Kijk zo hoort een feest te zijn! Ze mogen van mij apart elk weekend ergens een insomnia stage neerplanten (niet dat dat zo heel gezond zou zijn maar kom ) Die setjes die sfeer prachtig gewoon
Idem, al hoor ik alles wel wat doffer vandaag. Maar dat heb ik altijd na zo'n feest. Hulde aan RobertV, die daar als 15 jarige hoogstwaarschijnlijk de jongste van iedereen was .
Nu je het zegt Rob, jij lijkt best wel op Chris One ja
Jij lijkt best wel op André Pronk
DjThera schreef:
Wat gaan we volgende week op Dreamfields draaien , Robkuh?
Well, I was planning some new stuff... Dj Porny - Me So Horny (the not-so-corny-remix), Jeckyll and Hyde - Frozen Flame (200bpm edit) And my favourite hit: Patrick Jumpen - Holiday (aint over yet)
Heb trouwens nog een leuke foto van thera heheh met willy
Over die peep... geen oordoppen in gehad... wel gehaald uit voorzorg
Om ongeveer half 1 vertrokken wij vanuit Aalten (overigens met een lichte pijn aan mijn hak), onderweg heerlijke muziek geluisterd
Rond 14.30 arriveerden wij, het was trouwens heel erg goed aangegeven allemaal waar je heen moest om te parkeren e.d. Eerst natuurlijk munten gehaald en kluissleutel (die kluisjes waren overigens ONTZETTEND bagger), dit ging redelijk snel omdat ik contant geld bij me had.
Toen we eenmaal die dingetjes hadden geregeld, zijn we gelijk naar de Insomnia stage gegaan, waar San Miquel & Mind Illusion nog een paar minuten moesten draaien. Wat leuke tracks meegepakt, mixwerk was wel weer dik in orde!
Een act waar ik erg naar uit gekeken had was de act van de Frequencerz, ik hoopte wat onbekend spul te horen, en wilde vooral Rich MF horen. Nou, dat heb ik geweten, wat een heerlijke plaat Verder nog Night Colours Black gehoord, Fly With Me & nog een aantal toffe tracks! Publiek ging bij vlagen tijdens deze set ook al goed los. Dit was een heerlijke set om de dag mee te beginnen!
Tijdens deze set nog een kwartier/ half uur met Jack of Sound gepraat, wat een topgast blijft dit toch! Ik kwam op hem af, en hij herkende mij al. Altijd wel grappig om mee te maken dat de artiest jou herkent (net zoals Adaro/ Radical Redemption/ Solutio/ Degos, die mij ook herkenden ) nog een tijdje gepraat over zijn nieuwe track met die huilende mensen, en over de release van Titan (Midnight Freaks/ Remember Me/ Haunted).
Na de Frequencerz kwam Sasha F achter de decks te staan, en ik had al zo'n voorgevoel dat hij op dit vroege tijdstip de stage al wel kon slopen. Qua muziek was dit ook wel zo, maar het geluid was echt FUCKED UP. Geen 1 kick kwam goed door, en gewoon 0,0 bass. Na zo'n 20 minuten was dit opgelost, en toen was het geluid weer goed te doen. De tracks die hij er oplegde gingen eigenlijk helemaal nergens over, dit had de 1-na-laatste act ook kunnen doen. Maar dit vond ik zeker niet erg, dit was namelijk mijn eerste keer dat ik Sasha F live zag, en het was een lekker setje. Ik verwachtte wel dat hij nog wat ging scratchen en zo, maar helaas heb ik dit niet gehoord.
Vervolgens kwamen The Geminizers op. Eigenlijk waren mijn vrienden en ik van plan om even wat te gaan eten. Maar het begon al zo heerlijk, dus we zijn de hele set gebleven, waar ik absoluut geen spijt van heb! Het mixwerk was vrij vlot & goed, en de tracks die zij er oplegden waren ook heerlijk. Vooral het bericht dat ze nog 2 tracks mochten draaien werd goed ontvangen door het publiek dat keihard 'Geminizers!!!!' schreeuwden. En achteraf gezien ben ik er ook fucking blij mee, want de laatste track die ze draaiden was Dead of the Night. En wat ging het los
Na The Geminizers was het de beurt aan Adaro, die had beloofd dat het een ander setje dan anders zou worden. En dat werd het zeker, heb veel tracks gehoord die ik nog niet kende. Hij begon al met Struggle for Existence. EINDELIJK weer eens Wat een held joh! Na zijn set nog even gevraagd hoe hij het zelf vond. Hij vond het super gaan, alleen de afstemming van zijn horloge en de tijd van de stage waren niet goed afgesteld, waardoor hij 1 track niet kon draaien. Geen problemen mee gehad, die track hebben we later namelijk nog gehoord bij Chris One Dus alweer een hele goede set gehoord. Maar Thijs, als je dit leest, het teasen van een nieuwe track tijdens een belangrijk/ mooi stuk van de track die op dat moment speelt, vind ik niet erg fijn. Was dit vergeten om te zeggen gisteren toen ik tegen je praatte. Die nieuwe tracks van Gunz4Hire zijn trouwens wel geniaal, maar daar was ik vorige week ook al achter.
Na Adaro moesten Solutio & The I's draaien. Even een eervolle vermelding voor hun beiden (vooral voor The I's) dat ze voor & na hun eigen set gewoon lekker losgingen op de andere sets. Van de set zelf heb ik niet heel veel 'actief' meegemaakt, hoogstens 20 minuten, de rest was ik aan het praten e.d.. Onder andere The Cry & Devastator gehoord. Hele vette tracks!
