Maar ja, het is niet zo dat er in de herfst/winter normaal geen feesten worden gehouden. Alleen niet buiten op een veld/in een tent maar in stadions/sporthallen enz. Dan ga je hetzelfde effect krijgen. Of moeten die feesten dan maar uitwijken omdat er perse festivals buiten georganiseerd moeten worden?
Related topics
- View the latest post: Zatox & Villain - COVID-19 (I Hate You) (Q275)
- View the latest post: APOK - Covid 21 (KNR027)
- View the latest post: Forsaken - COVID NINE FVCK / Break 'M (QORE014)
- View the latest post: GPF pres. COVID-69 (The Prerecorded Livestream)
- View the latest post: Zero Sanctuary - Story of COVID-19
Active topics in Off-Topic
Moderators
Klopt maar ik denk dat sommige organisaties hun festival concept toch graag outdoor willen hebben, ook ivm locatie die geregeld is. Weet niet of bvb Rebirth zo snel een indoor locatie kan vinden die dezelfde capaciteit biedt als de Raamse Akkers.
Stond de vorst niet op het veld met Rebirth 2019Delt-A wrote:Is helemaal prima, handschoenen en dikke sokken aan in een tent is beter dan nog een jaar wachten.
Vergeet ook niet dat de regels voor feesten in de buitenlucht en binnen in een overdekte plek natuurlijk ook anders zijn ivm het besmettingsrisico.Delt-A wrote:Klopt maar ik denk dat sommige organisaties hun festival concept toch graag outdoor willen hebben, ook ivm locatie die geregeld is. Weet niet of bvb Rebirth zo snel een indoor locatie kan vinden die dezelfde capaciteit biedt als de Raamse Akkers.
1x op een winterfestival geweest, was aardig, maar vond dan binnen wel prettiger.
Ik moet ook wel zeggen dat het natuurlijk ok is dat niet ALLE festivals door kunnen gaan dit jaar, ben al lang blij dat er een aantal door kunnen gaan. Het is alleen heel zuur voor de organisatoren die dan precies niets kunnen organiseren en om dan twee jaar geen inkomsten te krijgen..
Klopt, stapten we de auto uit en dachten dat het toch wel mee viel, vest in de auto laten liggen. Paar uur later maar een SZP trui gekocht bij de merchandise.ErikZ wrote:Stond de vorst niet op het veld met Rebirth 2019Delt-A wrote:Is helemaal prima, handschoenen en dikke sokken aan in een tent is beter dan nog een jaar wachten.Zijn wel wat gewend dus
Of Tijdmachine eind 2014, indoor ijskoud.
Zo, understatement van de dagDelt-A wrote:Of Tijdmachine eind 2014, indoor ijskoud.
2e Kerstdag TijdmachineZygoma wrote:Zo, understatement van de dagDelt-A wrote:Of Tijdmachine eind 2014, indoor ijskoud.
Ieder jaar een dag of 5 achter elkaar met carnaval vanaf 11 uur 's ochtendsErikZ wrote:Stond de vorst niet op het veld met Rebirth 2019Delt-A wrote:Is helemaal prima, handschoenen en dikke sokken aan in een tent is beter dan nog een jaar wachten.Zijn wel wat gewend dus
View on YouTube
Tijdmachine 2014 was ook erg fris, net zoals Ansarat Festival 2010. Het kan wel. Maar ik denk dat de politiek tenten mogelijk nog moeilijk gaat vinden.
Als je in apres ski kleren bent kan je makkelijk het volhouden in de kou lijkt me.
By far m'n koudste evenement, tering.ErikZ wrote:Stond de vorst niet op het veld met Rebirth 2019Delt-A wrote:Is helemaal prima, handschoenen en dikke sokken aan in een tent is beter dan nog een jaar wachten.Zijn wel wat gewend dus
Gelijk waarin? Dat dit de eerste stap is richting een totalitaire staat met Rutte als dictator?
De wappies? De gewone mensen en media hadden het ook al meteen over een coronapaspoort of iets dergelijks, dat was geen complottheorie of wat dan ook, maar een idee dat door mensen voorgesteld/gesuggereerd werd en een hoop mensen voorstander waren, en ook veel tegenstander, voornamelijk de wappies.
Ik heb al zo'n geel vaccinatieboekje.
