Volgens mij was dit vorig jaar ook een punt van kritiek. Toen was ik er en vond ik het in zaal 1 onwijs druk. Op feestjes is het toch wel enigzins lekker als je een beetje de ruimte hebt om los te gaan. Hopelijk doen ze hier volgend jaar wat aan, iets minder kaarten verkopenLPXX wrote: --- Te veel mensen, zaal 1 verlaten vanwege drukte om vervolgens aan te sluiten in de rij voor zaal 2.
Who was there
Nobody has said they're going yet.
Related topics
- View the latest post: Act of Rage & MC Jeff - Subject Hostile (Official Shockerz 2018 Anthem) (MINUS083)
- View the latest post: Shockerz - Reshape & Dominate (13-12-2025, Autotron, Rosmalen)
- View the latest post: Shockerz - Chaos Prophecy (14-12-2024, Autotron, Rosmalen)
- View the latest post: Shockerz 2023 - Reflected Reality (16-12-2023, Autotron, Rosmalen)
- View the latest post: Shockerz - Conflict Override (16-12-2017, Autotron, Rosmalen)
Active topics in Feesten
- View the latest post: Jay Reeve presents Melodic Madness (26-09-2026, Poppodium 013, Tilburg)
- View the latest post: Dirty Workz 20 Years ADE (21-10-2026, Chicago Social Club, Amsterdam)
- View the latest post: Sunset Festival (19-09-2026, Lilse Bergen, Lille)
- View the latest post: Vroeger Was Alles Beter Indoor (24-10-2026, Brabanthallen, Den Bosch)
- View the latest post: Decibel Outdoor 2026 Natures Rhythm (28, 29 & 30 aug. 2026, Hilvarenbeek)
Moderators
Ik haal zelf nooit ijs, maar vrienden klaagden over zure raketjesZamble wrote:Zure ijsjes?
Ze hadden overigens ook B-merk calippo's, geen idee welke pH deze hadden
Ja, vorig jaar was dat ook, en toen gepaard met veel hitte.PEPii wrote:Volgens mij was dit vorig jaar ook een punt van kritiek. Toen was ik er en vond ik het in zaal 1 onwijs druk. Op feestjes is het toch wel enigzins lekker als je een beetje de ruimte hebt om los te gaan. Hopelijk doen ze hier volgend jaar wat aan, iets minder kaarten verkopenLPXX wrote: --- Te veel mensen, zaal 1 verlaten vanwege drukte om vervolgens aan te sluiten in de rij voor zaal 2.
Het viel me ook op dat naast bovengenoemde drukte de chill out ook vol zat en er zelfs tientallen mensen op de grond zaten in de binnenkomst hal.
Ah huismerk Broken Balance zeker.Zamble wrote:Zure ijsjes?
-
TDonateur
- 3777 posts member since 2009
Haha, dat waren van die energy ijsjes. Als je dan denkt dat je een gewoon raketje krijgt zal die vast zuur smakenLPXX wrote:Ik haal zelf nooit ijs, maar vrienden klaagden over zure raketjesZamble wrote:Zure ijsjes?
Ze hadden overigens ook B-merk calippo's, geen idee welke pH deze hadden
Die heb ik ook wel gezien tijdens Resonate geloof ik
Dus zou goed kunnen dat je die hebt gehad.

Dus zou goed kunnen dat je die hebt gehad.
TiMOTHYb wrote:Ah huismerk Broken Balance zeker.Zamble wrote:Zure ijsjes?
America was denk ik de enige leuke plaat die voorbij kwam, rest was echt complete zaad...DonnyD wrote:Dit... Het klinkt echt werkelijk waar nergens meer naarFrijolrojo wrote:Maar tering ey jongens, wat is radical redemption slecht geworden. Wat een pauper set was dat, drive compleet weg en kakte helemaal in. Vroeger ging ik helemaal uit mijn stekker bij die gozer maar nu.. pffGelukkig vindt ie het zelf leuk want daar gaat het tenslotte om!
Hier kan ik me volledig in vinden. De sfeer bij Phuture Noize was geweldig, toch wel een verademing tussen de melodieloze sets door. Ook B-Front & MYST heerlijk verrassend en met name Electronic Symphone, wat een bazenplaat is dat zegFantazoo wrote:Kort verslagje van mijn kant nog:
Na een half uurtje toch besloten om naar B-Front en MYST te gaan, precies op tijd voor Electronic SymphonySet stak verder ook weer goed in elkaar.
Hierna een van de sets van de dag: Phuture Noize presents Black Mirror Society. Eerlijk toegegeven, doet Phuture Noize lang niet altijd wat met me, maar zaterdag was een van die dagen dat het me wel enorm pakte. Show in combinatie met de sfeer en het inmiddels beter afgesteld geluid zorgde ervoor dat deze drie kwartier echt fantastisch waren. SZP daarna was aardig (helaas geen The Outbreak), E-Force en Frequencerz gewoon degelijk maar niet echt benoemenswaardig.
Brutal 3.0 was ook weer leuk om te horenStinus wrote:America was denk ik de enige leuke plaat die voorbij kwam, rest was echt complete zaad...DonnyD wrote:Dit... Het klinkt echt werkelijk waar nergens meer naarFrijolrojo wrote:Maar tering ey jongens, wat is radical redemption slecht geworden. Wat een pauper set was dat, drive compleet weg en kakte helemaal in. Vroeger ging ik helemaal uit mijn stekker bij die gozer maar nu.. pffGelukkig vindt ie het zelf leuk want daar gaat het tenslotte om!
Ik vond Radical eigenlijk nog best leuk. Ik ging er na een matig album met lage verwachtingen in, maar heb me uiteindelijk goed vermaakt. Plaatjes als 3.0 , Big Boys, Suicide Bassline , Handle This en Sacrifice blijven voor mij altijd sterk, en voor m'n gevoel was ie ook best lekker aan het mixen. Je zal er geen DJ-wedstrijden mee winnen, maar in dit tijdperk van fade-in/fade-out mixen doet een kickswitchje hier en geskipt breakje daar al wonderen