SR heeft maar 3x meer facebook likes, bedoel je.wrote:SR heeft in ieder geval 3x meer facebook likes.
Als je puur kijkt naar de Nederlandse markt, denk niet dat SR dan groter is..
SR heeft maar 3x meer facebook likes, bedoel je.wrote:SR heeft in ieder geval 3x meer facebook likes.
wrote:Je bedoelt, wat gelukkig voor Frans dat zo'n groot duo uit de hardstyle met hem willen samen werken..wrote:Er is ditmaal een anthem voor Xqlusive Holland. Vind het echt oprecht gaaf dat een grote artiest als Frans Duijts met een act als Sound Rush wil samenwerken.
Klik
SR heeft in ieder geval 3x meer facebook likes.
Fransje is in zijn genre natuurlijk groot maar dat wil niet zeggen dat hij groter is dan een willekeurige hardstyle artiest.
Zo zie ik het dan.
Fixed moatwrote:In China hebben ze geen Facebook dus daar zullen niet zo snel likes vandaan komen voor Frans. Voor de rest heb je wel gelijk betreffende doelpubliek.
Ik verwacht niet dat de anthem makers het feest zullen openen eerlijk gezegdwrote:Volgens mij hebben ze nooit een timetable gehad voor zaal 1 met Xqlusive Holland. Maar ik zou er wel voorzichtig vanuit durven te gaan dat ofwel Retroshock of Sound Rush zullen openen.
Lloret de Bar ofzoiets..wrote:Zal er nog iets bekend worden over area 2?
wrote:Zal er nog iets bekend worden over area 2?

Die was ook hier actief toch? Vaak gezien in de Eigen Productie topicwrote:Pittboy, waar is die ook alweer van
Jammer.. meestal zaten die in area 3 verstoptwrote:Lloret de Bar ofzoiets..wrote:Zal er nog iets bekend worden over area 2?
x2wrote:Jammer.. meestal zaten die in area 3 verstoptwrote:Lloret de Bar ofzoiets..wrote:Zal er nog iets bekend worden over area 2?
Pithune? :3wrote:Pittboy, waar is die ook alweer van
:O een mens mag hopenwrote:Pithune? :3wrote:Pittboy, waar is die ook alweer van
Kwam net een ticket voorbij voor 32,- , zat er heel even over te twijfelen. Line-up bekeken en besloten dat zelfs 32,- nog teveel is. Nightbreed, Warface, D-Fence en een bult freestyle. Zonde, volgende keer beterwrote:Prijzen gaan al aardig richting de €40,-![]()
![]()
https://www.ticketswap.nl/event/x-qlusi ... db/1310018
Hoop wel dat dit de volgorde is want Ransom hoef ik niet te zien maar Retroshock wil ik eigenlijk niet missen. Vermoed zomaar dat dat ook meteen de leukste set vd avond zal zijn.wrote:Timetable ( soort van ) staan geen tijden of hoelang het setje duurt.
• Losgeld
• Retroshock
• Dr. Ruthless
• Sound Rush
• Wildstylez
• Outsiders
• De Nachtbrakers: Bass Chaserz, Degos & Re-Done, Endymion
• Warface presenteert Warfeest
• D-Fence
Hosted by DV8