Dag 2 was sowieso beter als dag 1, maar wat een irritante kutgastjes zeg jeeeezus..
Ik was gewoon los aan t gaan en ineens zie ik achter me gastjes hele tijd kijken, dus ik dacht oke nevermind.. Hoor ik die ene ineens tegen die andere zeggen 'sow die is van de kaart joh dat meisje', kwam zo'n gastje ook nog is vragen of het wel goed met me ging

Terwijl ik 101% nuchter was 'zucht'.. Vervolgens blijven ze kijken dus ik dacht nja ik ga er mee praten misschien flikkeren ze dan een end op, maar neehoor.
Later ook nog andere gastjes die het prachtig vonden hoe ik los ging, allemaal oke, maar daarna bleven ze maar naar me kijken en zeggen 'ik doe met je mee' en toen ze zagen dat ik living for the moment op m'n arm had nou joh toen moest iedereen het weten. Ben zelfs een paar keer bij m'n vrienden weg gegaan omdat ik er zo gek van werd.
Sets van dag 1 waren beter dan dag 2, maar sfeer op de main was 100x beter dan dag 1, goed vermaakt dus!
