ik snap ook echt niet hoe mensen daar bij komen, want vooraan ging het idd echt heerlijk los!wrote:Grappig, hoe de sfeer op de main als saai word omschreven, terwijl ik het links voorin heerlijk naar mn zin had, en volgens mij meerdere mensen om me heen, gingen gewoon lekker los!
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
G
A
't ging echt niet los op de main, man. Om je heen misschien, zag vanaf de verhoging misschien 10 "groepjes" losgaan, of iig bewogen. 't was echt 3x niks daar
Zelfs vrienden die meewaren die voor de eerste keer naar zoiets gingen vonden de main gewoon kut.
G
dan is de kunst om juist die groepjes op te zoeken die wel los gingen! en dat was mij godzijdank erg goed geluktwrote:'t ging echt niet los op de main, man. Om je heen misschien, zag vanaf de verhoging misschien 10 "groepjes" losgaan, of iig bewogen. 't was echt 3x niks daarZelfs vrienden die meewaren die voor de eerste keer naar zoiets gingen vonden de main gewoon kut.
R
Hardtraxx Addict
1951 posts member since 2012
last seen Jan 2014
Zekers gaat goed komenwrote:Nice! Dan moeten we tegen die tijd maar eens een keer gemeet hebben, kunnen we daar samen los gaan!wrote:Zo'n gelijk vooroordeel had ik eigenlijk ook over de Pussy Lounge, maar ben er toch 3/4 keer geweest die dag en de sfeer vond ik toch wel veel en velen malen beter dan op de mainstage. Gewoon iedereen die lekker staat te bewegen, en helemaal tijdens Darkraver toen ze met die watersproeier aan de gang gingen, heeeeeerlijke sfeer en iedereen die gewoon stond de knallenwrote: Dus volgend jaar wordt het ook maar eens afsluiten bij de Pussylounge, mits de sfeer daar een beetje goed is, want mijn vooroordelen daarover zijn niet zo heel positief. Tijd om daar verandering in te brengen?!
Denk dat ik volgend jaar ook wel wil afsluiten op Pussy Lounge, vond deze eindshow namelijk toch een beetje tegenvallen..
Ik heb alle tijd dat ik op de main stond boven op de bar gestaan, en als je dan over die hele menigte heen kijkt gaan er in verhouding echt maar weinig mensen los, als je er zelf instaat lijkt dat uiteraard niet of minder maar het viel me wel op toen ik er waswrote:Grappig, hoe de sfeer op de main als saai word omschreven, terwijl ik het links voorin heerlijk naar mn zin had, en volgens mij meerdere mensen om me heen, gingen gewoon lekker los!
Ik had dat dus vorig jaar, precies een stukje te pakken waar het heel gezellig was. Dit jaar bij Frontliner wel, maar de rest niet.wrote:Grappig, hoe de sfeer op de main als saai word omschreven, terwijl ik het links voorin heerlijk naar mn zin had, en volgens mij meerdere mensen om me heen, gingen gewoon lekker los!
R
Hardtraxx Addict
1951 posts member since 2012
last seen Jan 2014
Het naar je zin hebben en een bepaalde sfeer missen staat totaal los van elkaar. Ik vond de sfeer op de main soms wat saai maar heb het wel de hele tijd hendig dik naar m'n zin gehadwrote:Grappig, hoe de sfeer op de main als saai word omschreven, terwijl ik het links voorin heerlijk naar mn zin had, en volgens mij meerdere mensen om me heen, gingen gewoon lekker los!
Heerlijk feest gehad, heel jammer van de extreme warmte kon niet optimaal presteren ondanks de nodige hulpmiddelen maar tegen die hitte kon niemand gewoon volgas gaan. Toch ultieme plekje weten te vinden, rechtsvoor in de Loudness tent voor de ventilator, daar eigenlijk heel de dag gestaan. Heerlijke setjes voorbij horen komen, met als uitschieters toch echt RR en Solutio & the I's. Maar er blijft toch 1 man het ziekste! THERA <3 Wat een afsluiting!!!!!
Hier een stuk van het Brabants Dagblad!
http://www.brabantsdagblad.nl/regios/ti ... rlopen.ece
http://www.brabantsdagblad.nl/regios/ti ... rlopen.ece
Heb ik jou gesproken dan?wrote:Ah, jij bent dus dennis!
Toch is er 1 jongen overleden, in coma geraakt door combi van Xtc/drank/hitte/uitdroging en vanochtend overleden, hij zat op de zelfde school als mij, en kwam uit Waddinxveen.wrote:Hier een stuk van het Brabants Dagblad!
http://www.brabantsdagblad.nl/regios/ti ... rlopen.ece
R
Hardtraxx Addict
1951 posts member since 2012
last seen Jan 2014
Pff, ga je ff naar een feestje toe...wrote:Toch is er 1 jongen overleden, in coma geraakt door combi van Xtc/drank/hitte/uitdroging en vanochtend overleden, hij zat op de zelfde school als mij, en kwam uit Waddinxveen.wrote:Hier een stuk van het Brabants Dagblad!
http://www.brabantsdagblad.nl/regios/ti ... rlopen.ece
Was overigens stiekem wel verbaasd over hoe verstandig de mensen waren gister, heb weinig mensen echt goed vdk gezien, wel gewoon een hoop mensen die eraan zaten maar gewoon op een normale en verantwoordelijke manier. Mensen zijn er goed mee om gegaan. Fijn om te zien
Tijdens Noisecontrollers, Headhunterz, Wildstylez, Zatox en Nosferatu ook op de Main gestaan, maar vooraan ging het toch zeerzeker los. (Al werden we soms wel aangekeken of we niet goed wijs waren
)
+ en -
+++ Oudere plaatjes tussendoor (The Pressure, Miami Belch, Crystal etc.)
