Ik wil even zeggen dat jullie goed bezig zijn.
Dank, vriend. Ik ben, ongeacht wat, ook altijd trots op jou!Mark With A Tarrel wrote:Ik wil even zeggen dat jullie goed bezig zijn.
Dank, vriend. Ik ben, ongeacht wat, ook altijd trots op jou!Mark With A Tarrel wrote:Ik wil even zeggen dat jullie goed bezig zijn.
Dat is wanneer je een paar goede lijnen neemt en daarna 2 dagen niet kan slapen.billieb15 wrote:wat is die peprush?
Haha ja, ik denk dat ik wel al bovengemiddeld zit qua wat ik normaal neem.LucG wrote:Ik denk dat ik op dezelfde frequentie zit en ik deel die ervaring niet. Meer nemen misschien?
Dit ja! Dat heerlijke gevoel vanaf je kruin tot aan de kippenvel op je armen bij ieder lekker nummer. Een ook het gevoel dat alles goed/prima is!Fantazoo wrote:De hele dag een kriebel in je achterhoofd hebben, kaken stijf op elkaar en ontzettend lichtvoetig bent.
Van XTC raakte ik altijd ontzettend verrot, al jaren niet meer gedaan daarom (en de aanslag op je serotonine). Daarnaast had ik altijd het gevoel dat je bij XTC de controle veel meer kwijt raakt. Nou ben ik van mezelf iemand die graag controle heeft (kan me bij psychedelica ook nooit volledig er aan overgeven) en bij pep kun je dat voor mijn gevoel een stuk beter sturen.billieb15 wrote:maar is dat chiller dan bijvoorbeeld xtc? zo ja, waarom?
Ik vind het nu juist fijner om wat minder te nemen, haha. Al was die peprush wel lekker, niet slapen (zonder benzos) en 2 dagen lang pepzweet hebben, is het me niet meer waardDenkeleda wrote:De laatste keren pep vielen bij mij een beetje tegen. Dat echte pepgevoel mis ik een beetje. Heb ik dan gewoon pech met mindere kwaliteit pep (zowel gewassen als ongewassen gebruikt) of is het inmiddels gewenning? Zo vaak gebruik ik het ook niet; sinds begin 2025 slechts 3x genomen. Of heeft het dagelijks consumeren vanaf allerlei schermen mijn dopamine dusdanig in de war gebracht dat het niet meer datzelfde gevoel geeft?
Ik wil gewoon weer die ouderwetse peprush.
Maar jij leeft toch op pep? (Als ik je Foto mag geloven)Remi wrote:^ Instant zin.
Krijg de laatste tijd een beetje het idee dat er weer mindere kwaliteit drugs in omloop is. Zelf ben ik niet zo fan van amfetamine omdat ik daar erg slecht op slaap en het gevoel toch niet heel bijzonder vind. Sinds ik 4MMC heb leren kennen ben ik daar echt helemaal gek op. Eigenlijk heel de methcathinone groep wel gebruikt toen het legaal te krijgen was. Nadat 2M niet meer legaal te krijgen was heb ik weer echte 4M kunnen vinden bij de dealers maar laatste batch die ik kocht was zeker geen 4M. Dikke hartkloppingen, onrustig en een nacht niet kunnen slapen waarschijnlijk is het NEP (n-ethylpentedrone) of 4-MPD(4-methylpentrdrone) ik moet het nog laten testen.Denkeleda wrote:Heb ik dan gewoon pech met mindere kwaliteit pep
De werking van 4m vind ik echt top. Kan helemaal uit mijn bol gaan van dat spul en dan toch een paar uur erna gewoon slapen. Als ik gebruik dan vliegen de grammen er hier ook wel door heen in een weekend.billieb15 wrote:heb ik geen last van wbt 4mmc.
Blijf me verbazen van de werking.
maarja, ik gebruik ook niet zovaak.
Wel veel als ik gebruuk, dat wel
Hier nog altijd zeer goede kwaliteit aanwezig. Let op de structuur (na wassen). Als het geen poedersuiker structuur is, is het troep. Net als van die harde korrels erin, ook een indicatie voor troepDenkeleda wrote:De laatste keren pep vielen bij mij een beetje tegen. Dat echte pepgevoel mis ik een beetje. Heb ik dan gewoon pech met mindere kwaliteit pep (zowel gewassen als ongewassen gebruikt) of is het inmiddels gewenning? Zo vaak gebruik ik het ook niet; sinds begin 2025 slechts 3x genomen. Of heeft het dagelijks consumeren vanaf allerlei schermen mijn dopamine dusdanig in de war gebracht dat het niet meer datzelfde gevoel geeft?
Ik wil gewoon weer die ouderwetse peprush.
Nouja vorig jaar was er makkelijk aankomen. 2x batch gekocht en beide getest en dat was 4m. Wat ik laatst gekocht heb is zeker geen 4m, moet het nog testen wat het is.Zaagkick wrote:is echte 4m weer makkelijk verkrijgbaar ? zeg wllh
De laatste keren heb ik een zak krentenbollen gekocht, het lipje er voorzichtig afgehaald, een of twee krentenbollen uit het midden met een klein gaatje in het midden opengemaakt (waar de broodjes daarna weer tegen elkaar liggen) en het daar naar binnen geduwd/gepropt. Netjes de krentenbollen weer in de zak (met de opening van de bollen dus naar elkaar toe) en met het lipje dicht doen. Niks aan te zien. En met een beetje geluk vergeet je dat het daar zit en is het feest als je de bol op eet.billieb15 wrote:Hoe nemen jullie altijd je zooi mee als je een hoop zooi meeneemt?
Dit voor Defqon. weet niet hoe ze fouilleren en waar ze naar kijken.
Bij decibel kon je makkelijk paar keer heen en weer vanaf auto want we zaten durudere camping.
Verder nooit op camping geweest.
Ik heb t dan over 5g miauw/wiet, 2g m en capsules. Tips zijn welkom.
Of mocht je een bolderkar hebben waar je het ergens in kan verstoppen, dan hoor ik t ook graag.