Ik moet voor mijn werk af en toe naar het buitenland. In Afrika is het in veel landen niet meer dan normaal dat je het land niet inkomt als je niet gevaccineerd bent voor gele koorts, daar wordt je aan de grens gecontroleerd of je een stempel in je vaccinatiepaspoort hebt. Snap niet waarom er zo'n heisa is om het mogelijk verplicht stellen van een vaccin wat gratis en grootschalig te halen is.Martin Waus wrote:https://www.nu.nl/economie/6114300/bedrijven-horeca-en-scholen-mogen-ongevaccineerde-mensen-weigeren.html
Beetje bij beetje krijgen de wappies gelijk
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Goeie vergelijking ook.Khadber wrote:Ik moet voor mijn werk af en toe naar het buitenland. In Afrika is het in veel landen niet meer dan normaal dat je het land niet inkomt als je niet gevaccineerd bent voor gele koorts, daar wordt je aan de grens gecontroleerd of je een stempel in je vaccinatiepaspoort hebt. Snap niet waarom er zo'n heisa is om het mogelijk verplicht stellen van een vaccin wat gratis en grootschalig te halen is.Martin Waus wrote:https://www.nu.nl/economie/6114300/bedrijven-horeca-en-scholen-mogen-ongevaccineerde-mensen-weigeren.html
Beetje bij beetje krijgen de wappies gelijk
RIVM:
Corona? <1%.Over het algemeen overlijdt ruim 1 op de 10 patiënten aan gele koorts.
Ik zeg niet dat ik voor ben dat mensen geweigerd mogen worden, ik denk dat het onnodig gedoe is voor iets wat hopelijk van relatief korte duur is (het vaccineren). Ook lijkt het me complex omdat sommigen gewoon nog niet aan de beurt zijn geweest voor vaccinatie. Vind dat dit soort mensen gewoon recht hebben om ook te genieten van een vrijere wereld.Pedaalemre wrote:Goeie vergelijking ook.Khadber wrote:Ik moet voor mijn werk af en toe naar het buitenland. In Afrika is het in veel landen niet meer dan normaal dat je het land niet inkomt als je niet gevaccineerd bent voor gele koorts, daar wordt je aan de grens gecontroleerd of je een stempel in je vaccinatiepaspoort hebt. Snap niet waarom er zo'n heisa is om het mogelijk verplicht stellen van een vaccin wat gratis en grootschalig te halen is.Martin Waus wrote:https://www.nu.nl/economie/6114300/bedrijven-horeca-en-scholen-mogen-ongevaccineerde-mensen-weigeren.html
Beetje bij beetje krijgen de wappies gelijk
RIVM:
Corona? <1%.Over het algemeen overlijdt ruim 1 op de 10 patiënten aan gele koorts.
Maar waar houdt het dan op? Waarom is het discrimineren van gele koorts prima en corona niet? Het is niet zo dat ze dit willen doorvoeren om de individue te beschermen van iets waar je minder dan 1% kans op hebt aan dood te gaan, maar vanwege de impact op de zorg. Waar trek je de grens? Want principe blijft hetzelfde.
Corona is een stuk besmettelijker en bereikt daardoor veel meer mensen dan de gele koorts en is dus in absolute zin dodelijker. Dan heb je het ook nog eens enkel over de sterftegevallen, en niet de complicaties die tijdens het ziektebeeld voorkomen (ziekenhuis opnames) of langdurige / blijvende ongemakken die je er aan over kan houden.Pedaalemre wrote: Goeie vergelijking ook.
RIVM:
Corona? <1%.Over het algemeen overlijdt ruim 1 op de 10 patiënten aan gele koorts.
https://www.nu.nl/muziek/6114340/driedu ... uizen.htmlDe twee coronatestfestivals in maart laten per editie vijftienhonderd bezoekers toe. Zij zullen, met inachtneming van de avondklok, een dag op het festivalterrein in Biddinghuizen besteden, meldt 3voor12 donderdag. De evenementen beginnen om 15.00 uur.
Mooi dat deze experimenten, zij het met enige vertraging, inmiddels door lijken te kunnen gaan. Ondanks dat er vooral gekeken zal worden naar contactmomenten zal er toch ook wel met een oog gekeken worden naar hoeveel besmettingen evenementen op zullen leveren? Zou mooi zijn dat als nou blijkt dat er niemand tijdens zo'n evenement besmet raakt, dan kan er toch ook gekeken worden of zulke dingen door kunnen gaan als je een negatieve test kan overleggen.Mark With A Tarrel wrote:https://www.nu.nl/muziek/6114340/driedu ... uizen.htmlDe twee coronatestfestivals in maart laten per editie vijftienhonderd bezoekers toe. Zij zullen, met inachtneming van de avondklok, een dag op het festivalterrein in Biddinghuizen besteden, meldt 3voor12 donderdag. De evenementen beginnen om 15.00 uur.
Grote vraag is natuurlijk: Waar schrijf ik mij in
?
