Het was dus daadwerkelijk de moeder van Thyron, ik heb haar net telefonisch gesproken. Ook zij beaamt dat het ongevraagd versturen van de mp3's niet goed te praten is, maar dat het in haar ogen eerder een ondoordachte actie dan een actie die echt kwaad bedoeld is. Het lezen van de reacties in dit topic zorgde ervoor dat ze het toch voor haar zoon op wilde nemen, maar dat pakte niet zo uit als ze het bedoeld had. Haar en onze excuses voor de verwarring die hierdoor ontstaan is, maar het is dus niet Thyron geweest die zijn eigen acties probeerde goed te praten.
Hopelijk is er zo weer wat duidelijkheid over deze kwestie en kan de discussie hier op een normale toon weer verder gaan.
Hopelijk is er zo weer wat duidelijkheid over deze kwestie en kan de discussie hier op een normale toon weer verder gaan.
