dawasiknie schreef:
@ Lowrenz Ik begin altijd later zodat ik op t einde nog lekker ga en niet helemaal naar de klote ben. Dus idd rond een uurtje of middernacht.
Maar bijv. Olijfboompje (toch?) begint altijd heel vroeg omdat ie dat fijner vind, en zo ken ik er nog wel een paar. Of je kan zoals Chukkels vorig jaar @ Q-base heel de dag zo waus als de koekoek rondlopen door een enorme hoeveelheid weg te vreten, is alleen niet zo aan te bevelen voor je hersenpan

Dat was ook eenmalig. En ik had het zelf een beetje onderschat wat 200+mg in 1x met je doet als onervaren junk
@Lowrenz
Zeker niet vroeg beginnen, dan haal je het einde niet helder. Plus na een aantal uur werkt het niet meer, je wordt er alleen maar vaag van. Niet aan te raden als 2e keer. Ook niet als 3e keer trouwens of als 4e keer of whatever. Mag ik vragen wat voor pillen je hebt? Of weet je dat niet?