11 december voor het laatst, tevens eerste keer dus 100 mg moet wel te doen zijn toch? Misschien nog kleine speling met die dealextreme weegschaal..wrote:Heeft geen nut, het bijpakken. Krijg je alleen het speedy gevoel, aangezien het speedy gevoel na 3 uur de euforie van de 4-FMP overheerst. Maar een pil droppen na 4-FMP is epic. Zou aanraden 120-150mg, afgaande op je frequentie van MDMA en pep gebruik in de afgelopen weken.wrote:Ja maar dan moet hij alsnog bijpakken later.wrote:100-130mg
Related topics
Active topics in Off-Topic
Moderators
Ja wat Christian zegt klopt. Je moet daarna dan wel bijpakken met pep maar dat had ik al een keer gezegd op msn geloof ikwrote:11 december voor het laatst, tevens eerste keer dus 100 mg moet wel te doen zijn toch? Misschien nog kleine speling met die dealextreme weegschaal..
150 is idd een prima dosis. Hogere dosis versterkt de kater en vergroot de kans op insomnia denk ik (afgaande op mijn ervaringen met dat spul).wrote:Heeft geen nut, het bijpakken. Krijg je alleen het speedy gevoel, aangezien het speedy gevoel na 3 uur de euforie van de 4-FMP overheerst. Maar een pil droppen na 4-FMP is epic. Zou aanraden 120-150mg, afgaande op je frequentie van MDMA en pep gebruik in de afgelopen weken.wrote:Ja maar dan moet hij alsnog bijpakken later.wrote:100-130mg
Atlantis is geldverspilling en troep. Enige fatsoenlijke zijn MushRocks en Dragon's Dynamite.wrote:Donderdag samen met Kswoosh truffels doen. Even in de 7e hemel
![]()
Iemand ervaring met de Atlantis truffel? In hoeverre verschilt het effect van die truffel met het effect van een andere truffelsoort?
Heb het zelf al vaaaaak gedaan en ook vaak 'nieuwe' mensen gehad die het deden.
Gewoon een van die 2 doen en dan halve portie. Ik zelf deed eerst altijd volle maar trip duurde me te lang.
Voor mijn is het altijd (ongeacht de soort) ±3 uur 7e hemel, en vanaf dan gaat bij mij negatieve kant op.
Maar helaas, Atlantis is gewoon zooi. Merk je amper iets van. Mijn broertje van 16 heeft het nu 2x gedaan en zit al aan de Dragon's. Dus als je er nog mee aan het beginnen bent (zelfde advies als smartshop dude die me alles vertelt) : probeer een van de sterkste 2, en begin met halve portie.
Enneh, vertel even hoe het was
Tips: neem pen en papier mee. Teken shit als je in je trip zit, en vervolgens kom je niet meer bij als je je eigen krabbels ziet als je weer nuchter bent
Oh en KSwoosh, ik doe een keer mee met je 
Goed
?
Goed
Het zal vast al 100x uitgelegd zijn hier ... maar wat is/doet 4-fmp precies (hoe je dat ook schrijft
)
-
MHardtraxx Addict
- 1379 posts member since 2011
- last seen Jun 2023
Volgens mij beetje het XTC en speed gevoel gecombineerd, geeft de eerste 3 uurtjes euforie (en energie) en na die 3 uur merk je eigenlijk alleen nog het speedy effect. Correct me if I'm wrong.wrote:Het zal vast al 100x uitgelegd zijn hier ... maar wat is/doet 4-fmp precies (hoe je dat ook schrijft)
Onzin. Ik heb zelf ook 2 keer Atlantis gedaan (10 of 15 gram, weet niet precies meer) en het beviel me beide keren super. De eerste keer was heel vet, maar heb toen geen visuals gehad. De 2e keer juist wel veel visuals, wat opbouwde naar een gevoel alsof ik alles voor het eerst meemaakte en daarna weer langzaam afbouwde, best heftig dus.wrote:Atlantis is geldverspilling en troep. Enige fatsoenlijke zijn MushRocks en Dragon's Dynamite.
Heb het zelf al vaaaaak gedaan en ook vaak 'nieuwe' mensen gehad die het deden.
Gewoon een van die 2 doen en dan halve portie. Ik zelf deed eerst altijd volle maar trip duurde me te lang.
Voor mijn is het altijd (ongeacht de soort) ±3 uur 7e hemel, en vanaf dan gaat bij mij negatieve kant op.
Maar helaas, Atlantis is gewoon zooi. Merk je amper iets van. Mijn broertje van 16 heeft het nu 2x gedaan en zit al aan de Dragon's. Dus als je er nog mee aan het beginnen bent (zelfde advies als smartshop dude die me alles vertelt) : probeer een van de sterkste 2, en begin met halve portie.
Inderdaad, eerst een fijne dosis euforie en (bij mij dan) na 2 uurtjes meer het speed gevoel. Dus ik gooi er na 1,5 uur wat anders bij, zoals een pil, en dan kun je daar weer op verder teren de hele avondwrote:Volgens mij beetje het XTC en speed gevoel gecombineerd, geeft de eerste 3 uurtjes euforie (en energie) en na die 3 uur merk je eigenlijk alleen nog het speedy effect. Correct me if I'm wrong.wrote:Het zal vast al 100x uitgelegd zijn hier ... maar wat is/doet 4-fmp precies (hoe je dat ook schrijft)
4-fmp staat ook nog hoog op mijn verlanglijstje, ga het dan waarschijnlijk wel combineren met een snoepje. 
Had dat dan zaterdag gezegd, ik had kilo's bij me :Owrote:4-fmp staat ook nog hoog op mijn verlanglijstje, ga het dan waarschijnlijk wel combineren met een snoepje.
