Davy schreef:
Vrijdag voor de eerste keer 2cb doen, in een thuissetting
Iemand nog tips? do's en don'ts ?
Heb 5 keer truffels(geniaal spul trouwens)gedaan dus trippen is voor mij niet helemaal nieuw.
3 andere gaan voor de eerste keer een tripmiddel gebruiken.
Hoe zwaar valt 2cb in vergelijking met truffels? Zit aan een dosis van zo'n 15 mg te denken, of is meer leuker/makkelijk te doen?
Tips uit eigen ervaring:
Lekkere rustige muziek, soul/reggea/deephouse (naar eigen smaak)
Zoet eten vond ik heerlijk
Kaarsen aan en licht uit
Als het goed weer is en niet te koud naar buiten gaan in het donker, stuk lopen door een bos en naar de sterrenhemel kijken.
Truffels vond ik persoonlijk toch wel een stuk heftiger dan 2cb. 2cb is alleen een beetje visueel maar fokt niet met je brein zoals truffels het doet.
20mg zou ik je aanraden, geen idee wat andere hierover zeggen.
Btw, nog een update over mijn eigen dingen:
Tweede maal MXE was veel beter dan mijn eerste ervaring (verslag staat hier ergens op t forum), ik had gezegd dat ik het niet snel nog eens zou doen haha, maar werd toch wel nieuwsgierig. Nu ik de werking wist van te voren kon ik het veel makkelijker sturen. Dosis van 100mg in totaal op en was echt geniaal.