wrote:Nee, met die bewaker was eerder geloof ik.wrote:Was dat tijdens Wavolizer? Ging behoorlijk tekeer ja rechtsvoor, geniaal sfeertje daar
Tijdens Wavolizer stond ik eerst midvoor en het laatste stuk rechtsvoor te trommelen.
Who was there
Nobody has said they're going yet.
Related topics
Active topics in Feesten
Moderators
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
-
E
B-Front draaide ook nog een track van Degos & Re-Done... iemand die weet hoe die heet?
Edit: Demon in Me
Edit: Demon in Me
-
S
Nothing is what it Seems heb ik ook al best vroeg gehoord.
Dit was zo VET!
Sets van B-Front, Thera, Chris One en Wavolizer, ge-wel-dig! Helemaal kapot gegaan op platen als Evolution, Scary Noises, Inflator, Sound Of The Machine, The Shadow, Tanya, Never Fall Asleep, Wilde Gullie Bas en ik wist echt niet waar ik het zoeken moest toen Thera een nieuwe Delete track (of was het Out Of Control?) draaide. Muzikaal echt een hoogstandje dit feest en vele mallen vetter dan de vorige 4 edities. Geluid was subliem in de eerste zaal, tweede zaal stond het zo hard dat ik er hoofdpijn van kreeg en dus niet echt prettig, maar meer nadelen kan ik me ook bijna niet bedenken (het volk uiteraard, maar dat moet je maar voor lief nemen dezer dagen).
Tweede zaal te hard? Ik had oordoppen in maar ik vond het geluid echt verre van hard en daarbij was het ook nog niet eens goed. Klonk heel schel.wrote:Dit was zo VET!Sets van B-Front, Thera, Chris One en Wavolizer, ge-wel-dig! Helemaal kapot gegaan op platen als Evolution, Scary Noises, Inflator, Sound Of The Machine, The Shadow, Tanya, Never Fall Asleep, Wilde Gullie Bas en ik wist echt niet waar ik het zoeken moest toen Thera een nieuwe Delete track (of was het Out Of Control?) draaide. Muzikaal echt een hoogstandje dit feest en vele mallen vetter dan de vorige 4 edities. Geluid was subliem in de eerste zaal, tweede zaal stond het zo hard dat ik er hoofdpijn van kreeg en dus niet echt prettig, maar meer nadelen kan ik me ook bijna niet bedenken (het volk uiteraard, maar dat moet je maar voor lief nemen dezer dagen).
Misschien toevallig dat ik er stond tijdens Arboza & Asylum. Had ook geen oordoppen in.
Dan kan het ook aan mij liggen. Ik heb namelijk 25 dB filters.wrote:Misschien toevallig dat ik er stond tijdens Arboza & Asylum. Had ook geen oordoppen in.
-
HHardtraxxer
- 462 posts member since 2011
- last seen Sep 2017
Wat een feest weer! Nog beter als vorig jaar.
Eigenlijk alleen maar gave sets en dikke nummers gehoord.
Helaas moest er iemand mijn telefoon jatten waardoor ik minder kon genieten als normaal.
Eigenlijk alleen maar gave sets en dikke nummers gehoord.
Helaas moest er iemand mijn telefoon jatten waardoor ik minder kon genieten als normaal.
-
DHardtraxxer
- 453 posts member since 2011
Eerste keer 4fmp gedaan hier, nou dat spul was minstens net zo geniaal als dit feest !
Wat heb ik staan genieten zeg. Nouja staan, heb volgens mij geen seconde stil gestaan.
Eigenlijk alleen maar lekkere setjes gehoord. Alleen kronos en donkey rollers viel wat tegen.
Wavolizer, k had geen idee wat ik daar van moest verwachten maar gvd wat gaat dat hard zeg !
Het laatste beetje energie dat ik nog in me had is er tijdens zijn set volledig uit gaan.
Een feest als dit is bijna niet meer te overtreffen
Wat heb ik staan genieten zeg. Nouja staan, heb volgens mij geen seconde stil gestaan.
Eigenlijk alleen maar lekkere setjes gehoord. Alleen kronos en donkey rollers viel wat tegen.
Wavolizer, k had geen idee wat ik daar van moest verwachten maar gvd wat gaat dat hard zeg !
Het laatste beetje energie dat ik nog in me had is er tijdens zijn set volledig uit gaan.
Een feest als dit is bijna niet meer te overtreffen
Inderdaad echt van begin tot einde volle gas en geeneens spierpijn, ideaal!wrote:Eerste keer 4fmp gedaan hier, nou dat spul was minstens net zo geniaal als dit feest !
Wat heb ik staan genieten zeg. Nouja staan, heb volgens mij geen seconde stil gestaan.
Jezus wat was dit een gruwelijk feest zeg. Aangenaam verrast door de locatie! Lekker zaaltje (zaal 1), DJ lekker hoog, vette lasers en top geluid (!!!). Moest zo hard lachen om de naam: Klokgebouw. Kan alleen in Brabant, dat het dan ook echt gewoon een gebouw is met een klok bovenop hahahaha
Zoveel vette nummers gehoord! Do The Happy Face ging weer overal overheen...ZO ZIEK LEKKER! Setje van Crypsis zat echt heerlijk tempo in zeg, het ging maar door. B-Front ook weer vet zeg, die track waarmee hij opende... Mijn god wat dik!
