Defqon en dus ook Q-Dance erg omlaag gaat). Wees alleen niet zo dom om dan 5 gram sos los in je broekzak te doen, soms willen ze je nog wel eens daadwerkelijk controleren
P.S. jezus hé 16 nieuwe berichten sinds ik dit heb getypt

Nieuwe Miwer mogelijk ontdekt, de hypetrain voor Headhunterz is ook alweer onderweg, en één of andere Emre is bekend gemaakt (wat eigenlijk al bekend was).
Ik kwam vorig jaar rond half 2/2 uur aan in Biddinghuizen, om half 4/4 uur liepen we het campingterrein pas op. File is echt gigantisch (zeker anderhalfuur voor die ene kilometer tussen Biddinghuizen en de afslag naar de parkeerplaats), gelukkig moesten we naar de Kiss & Ride anders had het nóg langer geduurd..Woensdaghakdag wrote:Vraagje aan de mensen die een weekend gaan. Wordt nu mn 3e jaar maar voorheen gaande jaren altijd rond 5 uur aangekomen. Nu gaan we veel eerder, moeten we rekening houden met file of hondjes?
Honden bij het fouilleren waren er de afgelopen 2 jaar niet, misschien alleen angsthonden mochten de gemeentes protesteren tegen het drugsimago van de dance-scene (maar dat doen ze denk ik ook niet aangezien dan het imago van Defqon en dus ook Q-Dance erg omlaag gaat). Wees alleen niet zo dom om dan 5 gram sos los in je broekzak te doen, soms willen ze je nog wel eens daadwerkelijk controleren
P.S. jezus hé 16 nieuwe berichten sinds ik dit heb getypt
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Haha oprecht tof om te lezen ditJoey wrote:Thommy wrote:Ik heb zo een vermoeden dat hier een heleboel sarcasme inzit.Joey wrote:Snap zo eigenlijk best dat mensen het niet leuk vonden dat je terugkwam ja.Is idd niet bepaald serieus bedoeld, maar kan begrijpen dat zoiets op een forum niet helemaal goed naar voren komt haha.
Aan deze posts te zien ben je hier wel met een enorm andere insteek dan wat je beschrijft van toen, dus dat is toch alleen maar positief? Denk niet dat mensen het postgedrag van 7 jaar geleden nog relevant vinden. Hell, in die tijd zat ik nog als 14 jarig jongetje proberen stoer te doen op een RuneScape-forumNou dat is ook niet bepaald relevant meer.
Biertje doen op Defqon?
Ik ga niet naar defqon, ivm de portemonnee, maar wellicht volgend jaar. Thanks voor het aanbod tho
TiMOTHYb wrote:Je komt echt tering bedrogen uit als je in dit topic iets over defqon wil lezen trouwens
Naar welke set kijken we het meest naar uit?
Buiten de legends om denk ik toch Sound Rush op de red.
Buiten de legends om denk ik toch Sound Rush op de red.
Ik heb Activator nog nooit live meegemaakt, ben daar wel aardig hyped voor. Hopen dat het geen tegenvaller wordt.
DAAR GAAN WE VERDOMME ALLES KAPOT MAAIEN JA TOG?!Helicaze wrote:TCC
En bij activator ook Yannick!
Bij wie verwachten we zimmersion 2.0 te horen dan?
Ben normaal niet zo van deze stijl, maar vind dit nummer echt bruut
Ben normaal niet zo van deze stijl, maar vind dit nummer echt bruut
Grootste kans bij Mind Dimension of Delete waarschijnlijk.ElTigre wrote:Bij wie verwachten we zimmersion 2.0 te horen dan?
Ben normaal niet zo van deze stijl, maar vind dit nummer echt bruut
-
RHardtraxx Veteran
- 5555 posts member since 2013
- last seen 7 days ago
Ik heb trouwens geen id wie er zondag allemaal draaien. Heb alleen ticket voor de closing gekocht
. Eens even verdiepen in wie ik ga checken.