Onee je wilde nuchter blijven natuurlijk
Dat ja.wrote:Had dat dan zaterdag gezegd, ik had kilo's bij me :Owrote:4-fmp staat ook nog hoog op mijn verlanglijstje, ga het dan waarschijnlijk wel combineren met een snoepje.
Onee je wilde nuchter blijven natuurlijk
Staat bij deze genoteerdwrote: Dat ja.Misschien een idee voor Penoze.
En waar vind ik diewrote:Inderdaad, eerst een fijne dosis euforie en (bij mij dan) na 2 uurtjes meer het speed gevoel. Dus ik gooi er na 1,5 uur wat anders bij, zoals een pil, en dan kun je daar weer op verder teren de hele avondwrote:Volgens mij beetje het XTC en speed gevoel gecombineerd, geeft de eerste 3 uurtjes euforie (en energie) en na die 3 uur merk je eigenlijk alleen nog het speedy effect. Correct me if I'm wrong.wrote:Het zal vast al 100x uitgelegd zijn hier ... maar wat is/doet 4-fmp precies (hoe je dat ook schrijft)
Bij de plaatselijke dealert.
Ik heb ook nog wat dingetjes op mijn verlanglijstje staan, maar daarvoor zou ik een paar weken vrij voor moeten maken, want de nasleep is ietwat te heftig.
Ik heb ook nog wat dingetjes op mijn verlanglijstje staan, maar daarvoor zou ik een paar weken vrij voor moeten maken, want de nasleep is ietwat te heftig.
Klopt, elke keer is totaaaaal anders ja. En vooral je maaginhoud doet er toe. Maar kan ik hier uit opmaken dat je nog geen MushRocks / Dragon's hebt gedaan? Zoja: doenwrote:Onzin. Ik heb zelf ook 2 keer Atlantis gedaan (10 of 15 gram, weet niet precies meer) en het beviel me beide keren super. De eerste keer was heel vet, maar heb toen geen visuals gehad. De 2e keer juist wel veel visuals, wat opbouwde naar een gevoel alsof ik alles voor het eerst meemaakte en daarna weer langzaam afbouwde, best heftig dus.wrote:Atlantis is geldverspilling en troep. Enige fatsoenlijke zijn MushRocks en Dragon's Dynamite.
Heb het zelf al vaaaaak gedaan en ook vaak 'nieuwe' mensen gehad die het deden.
Gewoon een van die 2 doen en dan halve portie. Ik zelf deed eerst altijd volle maar trip duurde me te lang.
Voor mijn is het altijd (ongeacht de soort) ±3 uur 7e hemel, en vanaf dan gaat bij mij negatieve kant op.
Maar helaas, Atlantis is gewoon zooi. Merk je amper iets van. Mijn broertje van 16 heeft het nu 2x gedaan en zit al aan de Dragon's. Dus als je er nog mee aan het beginnen bent (zelfde advies als smartshop dude die me alles vertelt) : probeer een van de sterkste 2, en begin met halve portie.Volgens mij heeft het er ook bij truffels mee te maken hoe je je voelt en hoe vol je maag is etc., want bij mij was het beide keren ook heel anders met dezelfde soort truffels en dosis.
Heroïnewrote:Bij de plaatselijke dealert.
Ik heb ook nog wat dingetjes op mijn verlanglijstje staan, maar daarvoor zou ik een paar weken vrij voor moeten maken, want de nasleep is ietwat te heftig.
Junkwrote: HeroïneCrystal meth ?
Dat merk je welwrote:Leuk verjaardags kado'tje haha.
-
A
Maarr doet het dan wat met je serotonine?wrote:Inderdaad, eerst een fijne dosis euforie en (bij mij dan) na 2 uurtjes meer het speed gevoel. Dus ik gooi er na 1,5 uur wat anders bij, zoals een pil, en dan kun je daar weer op verder teren de hele avondwrote:Volgens mij beetje het XTC en speed gevoel gecombineerd, geeft de eerste 3 uurtjes euforie (en energie) en na die 3 uur merk je eigenlijk alleen nog het speedy effect. Correct me if I'm wrong.wrote:Het zal vast al 100x uitgelegd zijn hier ... maar wat is/doet 4-fmp precies (hoe je dat ook schrijft)
Geen idee, dat fabeltje hou ik me allang niet meer aan. Zit vanaf eind november eigenlijk elk weekend wel aan die 'troep' en elke keer is het nog steeds zo intens en fijn. Ik begin zelfs aan de brakheid te wennenwrote: Maarr doet het dan wat met je serotonine?
-
MHardtraxx Addict
- 1379 posts member since 2011
- last seen Jun 2023
Volgens mij gebruikt het wel wat maar minder dan mdma @ 4FMP
Er zijn studies die blijkbaar bewijzen dat het meer verbruikt. Omdat 4fmp langer doorwerkt op je serotoninehuishouding dan MDMA.wrote:Volgens mij gebruikt het wel wat maar minder dan mdma @ 4FMP
En ik maar denken op X-Qlusive dat ik goed bezig was, eigenlijk dubbel zo slecht 
-
A
wrote:Geen idee, dat fabeltje hou ik me allang niet meer aan. Zit vanaf eind november eigenlijk elk weekend wel aan die 'troep' en elke keer is het nog steeds zo intens en fijn. Ik begin zelfs aan de brakheid te wennenwrote: Maarr doet het dan wat met je serotonine?
Ik had bij Qlimax en nieuwjaar verbruikt, kon daarna echt niks
Maar kan ook door heel veel slaap tekort komen....