Waren om 19:15 de early birds al weg of doe ik iets verkeerd?
Who's going
Nobody has said they're going yet.
Related topics
Active topics in Feesten
Moderators
Spectrum of Spoontech (02-10-21) - Dynamo Eindhoven)
- Venue
- Dynamo, Eindhoven
- Age
- 18+
- Price
- Early ticket: €15,- (uitverkocht)
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
Yes m8, zin in!wrote:Kaartje binnen
Ja, echt ongekendwrote:Waren om 19:15 de early birds al weg of doe ik iets verkeerd?
-
THardtraxxer
- 266 posts member since 2017
- last seen Jun 2024
jullie zijn echt lekker bezig met spectrum , echt een toevoeging voor de scene
betaalbare prijzen & goede line up
ga zo door !!

betaalbare prijzen & goede line up
ga zo door !!
Dat dacht ik al! Kort na m'n post maar een regular ticket gekocht en TValentijn net ff gewaarschuwd dat het hard gaat.wrote:Ja, echt ongekendwrote:Waren om 19:15 de early birds al weg of doe ik iets verkeerd?. We zitten nu op ongeveer 50% van de kaartverkoop al en dat binnen 2 dagen. Hiervan konden we zelf alleen maar van dromen
Bedankt voor het compliment! Onze insteek zal altijd zijn om betaalbare events neer te zetten voor de echte die hards en waar muzikaliteit de boventoon voert.wrote:jullie zijn echt lekker bezig met spectrum , echt een toevoeging voor de scene
betaalbare prijzen & goede line up
ga zo door !!![]()
wrote:Grote optie! Overdag en prijs maakt het zeker wel aantrekkelijk
Aanwezig! Hopen dat namen zoals Genox, The Purge en MD ook genoeg Spoon classics erbij pakken. 
Nee, dat mag niet van onze labelmanager.wrote:Aanwezig! Hopen dat namen zoals Genox, The Purge en MD ook genoeg Spoon classics erbij pakken.
Mochten er mensen van ver komen. Partyvervoer heeft al wat aanmeldingen gehad en er gaat al een bus vanuit Groningen. Verder is iedereen vrij daar eventueel vervoer aan te melden, mochten ze volledig gestrekt erin willen gaan
https://www.party-vervoer.nl/spectrum-of-spoontech
https://www.party-vervoer.nl/spectrum-of-spoontech
Ik mag hopen dat dit verplaatst kan worden 
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Tering corona
We gaan idd alles op alles zetten om dit evenement naar eind dit jaar te kunnen verzetten. Zodra daar meer duidelijkheid over is zullen we met een bericht naar buiten komen.
Verjaardagsfeestje nu dus voor mij.wrote:BPM Presents: Spectrum of Spoontech verplaatst naar 3 oktober 2020
Beste Joey,
We hebben bericht van de organisator ontvangen dat BPM Presents: Spectrum of Spoontech op 23 mei 2020 is verplaatst naar een nieuwe datum op dezelfde locatie.
Gekochte kaarten blijven geldig voor de vervangende datum. Je hoeft hiervoor dan ook niets te doen. De aanvangstijd en locatie blijven hetzelfde.
Bericht van de organisator:
De Nederlandse overheid heeft een aantal maatregelen getroffen om de verspreiding van het Coronavirus (COVID-19) zoveel mogelijk te voorkomen. Één van deze maatregelen is een verbod op evenementen en concerten in heel Nederland tot en met 31 mei. Dit betreft ook het event van Spectrum of Spoontech dat gepland stond op 23 mei 2020. Spectrum of Spoontech vindt nu plaats op 3 oktober 2020.
Gekochte kaarten blijven geldig voor de vervangende datum. Je hoeft hiervoor dan ook niets te doen. De aanvangstijd en locatie blijven hetzelfde.
Het kan natuurlijk zijn dat je verhinderd bent op de nieuwe datum. Vanwege de drukte door de vele verplaatsingen van events, is het nu nog niet mogelijk om een restitutie aan te vragen. Wij vragen je begrip voor deze situatie. Zodra er meer nieuws is, zetten wij dit op onze website: http://www.dynamo-eindhoven.nl
Vanwege het grote aantal vragen dat we op het moment ontvangen, kan het zijn dat de wachttijd bij onze klantenservice langer is dan normaal. We vragen je begrip hiervoor. In plaats contact op te nemen met de klantenservice, kan je antwoorden op je vragen vinden op onze informatiepagina.
Laat het gerust weten als we je nog ergens mee kunnen helpen.
Met vriendelijke groeten,
Team Ticketmaster
Ik heb de OP aangepast! Artwork word vandaag aangepast en vanavond komen we met alle info online!
Hopelijk zien we iedereen op de nieuwe datum!
-
BHardtraxxer
- 478 posts member since 2017
- last seen Jun 2026
Mooi dat een nieuwe datum gevonden is! Nu alleen nog hopen dat het goed valt.. ik weet dus echt nog niet hoe ik in oktober qua planning zit
Dat hele verdomde spectrum is me ook niet goed gezind he, kan er alweer niet bij zijn 
Dan kun je in ieder geval al mooi deze datum vrijhouden.wrote:Mooi dat een nieuwe datum gevonden is! Nu alleen nog hopen dat het goed valt.. ik weet dus echt nog niet hoe ik in oktober qua planning zit
-
RHardtraxx Veteran
- 5555 posts member since 2013
- last seen 21 days ago
Gast, je doet het eromwrote:Dat hele verdomde spectrum is me ook niet goed gezind he, kan er alweer niet bij zijn
Wat is er dan ? het is nog ver weg...
Weekend wegwrote:Gast, je doet het eromwrote:Dat hele verdomde spectrum is me ook niet goed gezind he, kan er alweer niet bij zijn![]()
Wat is er dan ? het is nog ver weg...
Afgezien van dat de reden van verplaatsing natuurlijk ernstig is, ben ik hier wel heel blij mee. Op de originele datum kon ik namelijk niet, en nu kan ik er alsnog bij zijn 