Choppin bodies with the kickdrum. 
Related topics
- View the latest post: Radical Redemption presents: The One Man Army | Full Set | Origins Artist Special
- View the latest post: Radical Redemption - Annihilate Live - The One Man Army
- View the latest post: Destructive Tendencies & Radical Redemption @ The One Man Army
- View the latest post: Minus Militia - Legion of Strength (MINUSCD??)
- View the latest post: Crypsis Live @ The One Man Army
Active topics in Hardstyle
- View the latest post: Revelation - RVLTN (ACR??)
- View the latest post: DJ Thera - Throwback (TCC??)
- View the latest post: DEEZL - Stress Test (GBD567)
- View the latest post: AURORA - Echo Of My Shadow (Geck-o Remix)
- View the latest post: Progressive Hardstyle - One Symphony (Melodic Madness OST 2026)
Moderators
-
JHardtraxxer
- 155 posts member since 2013
- last seen Nov 2016
Heerlijke track die Criminals remix!
Beetje zelfde vibe als Brutal 5.0 , hou wel van dat lompe gebeuk! Deze zal het live vooral erg goed doen! 
Nee, dit is niet bijzonder veel beter/interessanter dan het origineel..
Dit. Wel leuk maar niet veel meer.corneelwr wrote:Nee, dit is niet bijzonder veel beter/interessanter dan het origineel..
-
ZHardtraxxer
- 311 posts member since 2015
- last seen Dec 2015
Dit album wordt wel een beetje gehyped.
Maar ik ga gun het de Radicale wel, you go boy.
Maar ik ga gun het de Radicale wel, you go boy.
-
G
in & outro van criminal remix

Zephyrus wrote:
Maar ik ga gun het de Radicale wel, you go boy.
Kicks in het origineel vond ik altijd heel vet, maar deze kicks mogen er ook zijn! 
Alle tracks hier te beluisteren 
Failure , wat een kneiter goeie plaat is dat zeg
Samen met Big Boys tracks van het album voor mij !
Wow, Failure inderdaad! Vette track
Last edited by Rickzel on 03 Nov 2015 18:34, edited 1 time in total.
godverDOMME!!! dat moet vet zijn om live mee te maken.
Als je op een feest staat met baggergeluid, weet je echt niet wat er om 0:27 allemaal gebeurt
Failure heeeeel erg dik
Failure heeeeel erg dik
Last edited by yowan on 04 Nov 2015 01:37, edited 1 time in total.
Deze preview wacht ik al op sinds Defqon en Dreamfields. Lekker apart plaatje, viel echt op tijdens z'n liveact omdat hij zo anders klinkt door de kick.
Last edited by Rickzel on 03 Nov 2015 18:46, edited 1 time in total.
Jammer dat op Juno de originele I Spit On You staat en niet de remix (God's Child trouwens ook). Natuurlijk een foutje, maar ik was hier toch wel benieuwd naar. Failure vind ik op het eerste gehoor een aardig vette plaat, al overtreft ie de eerdere euforische RR platen wat mij betreft niet.
De remix van Judge Me is eigenlijk absoluut niet de moeite om op het album te zetten, duurt maar 2 minuten.
Verder voegt het ook bar weinig toe aan het origineel, zoals verwacht. Ik vind het persoonlijk een beetje zonde om het album met een aantal zeer matige hardcore platen te 'verpesten'. Vooral die 2 solo hardcore platen zijn naar mijn mening helaas toch wel een behoorlijke misser. Van de nog niet gepreviewde hardcore platen ben ik eigenlijk alleen te spreken over Rhythmic Structure, die is toch wel behoorlijk vet. Klinkt als een geslaagde opvolger van Unparalelled Evil.
De remix van Judge Me is eigenlijk absoluut niet de moeite om op het album te zetten, duurt maar 2 minuten.
Apart plaatje, klinkt beetje chaotisch. Wel een keer wat anders. Je hoort wel elke keer dezelfde kickelementen terug, wat ik wel jammer vind.
Die met outbreak gaat live echt heel lekker 
Are You With Me, godverdomme wat een bazenplaat

You With Me draaide Outbreak op Q-Base, hij stond vrij vroeg geprogrammeerd. Was leuk om al die koppies te zien die de plaat nog niet kenden. Ging eventjes lomp hard door de hangar. 
Last edited by corneelwr on 04 Nov 2015 13:11, edited 1 time in total.
Net even alle platen op juno beluisterd, maar er zit meer vet spul tussen dan ik van tevoren ingeschat had. Uitschieters zijn voor mij Piece of Shit, Heal & Raise, Choppin Bodies en Judge Me. 
-
HHardtraxx Newbie
- 31 posts member since 2015
- last seen Apr 2017
precies dit... die 2e climax van choppin bodiesZenda wrote:Net even alle platen op juno beluisterd, maar er zit meer vet spul tussen dan ik van tevoren ingeschat had. Uitschieters zijn voor mij Piece of Shit, Heal & Raise, Choppin Bodies en Judge Me.
die met drokz is op 100 bpm volgens juno