Ritsurt schreef:
Wat kunnen jullie mij vertellen over de combinatie xtc + pep? Is het lekker, is het goed te doen, is het kut? En waar moet ik rekening mee houden?
Vorig jaar op Q-Base gedaan, xtc na pep gepakt en dat was echt mijn hardste keer van de kaart ooit. De combinatie zou normaal wel moeten meevallen, maar bij mij viel hij echt gigantsich hard. Alleen maar vaagheid gekend, en xtc voegde buiten de vaagheid en een hele nacht achter me kaak aanrennen niets meer toe..
Maar hoor ook genoeg positieve verhalen, dus laat je niet afschrikken..

Ik zou in ieder geval als ik jou was (in tegen stelling van mij dus toen) wel eerst xtc doen en dan pas pep! Na pep zal je niet echt meer het volle xtc gevoel kunnen ervaren lijkt me, wat dus zoude zou zijn. Eerst xtc en dan tijdens de come down met wat kleine puntjes werken om de come down op te vangen.

Ik ga zelf alleen wat pep doen, met behulp van mijn snuifbullitje.

Eerste keer dat ik dat ding nu echt ga gebruiken.
Nog mensen ervaring mee hier?
