Dit is eigen alleen zo met oude soorten antihestime zoals clemastine. Tegenwoordig wordt je er niet meer slaperig van tenzi je echt hele zware hebt op dokters recept. Dus tenzij je oude tabletten hebt of via de dokter zou ik eerder kijken naar melotanine tablettenDenkeleda wrote:Iemand hier die wel eens hooikoortstabletten heeft genomen als slaapmiddel na een feest? Ik word daar zelf altijd heel suf en moe van, dus ben benieuwd of zoiets helpt.
Related topics
- View the latest post: 1000ste topic in offtopic
- View the latest post: Offtopic Discussie 3: Variabele Studiefinanciering
- View the latest post: Wist je dat offtopic
- View the latest post: Offtopic discussie: 2. Democratie in de 21e eeuw.
- View the latest post: Ran-D & Act Of Rage - Drugs (Crypsis Remix) (ROUGH??)
Active topics in Off-Topic
Moderators
-
HHardtraxxer
- 260 posts member since 2022
- last seen 16 days ago
https://www.dromenwinkel.com/c/droomsapErikZ wrote:Dit is eigen alleen zo met oude soorten antihestime zoals clemastine. Tegenwoordig wordt je er niet meer slaperig van tenzi je echt hele zware hebt op dokters recept. Dus tenzij je oude tabletten hebt of via de dokter zou ik eerder kijken naar melotanine tablettenDenkeleda wrote:Iemand hier die wel eens hooikoortstabletten heeft genomen als slaapmiddel na een feest? Ik word daar zelf altijd heel suf en moe van, dus ben benieuwd of zoiets helpt.
Vind het zelf geen lekker spul though. Volgende middag nog suf ervan, maar het werkt wel!
-
BHardtraxxer
- 90 posts member since 2021
- last seen 24 days ago
6-APB vroeger regelmatig gebruikt, heel lang niet meer gezien en over gehoord, maar ik zie net dat je dit gewoon nog altijd online kan kopen als ik het goed begrijp. Mooi land leven we in, haha. Waar bestellen jullie dit en hoeveel mg doseer je dan? Was van plan dan gewoon poeder te bestellen en zelf in capsules te butsen.Paling wrote:Oh vraagje, bij m'n bestelling 6-APB kreeg ik ook gratis 4-MPD erbij. Heb al even online gezocht maar ben ook benieuwd of iemand hier ervaring mee heeft?
Sinds 01-07 zou dat niet meer zo makkelijk moeten zijn, het is op de lijst gezet (als het goed is)
Ja? Ik krijg er niks over gevonden. Wordt inderdaad ook nog verkocht, ook door de grotere webshops die dat (normaal gezien) wel goed bijhouden.ErikZ wrote:Sinds 01-07 zou dat niet meer zo makkelijk moeten zijn, het is op de lijst gezet (als het goed is)
Dat is als het goed is verder uitgesteld tot in ieder geval september. Kreeg er laatst een mail over dat ze de wet nog niet konden doorvoeren, omdat er nog extra vragen zijn gesteld die beantwoord moesten worden oid.
Pfff, op Liquicity zat ik op de camping naast een kerel en die had gewoon 4-FMP laten maken in het lab waar ie z'n PhD doet. De hele mikmak werd gewoon in een luchtkussen envelop thuisbezorgd met de universiteit als afzender. Fantastisch.
Ik neem aan dat jullie meer dan alleen speeksel hebben uitgewisseld en je hem zodoende al hebt geappt voor een tweede batch?
-
BHardtraxxer
- 90 posts member since 2021
- last seen 24 days ago
Thanks, heb inderdaad net ff een grammetje besteld! Hoeveel gebruiken jullie ongeveer qua aantal milligram? Vind het op basis van bevindingen op internet een beetje lastig afwegen.Mitch wrote:Ja? Ik krijg er niks over gevonden. Wordt inderdaad ook nog verkocht, ook door de grotere webshops die dat (normaal gezien) wel goed bijhouden.ErikZ wrote:Sinds 01-07 zou dat niet meer zo makkelijk moeten zijn, het is op de lijst gezet (als het goed is)
Even dit topic een paar pagina's teruglezen, volgens mij rond Defqon ging de 'discussie' er ook over, inclusief tips en dosering.
-
BHardtraxxer
- 90 posts member since 2021
- last seen 24 days ago
Thanks!Remi wrote:Even dit topic een paar pagina's teruglezen, volgens mij rond Defqon ging de 'discussie' er ook over, inclusief tips en dosering.
^ En hier gratis het hele artikel te lezen: https://archive.ph/BV5XR
Heeft iemand wel eens bewust drugs meegenomen in het vliegtuig naar vakantie?
Niet bewust, wel onbewust een flesje Xanax en een XTC pil in mijn toilettas mee naar Curaçao. Vrienden ook wel eens per ongeluk wat coke meegenomen.Denkeleda wrote:Heeft iemand wel eens bewust drugs meegenomen in het vliegtuig naar vakantie?
Wil je dat gaan doen? Het is gemakkelijk, maar het risico absoluut niet waard!
Haha nou ja, dat. Ik wil het misschien doen, hoor ook alleen maar verhalen van hoe makkelijk het is. Het zou een leuke toevoeging zijn, maar het risico ook absoluut niet waard.
Risk vs reward hierin lijkt me het inderdaad totaal niet waard. Is er niet een mogelijkheid om op locatie wat te scoren?
Iets meer inhoud om te kunnen beoordelen, s.v.p. Wat wil je meenemen en waar ga je naartoe?
Overigens: het antwoord op je vraag is 'nee' en er ook nooit over getwijfeld. Over het algemeen valt er overal wel iets te scoren. Ook dát nog nooit gedaan alhoewel ik ongekend vaak word aangesproken, waar ter wereld ik ook kom.
Overigens: het antwoord op je vraag is 'nee' en er ook nooit over getwijfeld. Over het algemeen valt er overal wel iets te scoren. Ook dát nog nooit gedaan alhoewel ik ongekend vaak word aangesproken, waar ter wereld ik ook kom.