Hierna was het tijd voor Kodex. Met de belofte van Tita dat hij de stage ging slopen, zag ik erg naar deze set uit. Maar na een kwartiertje kwamen mijn vrienden op me af, of ik met hun mee ging om wat eten te halen. Nou prima, maar dat ze ook nog munten moesten halen wist ik niet. Dit duurde ellendig lang, maar heb me goed vermaakt doordat ik een leuk gesprekje heb gehad met Rickie & zijn broertje Nog een grappig moment meegemaakt: eerst lachtte ik een gozer uit die naar de dames-wc ging, en vervolgens loopt het broertje van Rickie daar ook zo naar binnen Toen mijn vrienden eindelijk klaar waren met munten pinnen, gingen we iets te eten halen. Zak patat gehaald en gelijk weer teruggegaan naar de Insomnia stage.
Achteraf gezien vind ik het erg jammer dat we tijdens deze set munten gingen halen en gingen eten. Maar mijn hak begon ontzettend veel pijn te doen, waardoor ik sowieso al niet meer echt los kon gaan, dus was het even tijd om te rusten.
Volgens mij heeft deze rust mij erg goed gedaan, want na een zak patat & een Red Bull kon ik er weer vol tegen aan tijdens de set van Radical Redemption. Ook deze set was weer geniaal, met natuurlijk zijn eigen tracks zoals Darkness is Calling/ The Worst Nightmare/ Torture, Murder & Cannibalism/ Redemption/ Brutal ( ), maar ook bijvoorbeeld The Demand/ Jealousy remix/ Strike. Eindelijk kon ik weer goed los gaan Ook een geinige gast, heel zelfverzekerd & ontzettend energiek.
En toen kwam The Machine, wat keek ik hier naar uit! Ik had nu thuis wat meer tracks van hem geluisterd dan bij de 1e editie van Loudness, waar ik helemaal niks van hem kende. Maarja, als de ene nieuwe track na de andere wordt gedraaid, dan heeft dit natuurlijk geen zin. Heb de hele set met een glimlach op mijn gezicht rondgelopen. Het was puur genieten van alles wat hij draaide. Kan niet uitleggen waarom het zo vet is, maar op de 1 of andere manier klopt alles! Die climax-melodieën zijn ongelooflijk vet, en die kicks ook. Hele vette set, anders dan alle andere sets. Heb ook nog een filmpje gemaakt van een nieuw nummer:
Nieuwe 'The Machine & Alphaverb'? Dit dachten Decoupeerzaag en ik in ieder geval wel, maar als iemand anders het weet, wil diegene dan ff reageren op mijn youtube- filmpje?
Chris One stond al redelijk lang achter The Machine, om een beetje los te gaan. Toen The Machine werd afgekondigd, dacht Chris One al dat hij aangekondigd werd, en deed hij heel stoer zijn vest naar beneden om zijn naam te laten zien Na een mooi applaus van het publiek voor The Machine werd Chris One dan wel aangekondigd, en deed hij zijn vest wederom omlaag om zijn naam te laten zien. Deze capriolen passen niet echt bij hem vind ik. Maar zijn set maakte alles goed! Beginnen met Fearful Symmetry is altijd goed. Nog een kleine greep uit de tracks die hij draaide:
Who Wants This (YES YES YES YES!!! EINDELIJK LIVE GEHOORD ) Midnight Freaks/ Remember Me (Mash-Up) Haunter of the Dark Drop 2 Your Knees Psycho Killshot Proud to be Loud
De rest was allemaal ook heerlijk, deze set vond ik de set van de dag. De ene klapper na de andere. Ben ook letterlijk op de knieeën gegaan tijdens Drop 2 Your Knees, wat een dijk van een plaat
Na deze knalset was het tijd voor de afsluiter, waar ik ook erg naar uitkeek: Thera vs. Degos & Re-Done. Heerlijke set, al kende ik van het laatste half uur geen 1 track (na Wavolizer- Done). Eerste 45 minuten waren geniaal. De snoeiharde platen van Degos & Re-Done werden afgewisseld met de snoeiharde platen van Thera. Hoogtepuntjes van de set:
Rotten From The Inside ( 1-na-beste track van 2011 voor mij persoonlijk) Done Do The Happy Face Trespassing The Sexual Thrill (Ground Zero Edit (waar ik overigens niet in trapte, Daan wel )) Outside The Box Salsa Evolve
Al met al een geweldige dag gehad, dit was misschien wel het beste feest waar ik ooit geweest ben!
Plus- & Min(?) punten:
+ De sets van alle artiesten, heb geen 1 slechte set gehoord! + De sfeer bij de Insomnia stage. + Veel Hardtraxxers, met veel nog een leuk praatje/ dansje gemaakt. + Meetingfoto, alhoewel er opeens allemaal anderen bij kwamen staan, door Rossum, die volgens mij niet in de gaten had dat dit een Hardtraxx-foto was. + De dames die aanwezig waren, gingen allemaal ook keihard los. Fijn om te zien/merken dat er geen irritante meisjes aanwezig zijn, die je aankijken alsof je de duivel bent. + Geluid was over het algemeen erg goed. + De vele artiesten die tussen de menigte stonden los te gaan, of gewoon rustig aan het kijken waren
- Prijzen voor eten (€5,00 voor een hotdog/ €6,25 voor een broodje kroketburger). Ik weet dat het geld verdient moet worden op het eten/ drinken, maar eigenlijk is het echt een schande! - Pijn aan mijn hak, waardoor ik niet los kon gaan zonder pijn te hebben.