-
BHardtraxx Newbie
- 48 posts member since 2020
- last seen Jul 2026
Zachtjes aan voel ik mezelf een beetje deprimerend worden. Al tijden niet meer met vrienden afgesproken. 50 uur per week in touw voor studie en werk; het voelt alsof ik enkel nog leef om te werken. Terwijl je juist zou moeten werken om te leven. Nu al weer 7 weken een dikke lockdown. In totaal zijn we al zo'n 45 weken onderweg. Momenteel zijn het de laatste restjes solidariteit die uit het tankje geschraapt worden, nog even rekken tot het voorjaar. Dan misschien weer iets van levensvreugde mogelijk. En dan een vaccin, maar helaas nog lang geen einde maatregelen. Wie mij nog zegt "nog even volhouden" wil ik stiekem een stomp geven voor zijn onwetendheid, of juist van hem leren, dat oneindige positivisme. Onderaan de streep zou ik moeten beseffen; zo slecht heb je het uiteindelijk nog niet. Maar dat is relatief, en relativeren wordt moeilijker. Vroeg naar bed, morgen weer een nieuwe dag.
Beetje een zeik stukje geworden, maar wilde het even van me af schrijven, en denk dat het stiekem voor veel mensen herkenbaar is
Beetje een zeik stukje geworden, maar wilde het even van me af schrijven, en denk dat het stiekem voor veel mensen herkenbaar is
Ff volhouden pik!Bambambam wrote:Zachtjes aan voel ik mezelf een beetje deprimerend worden. Al tijden niet meer met vrienden afgesproken. 50 uur per week in touw voor studie en werk; het voelt alsof ik enkel nog leef om te werken. Terwijl je juist zou moeten werken om te leven. Nu al weer 7 weken een dikke lockdown. In totaal zijn we al zo'n 45 weken onderweg. Momenteel zijn het de laatste restjes solidariteit die uit het tankje geschraapt worden, nog even rekken tot het voorjaar. Dan misschien weer iets van levensvreugde mogelijk. En dan een vaccin, maar helaas nog lang geen einde maatregelen. Wie mij nog zegt "nog even volhouden" wil ik stiekem een stomp geven voor zijn onwetendheid, of juist van hem leren, dat oneindige positivisme. Onderaan de streep zou ik moeten beseffen; zo slecht heb je het uiteindelijk nog niet. Maar dat is relatief, en relativeren wordt moeilijker. Vroeg naar bed, morgen weer een nieuwe dag.
Beetje een zeik stukje geworden, maar wilde het even van me af schrijven, en denk dat het stiekem voor veel mensen herkenbaar is
Herkenbaar, zeker nu je hoort dat de kans groot is dat er nog een 3e golf aan lijkt te komen. Je wordt er moedeloos vanBambambam wrote:Zachtjes aan voel ik mezelf een beetje deprimerend worden. Al tijden niet meer met vrienden afgesproken. 50 uur per week in touw voor studie en werk; het voelt alsof ik enkel nog leef om te werken. Terwijl je juist zou moeten werken om te leven. Nu al weer 7 weken een dikke lockdown. In totaal zijn we al zo'n 45 weken onderweg. Momenteel zijn het de laatste restjes solidariteit die uit het tankje geschraapt worden, nog even rekken tot het voorjaar. Dan misschien weer iets van levensvreugde mogelijk. En dan een vaccin, maar helaas nog lang geen einde maatregelen. Wie mij nog zegt "nog even volhouden" wil ik stiekem een stomp geven voor zijn onwetendheid, of juist van hem leren, dat oneindige positivisme. Onderaan de streep zou ik moeten beseffen; zo slecht heb je het uiteindelijk nog niet. Maar dat is relatief, en relativeren wordt moeilijker. Vroeg naar bed, morgen weer een nieuwe dag.