++ Sfeertje @ Main. Mensen om ons heen waren gwn echt chill. (Waar het achteraan op de main volgens mij grotendeels stil stond)
++ Veel nieuwe mensen ontmoet.
+ Pussylounge (Begin vd dag). Lekkere oude plaatjes gehoord. (O.a. Our Power)
+ Temperatuur in Euphoria stage viel me (relatief) mee.
- Warmte (Vooral op Pussy & Main last van gehad, waardoor ik niet de hele middag maximaal kon gaan. Savonds weer goed gemaakt
)
- Te weinig drink-hervul plaatsen. (100.000 man bij een hervul plaats)
- Zand in combinatie met zonnebrandcreme, waardoor ik helemaal vol met zand zat. (Behoorlijk nasty)
In het algemeen: Super dagje,, maar volgend jaar mag het wel 10 graden kouder zijn.
+ en -
+++ Oudere plaatjes tussendoor (The Pressure, Miami Belch, Crystal etc.)
++ Sfeertje @ Main. Mensen om ons heen waren gwn echt chill. (Waar het achteraan op de main volgens mij grotendeels stil stond)
++ Veel nieuwe mensen ontmoet.
+ Pussylounge (Begin vd dag). Lekkere oude plaatjes gehoord. (O.a. Our Power)
+ Temperatuur in Euphoria stage viel me (relatief) mee.
- Warmte (Vooral op Pussy & Main last van gehad, waardoor ik niet de hele middag maximaal kon gaan. Savonds weer goed gemaakt
- Te weinig drink-hervul plaatsen. (100.000 man bij een hervul plaats)
- Zand in combinatie met zonnebrandcreme, waardoor ik helemaal vol met zand zat. (Behoorlijk nasty)
In het algemeen: Super dagje,, maar volgend jaar mag het wel 10 graden kouder zijn.
Overigens denk ik dat iedereen wel zn witte t-shirt kan weggooien, denk je slim te zijn om wit aan te doen. Zag trouwens wel mensen met een zwart t-shirt.. wat waren die denkende? het is -5?
Net of je met die temperatuur veel verschil merkt tussen wit en zwart 
Zeker welwrote:Net of je met die temperatuur veel verschil merkt tussen wit en zwart
http://lisanne-mirre-natuurkunde.webkli ... t-t-shirty
C
Hardtraxx Veteran
4930 posts member since 2012
last seen Jan 2026
Had nergens last van? Zweten doe je toch wel, of je nu een wit of een zwart t-shirt aan doet.wrote:Overigens denk ik dat iedereen wel zn witte t-shirt kan weggooien, denk je slim te zijn om wit aan te doen. Zag trouwens wel mensen met een zwart t-shirt.. wat waren die denkende? het is -5?
't is maar waar je je druk om maaktwrote:Overigens denk ik dat iedereen wel zn witte t-shirt kan weggooien, denk je slim te zijn om wit aan te doen. Zag trouwens wel mensen met een zwart t-shirt.. wat waren die denkende? het is -5?
Da's alleen in de zon, in de tenten was die nietwrote:Overigens denk ik dat iedereen wel zn witte t-shirt kan weggooien, denk je slim te zijn om wit aan te doen. Zag trouwens wel mensen met een zwart t-shirt.. wat waren die denkende? het is -5?
DB was echt fantastisch! Ik heb een 1,5 liter fles water gepakt en t podium opgegaan en toen was t zo van: fuck it, ik ga gewoon eens 90 minuten vol gas en op t laatst nog ff extreem eindigen! Aan het einde vd set, fles zo goed als leeg, grote monitor speaker links van me die spontaan omviel
(gelukkig niet kapot overigens!) En een fantastische ervaring rijker, ik heb zwaar genoten en superveel respect voor iedereen die ook los ging tijdens mn set met al een hele dag vol muzikaal geweld achter de rug! Morgen post ik mn tracklist, nu nog teveel spierpijn voor 
D
Hardtraxx Elite
2349 posts member since 2012
last seen Apr 2017
Respect!! 
C
Gisteren ben ik wel aangesproken in de Loudness door een vrouwke, of ik Chris Two was.
ken haar helemaal niet, maar goed
ken haar helemaal niet, maar goed
G
kwestie van duwenwrote:- Te weinig drink-hervul plaatsen. (100.000 man bij een hervul plaats)
daar had ik ook last vanwrote:- Zand in combinatie met zonnebrandcreme, waardoor ik helemaal vol met zand zat. (Behoorlijk nasty)
ook genieten was toen ik zon strandbal in mn gezicht kreeg, lekker zon hap zand in je mond, ogen, oren, heerlijk!
Je set was ook gewoon meer dan gruwelijk! Elke zweetdruppel meer dan waard haha! Toch de set waar ik het meest naar uitkeek en waar ik mezelf ook voor gespaard heb!wrote:DB was echt fantastisch! Ik heb een 1,5 liter fles water gepakt en t podium opgegaan en toen was t zo van: fuck it, ik ga gewoon eens 90 minuten vol gas en op t laatst nog ff extreem eindigen! Aan het einde vd set, fles zo goed als leeg, grote monitor speaker links van me die spontaan omviel(gelukkig niet kapot overigens!) En een fantastische ervaring rijker, ik heb zwaar genoten en superveel respect voor iedereen die ook los ging tijdens mn set met al een hele dag vol muzikaal geweld achter de rug! Morgen post ik mn tracklist, nu nog teveel spierpijn voor
Was maar goed ook, want je ging gruwelijk tekeer.
Je maakte mij overigens ook bijzonder happy met een van mijn favoriete platen
Who was there
Nobody has said they're going yet.