Het zou ook Hardtraxx niet zijn als ze het originele punt compleet negeren en weer overgaan naar hersenloos bashen.
Trots.
De man zegt zelf dat hij wat uptempo wel tof vindt, maar dat het te veel richting een eenheidsworst gaat omdat een stijl goed werkt op dingen als socials, net als met raw. Waar het eerst naar een bepaald genre boeken omdat het populair is ging, gaat het nu haast naar een sound boeken omdat dat het goed doet. Daar gaat hij een open discussie op aan, vrij netjes nog geloof ik.
Vervolgens komt het weer aan op een uptempo is troep vs je bent een hater. Het zou ook geen Hardtraxx zijn als mensen getriggered worden door steekwoorden en zich aangevallen voelen terwijl er niks raars wordt gezegd.

Jordi schreef:
Alm1ghty schreef:
Uptempo is lekker
nee jij
OT: Probeer eens de passie die je voelt te steken in nieuwe dingen ontdekken ipv vast te houden aan een genre wat continue in beweging is. Vraag vrienden, gebruik het spotify/youtube algoritme, begeef je eens in het andere muziek toppa. de wereld ligt aan je voeten boss.
Als dat is hoe het werkt, wanneer ga je mee naar Verknipt dan maatsko.