en ik mis heitinga
Geblesseerd. Wijnaldum te licht voor Moldavie?The Anim0l wrote:en ik mis heitinga
wennen aan Oranje! Van Bommel moet Strootman alles leren, dat is mijn insteek iig
Geblesseerd. Wijnaldum te licht voor Moldavie?The Anim0l wrote:en ik mis heitinga
Mooie uitslag, maar de wedstrijd was niet al te best.Dream Chaser wrote:Tijd voor feyenoord - VVV. Hopelijk een mooie wedstrijd en winst natuurlijk!
Eens, hoewel ik meer dan tevreden ben met onze 0-4 gisteren. Volgende 2 wedstrijden worden erg belangrijk, Groningen-uit en PSV-thuis, winnen we beide dan geef ik ons een goede kans om mee te doen om de titel.Mol wrote:Ajax #6Ik ben nog nooit zo pro Feyenoord geweest als de aankomende 7 dagen
![]()
*wishful thinking*
PSV had meer moeten scoren maar ach; als Matavz & Wijnaldum de vorm vinden dan is het aan!
Steffnov wrote:De kakkies staan wel boven de neuzen hemaar goed, dat staat zelfs Vitesse...
Maar die moet hij ook gewoon afmaken, de pass zelf was heerlijk inderdaad.Pommer wrote:Die pass van Maher met buitenkant rechts op Benschop
Laat me niet lachen, als er 2 dingen achterlijk waren was t Wiedemeier wel en de nekkies die niet op konden houden met janken!robkuh1990 wrote:die 2 rode kaarten waren dik verdiend bij NEC - Vitesse..
wat een achterlijke actie x2
Wat is dat?Mannonymous wrote:Laat me niet lachen, als er 2 dingen achterlijk waren was t Wiedemeier wel en de nekkies die niet op konden houden met janken!robkuh1990 wrote:die 2 rode kaarten waren dik verdiend bij NEC - Vitesse..
wat een achterlijke actie x2
Zielige takkenwerpers van dat degradatieploegje uit Nijmegen.El Mare wrote:Wat is dat?Mannonymous wrote:Laat me niet lachen, als er 2 dingen achterlijk waren was t Wiedemeier wel en de nekkies die niet op konden houden met janken!robkuh1990 wrote:die 2 rode kaarten waren dik verdiend bij NEC - Vitesse..
wat een achterlijke actie x2
Volgens mij gaat het juist om het punt waar de overtreding plaatsvindt, oftewel het moment van contact. En dat was erbuiten. De redenatie van de scheids klopt niet, anders kun je in feite bepaalde kant op springen/duiken om de 16 in te vallen...slidingen die parallel aan de 16 meter lijn (net buiten de 16) in worden gezet, worden toch ook nooit penalties, ondanks dat de speler erbinnen valt...Chukkels wrote:Je slaat heel wat over in je verslagje Skedoelefloeps. Verder was, zoals al zo vaak gezegd, de penalty van Ajax meer dan terecht, aangezien het gaat om het punt waar de overtreding eindigt en niet waar die ingezet wordt. Verder was de rode kaart van Enoh zwaar overdreven, maar kan ik er achteraf niet rouwig om zijn dat we hem in de Klassieker missen, aangezien dat ongeleid stuk projectiel anders daar wel tegen een rode kaart zou aanlopen. Verder had PSV een penalty tegen moeten hebben plus een rode kaart voor Isaksson, dat was gewoon een schofterige overtreding. Rode kaarten bij de Gelderse derby waren inderdaad terecht. Verder heb ik niet veel gezien dit weekend, maar ik heb in 4 van de 9 wedstrijden wel kunnen zien dat de Nederlandse arbitrage net zo inconsequent handelt als een hamster die z'n dagelijkse training op een hamsterwiel doet.
Fout. Als een speler op de middellijn wordt vast gehouden en de speler die de overtreding begaat laat pas los op het moment dat de aanvallende speler in het strafschopgebeid loopt, waarop de aanvallende speler niet meer in balans kan blijven en naar de grond gaat, is het een penalty.Steffnov wrote:Volgens mij gaat het juist om het punt waar de overtreding plaatsvindt, oftewel het moment van contact. En dat was erbuiten. De redenatie van de scheids klopt niet, anders kun je in feite bepaalde kant op springen/duiken om de 16 in te vallen...slidingen die parallel aan de 16 meter lijn (net buiten de 16) in worden gezet, worden toch ook nooit penalties, ondanks dat de speler erbinnen valt...Chukkels wrote:Je slaat heel wat over in je verslagje Skedoelefloeps. Verder was, zoals al zo vaak gezegd, de penalty van Ajax meer dan terecht, aangezien het gaat om het punt waar de overtreding eindigt en niet waar die ingezet wordt. Verder was de rode kaart van Enoh zwaar overdreven, maar kan ik er achteraf niet rouwig om zijn dat we hem in de Klassieker missen, aangezien dat ongeleid stuk projectiel anders daar wel tegen een rode kaart zou aanlopen. Verder had PSV een penalty tegen moeten hebben plus een rode kaart voor Isaksson, dat was gewoon een schofterige overtreding. Rode kaarten bij de Gelderse derby waren inderdaad terecht. Verder heb ik niet veel gezien dit weekend, maar ik heb in 4 van de 9 wedstrijden wel kunnen zien dat de Nederlandse arbitrage net zo inconsequent handelt als een hamster die z'n dagelijkse training op een hamsterwiel doet.
Isaksson geef ik je trouwens inderdaad gelijk in, duidelijk rood + penalty.
Dan kan een speler dus zichzelf in balans proberen te houden, de 16 in huppen (je weet wel wat ik bedoel...als je de balans verliest blijven bewegen) en dan vallen...zonder de er nog enigszins een mogelijkheid was iets te bereiken.Chukkels wrote:Fout. Als een speler op de middellijn wordt vast gehouden en de speler die de overtreding begaat laat pas los op het moment dat de aanvallende speler in het strafschopgebeid loopt, waarop de aanvallende speler niet meer in balans kan blijven en naar de grond gaat, is het een penalty.
Het gaat dus om het onregelmentaire moment dat de speler niet meer in staat is om z'n balans te bewaren om zijn actie te voltooien. Dit was bij Boerrigter in het strafschopgebied. Dat hij voor het eerst geraakt werd buiten het strafschopgebied kan dan wel waar zijn, maar de val (het moment dat hij niet meer in evenwicht was) was erbinnen.
Zielige takkenwerpers van dat degradatieploegje uit Nijmegen.[/quote]Chukkels wrote: Wat is dat?