Haha idd, deze is goed van toepassingwrote: Slimme tactiek BS, net doen alsof je het niet meende!

Haha idd, deze is goed van toepassingwrote: Slimme tactiek BS, net doen alsof je het niet meende!

Vertel!wrote:Gisteren geen paddo's meer gedaan... Maar wel iets anderrs geregeld beter spul
Hoe was het op Dreamfields?wrote:Ik ga wappie in het reuzenrad, zweeeven.
Haha klinkt als een geniale avond dus.wrote:Maat van me was een weekend alleen thuis, dus ik kwam daar gisteren om gewoon lekker te zoepen, maar opeens kwam er van alles op tafel: MDMA, pep, coke en hasj. Nouja ik dacht why the hell not iedereen doet het dus ik ook maar, ik nam eerst een likje MDMA en daarna een puntje pep. Godver wat branden in me neusIk weet wel dat ik iig niet op voorhand al een bloedneus krijg nu, want uiteindelijk heb ik 6 keer bijgepakt en geen een keer kreeg ik een bloedneus, het deed behoorlijk pijn dat wel
Nouja daarbij nog flink wat biertjes op maar niet vol lopen zuipen ofzo (zouden we eigenlijk wel doen maar uiteindelijk toch maar niet gedaan.)
De eerste 3 nakkies voelde ik eigenlijk niet zoveel, het leek wel of die MDMA overheerste want ik was eerder in chill modus dan dat ik energie had. Maar na de 4e begon het wel steeds meer te worden. Op een gegeven moment kon ik echt niet meer zitten, stond ik een beetje rondjes te lopen/springen etc. Voelde me ook superlekker hier. Daarna nog naar de kroeg geweest waar ik wel het gevoel had dat iedereen me/ons aanstaarde maar ik heb me daar niet veel anders gedragen dan normaal volgens mij, omdat ik van drank ook altijd al behoorlijk energie krijg.
Nouja het was leuk om een keertje meegemaakt te hebben (vooral dat snuiven zelf was grappig als je het met een paar man voor het eerst doet), maar ik had er meer van verwacht. Misschien is het ook niet echt iets om thuis te gebruiken, binnenkort maar eens proberen op een feest denk ik.
Post naar een andere demensie!wrote:Vertel!wrote:Gisteren geen paddo's meer gedaan... Maar wel iets anderrs geregeld beter spul
Vet man! Wel anderhalve pil kwijtgeraakt door een gat in mijn broek, kwam ik pas later achterwrote:Hoe was het op Dreamfields?wrote:Ik ga wappie in het reuzenrad, zweeeven.
Le LSD!wrote:Post naar een andere demensie!wrote:Vertel!wrote:Gisteren geen paddo's meer gedaan... Maar wel iets anderrs geregeld beter spul
Heb nog niet genomen maar heb nuu Hoffman's wacht de acid af voor het juiste moment!wrote: Le LSD!
Wat voor zegels had je genomen?
wrote:Sensation![]()
![]()
Hele avond op de tribune gezeten, maar wat een geweldige nacht!!! De show daar <3
Ultieme space feest![]()
Need any volunteers??wrote:That reminds me... ik moet mn slagroomspuit nog eens uitproberen voordat ik op vakantie ga
Lachgas..de meest wazige shit die ik kenwrote:Pff, veeeelste veel alcohol op deze vakantie. En dan tijdens het toppunt van je dronkenheid weer eens lachgas doen.
Is echt veelste lekker dat spul!!wrote:Lachgas..de meest wazige shit die ik kenwrote:Pff, veeeelste veel alcohol op deze vakantie. En dan tijdens het toppunt van je dronkenheid weer eens lachgas doen.
Ja dat maakt zeker wel uit. Pillen mixen werkt vaak niet altijd even lekker met elkaar. Dat is mij tot nu toe elke keer overkomen. Of het echt zo is, moeten de experts maar beantwoorden, maar ik raad het je afwrote: Ik heb ook wel een vraagje, ik had 4 verschillende, maakt dat iets uit qua ervaring, of is het allemaal toch MDMA( en ik wist bij elke hoeveel mg erin zat) ..?
Zit tussen je oren. Als je goede pillen hebt is alles gewoon MDMA+bindmiddel zonder andere zooiwrote:Ja dat maakt zeker wel uit. Pillen mixen werkt vaak niet altijd even lekker met elkaar. Dat is mij tot nu toe elke keer overkomen. Of het echt zo is, moeten de experts maar beantwoorden, maar ik raad het je afwrote: Ik heb ook wel een vraagje, ik had 4 verschillende, maakt dat iets uit qua ervaring, of is het allemaal toch MDMA( en ik wist bij elke hoeveel mg erin zat) ..?