Wordt nog flink nagenieten deze week
Zoveel vette nummers gehoord! Do The Happy Face ging weer overal overheen...ZO ZIEK LEKKER! Setje van Crypsis zat echt heerlijk tempo in zeg, het ging maar door. B-Front ook weer vet zeg, die track waarmee hij opende... Mijn god wat dik!
Wordt nog flink nagenieten deze week
Vond dat juist wat minder, kan er altijd zo van genieten als de dj dicht bij het publiek staat en vol losgaat, krijg daar zoveel energie van.wrote:DJ lekker hoog
Zany & The Beholder - The New God, voor mij echt een van de vetste platen die ik gehoord heb, wat een kippenvel momentwrote:B-Front ook weer vet zeg, die track waarmee hij opende...
Heerlijk feest, heb het super naar mijn zin gehad links achterin, lekker rustig en tijdens Crypsis Live
helemaal uit mijn plaat gegaan. Op naar Rebirth 
-
RHardtraxx Addict
- 1951 posts member since 2012
- last seen Jan 2014
Die draaide Adaro inderdaad, dus al om half 2 ofzo!wrote:Nothing is what it Seems heb ik ook al best vroeg gehoord.
-
SHardtraxx Addict
- 1417 posts member since 2012
- last seen Jul 2015
Adaro draaide ook nog een vet nummer met een vrij hoog stemmetje dat herhaaldelijk iets schreeuwt. Maar weet niet hoe 'ie heet
.
Kan ik me wel in vinden, maar Wavolizer moet alleen voor het geluid al gewoon in zaal 1 draaien, zoals iemand al zei hierboven, fuck het publiek dan maar haha. Dit was echt episch, bijna geen woorden voor. Had eigenlijk ook nog wel wat meer TOA verwacht, maar vond dit misschien nog wel beter zo. Anders krijg je echt alleen maar stilstaand volk plus wat lokale extreme drumsessies.wrote: Inderdaad kerel, was zeker gezellig en onze maten konden het ook wel met elkaar vinden, geloof ik!![]()
Niemand wist inderdaad wat er gedaan moest worden tijdens Wavolizer, dat was wel jammer. Ik werd dan ook wel vreemd aangekeken als ik eens mee-trommelde. Maar goed, ik denk dan eerlijk gezegd ook niet dat Wavolizer écht in zaal 1 past. Hij komt veel beter tot zijn recht in zaal 2. Ik vind dat hij zich heeft ingehouden. Vorige Loudness gooide hij nog veel TOA platen er op, zoals The Flux Capacitor en End Boss.
We zijn elkaar niet echt 'tegen gekomen' maar heb je 2x gezien. Voornamelijk als je vanuit achteruit de zaal kijkt links tussen de 2e en 3e pilaar ongeveer. En later nog ergens bij de 3e pilaar meer naar het midden.wrote:Waar kwamen we elkaar tegen danwrote:Haha dat feestje heb jij zeker zelf gemaakt als ik je soms zag gek doenwrote:Zeer vet feest gehad, ondanks dat ik met tamme mensen was. Maarja; feest maak je zelf...
Sorry als ik mensen heb gemept met mn oranje opblaasknuppel.
![]()
?
Set van B-Front was voor mij zonder twijfel een van de beste sets die ik ooit heb mogen meemaken.
Rest van de sets waren stuk voor stuk ook heeeul dik.
En eindelijk weer een sfeer kunnen ervaren die gewoon top was, en dan niet alleen vooraan, maar echt gewoon in heel de zaal.
En eindelijk weer een sfeer kunnen ervaren die gewoon top was, en dan niet alleen vooraan, maar echt gewoon in heel de zaal.
Gunz For Hire - Sorrow?wrote:Adaro draaide ook nog een vet nummer met een vrij hoog stemmetje dat herhaaldelijk iets schreeuwt. Maar weet niet hoe 'ie heet.
Had gevraagd of dattie Bust a Move (R3belz Raw Edit) kon draaien. Veel luisterplezier. 
Hoog stemmetje en herhaaldelijk = JOS - Kaylee's Nightmarewrote:Adaro draaide ook nog een vet nummer met een vrij hoog stemmetje dat herhaaldelijk iets schreeuwt. Maar weet niet hoe 'ie heet.
Maar ik weet niet of het onder schreeuwen valt
Kaylee's Nightmare draaide hij niet. lijkt me idd Bust A Move Edit. En thanks dat je dat aan hem gevraagd hebt Tim, heerlijke track 
-
S
Was een inkak momentje toen na die opbouw die kut raw edit kwam.wrote:Kaylee's Nightmare draaide hij niet. lijkt me idd Bust A Move Edit. En thanks dat je dat aan hem gevraagd hebt Tim, heerlijke track