Beetje een zeik stukje geworden, maar wilde het even van me af schrijven, en denk dat het stiekem voor veel mensen herkenbaar is
Maar aan de andere kant denk ik dat we ook steeds dichterbij het einde gaan komen met die vaccins
We hebben nu 11 maanden ellende gehad, ik ga er vanuit (ben positief ingesteld) nog 2 maanden doorbijten en dan zal het al een heel stuk beter zijn
Precies dit! Zodra we richting lente en zomer gaan wordt het beter, zeker in combinatie met zo veel mogelijk vaccins die nu gezet worden. Dat proces zal alleen maar opschalen aangezien er meer fabrikanten goedgekeurd worden en productielijnen opschalen.hurricane wrote:Herkenbaar, zeker nu je hoort dat de kans groot is dat er nog een 3e golf aan lijkt te komen. Je wordt er moedeloos vanBambambam wrote:Zachtjes aan voel ik mezelf een beetje deprimerend worden. Al tijden niet meer met vrienden afgesproken. 50 uur per week in touw voor studie en werk; het voelt alsof ik enkel nog leef om te werken. Terwijl je juist zou moeten werken om te leven. Nu al weer 7 weken een dikke lockdown. In totaal zijn we al zo'n 45 weken onderweg. Momenteel zijn het de laatste restjes solidariteit die uit het tankje geschraapt worden, nog even rekken tot het voorjaar. Dan misschien weer iets van levensvreugde mogelijk. En dan een vaccin, maar helaas nog lang geen einde maatregelen. Wie mij nog zegt "nog even volhouden" wil ik stiekem een stomp geven voor zijn onwetendheid, of juist van hem leren, dat oneindige positivisme. Onderaan de streep zou ik moeten beseffen; zo slecht heb je het uiteindelijk nog niet. Maar dat is relatief, en relativeren wordt moeilijker. Vroeg naar bed, morgen weer een nieuwe dag.
Beetje een zeik stukje geworden, maar wilde het even van me af schrijven, en denk dat het stiekem voor veel mensen herkenbaar is![]()
Maar aan de andere kant denk ik dat we ook steeds dichterbij het einde gaan komen met die vaccins
We hebben nu 11 maanden ellende gehad, ik ga er vanuit (ben positief ingesteld) nog 2 maanden doorbijten en dan zal het al een heel stuk beter zijn
Overigens ook echt heel blij met de motie die is aangenomen is dat studenten in ieder geval een jaar collegegeld niet hoeven te betalen. Denk dat het in ieder geval een goed gebaar is naar een groep die relatief vaak "de schuld" kreeg in persconferenties terwijl zij vaak de mensen zijn met veel huisgenoten en kleine kamers. Kan me voorstellen dat het voor studenten echt alles behalve prettig is geweest.
Ik snap wat bambambam bedoelt, maar ik kan me niet anders inbeelden dat een gedeelte van de bevolking dit zelf op zich heeft geroepen en dat de mensen die het al zo lang wel volhouden, er de dupe van zijn. Voordat er weer idioten zijn die roepen 'Dat is wat de roverheid wilt! De mensen tegen elkaar opzetten!'; Wat ben jij een stukje verspilde zuurstof.
In mijn familie, vrienden en kennissengroep zijn er maar enkele die besmet zijn geraakt met Corona. Veel mensen die zich gewoon aan de maatregelen houden en ik denk ook dat het zo moet. Als iedereen dit vanaf seconde 1 had gedaan, dan was er zoveel meer mogelijk. Maar nee, mensen moeten iedere dag bij hun familie op bezoek. Mensen moeten ieder weekend hun vrienden zien, want stel je voor dat je dat voor korte tijd even virtueel moet doen.
Van de bekenden die besmet zijn geraakt, hebben er enkele weken al dan niet maanden last van gehad. Ik wil voor geen goud het 'misschien' oplopen om maar te kunnen doen wat ik wil. De complicaties kunnen veel te heftig zijn, ongeacht kleine kans, want ik ben jong.
Ik kan ook niet wachten tot we weer alles mogen doen wat we willen en ik had ook sommige maatregelen anders gezien of op sommige punten zelfs eerder/harder, maar helaas doen we daar nu weinig aan. Zou het jammer vinden als we nog 3 maanden in 'harde' lockdown zitten, maar ik zie al wel een lange tijd licht aan het einde van de tunnel.
In mijn familie, vrienden en kennissengroep zijn er maar enkele die besmet zijn geraakt met Corona. Veel mensen die zich gewoon aan de maatregelen houden en ik denk ook dat het zo moet. Als iedereen dit vanaf seconde 1 had gedaan, dan was er zoveel meer mogelijk. Maar nee, mensen moeten iedere dag bij hun familie op bezoek. Mensen moeten ieder weekend hun vrienden zien, want stel je voor dat je dat voor korte tijd even virtueel moet doen.
Van de bekenden die besmet zijn geraakt, hebben er enkele weken al dan niet maanden last van gehad. Ik wil voor geen goud het 'misschien' oplopen om maar te kunnen doen wat ik wil. De complicaties kunnen veel te heftig zijn, ongeacht kleine kans, want ik ben jong.
Ik kan ook niet wachten tot we weer alles mogen doen wat we willen en ik had ook sommige maatregelen anders gezien of op sommige punten zelfs eerder/harder, maar helaas doen we daar nu weinig aan. Zou het jammer vinden als we nog 3 maanden in 'harde' lockdown zitten, maar ik zie al wel een lange tijd licht aan het einde van de tunnel.