Zo, spullen pakken nu en dan over uurtje op naar Oss en daar de trein pakken!
Tot vanavond mannen!!!!!!

Tot vanavond mannen!!!!!!
Meeting was druk bezocht, alleen volgende keer maar een andere locatiewrote:Danku jongens van de HT Ragbende voor de geweldige avond!![]()
ben nu nog een beetje aant naspacen, hopelijk dat ik nu wel alles recht zie![]()
klopt, ik was ineens weg. dat kwam door iets heel vaagswrote:Jah de meeting zelf was niet echt een succes, maar over de hele avond gezien gewoon stampen met zn allen was wel heel erg vet (alleen had ik jou niet meer gezien robert)
ja als ik achteraf nadenk, heb ik me hele feest verneukt. Maarja boeiend eigen schuld..wrote:en Vik stond gewoon de hele tijd bij ons haha![]()
maar wel jammer dat je zoveel tijd daaraan verspeelt heb
Die stond in het midden, waar ik ook stondwrote:ja als ik achteraf nadenk, heb ik me hele feest verneukt. Maarja boeiend eigen schuld..wrote:en Vik stond gewoon de hele tijd bij ons haha![]()
maar wel jammer dat je zoveel tijd daaraan verspeelt heb
En wat was er met kasper gebeurd/? rest van avond niet meer gezien.
Kasper stond net zoals Vik een groot deel van de avond bij ons, tegen het einde van de avond was dat wel de derde speaker geworden ipv de tweede.wrote:En wat was er met kasper gebeurd/? rest van avond niet meer gezien.
Het was sws gezelligwrote:Kasper stond net zoals Vik een groot deel van de avond bij ons, tegen het einde van de avond was dat wel de derde speaker geworden ipv de tweede.wrote:En wat was er met kasper gebeurd/? rest van avond niet meer gezien.
En holy fuck, wat een feest.... Everything was just perfect
ja jonge, ik denk er nu over terug. En snap het nog niet. Heb alles om jou daar afgezocht. half uur bezig geweest met zoeken, alleen daar bij die bar alwrote:Ja dat was wazig man! Keek achterom: Robert was er nog, keek 5 seconde later weer: geen Robert.wrote:klopt, ik was ineens weg. dat kwam door iets heel vaagswrote:Jah de meeting zelf was niet echt een succes, maar over de hele avond gezien gewoon stampen met zn allen was wel heel erg vet (alleen had ik jou niet meer gezien robert)
Ik ging met Vik drinken halen, maar ik raakte vik kwijt. Dus ging ik hem zoeken. Maar ik liep met me domme kop helemaal naar achteren toe. En toen wist ik het niet meer, maar 2 uurtjes later vond ik Chukkels alweer gelukkig. Heb gewoon weer 50% van me feest lopen zoeken en gelopen :')
er was 1 modje, maar dat was eigenlijks geen klein modje, maar een hele Grootteeee modwrote:heb alleen rico en piaa kunnen spotten, op de meeting plek zag ik geen bekende![]()
volgens mij zaten er wel 2 modjes tegen me aan te springen, waren er 2 modjes met dezelfde shirts ?
ik heb3 modjes gezien: GILL, Jordy, oostzanerwrote:heb alleen rico en piaa kunnen spotten, op de meeting plek zag ik geen bekende![]()
volgens mij zaten er wel 2 modjes tegen me aan te springen, waren er 2 modjes met dezelfde shirts ?
ja 2 op mijn camera. Maar die komen niet online.wrote:nog foto's?
ik ben trouwens bang dat ik heel veel foto's heb verprutstwrote:begrijpelijkwrote:ja 2 op mijn camera. Maar die komen niet online.wrote:nog foto's?
gedaanwrote:kan iemand tommetje, reinaldo en modernization spotten?
http://kazpar.hyves.nl/album/61037789/H ... _state__=1
mijn pics en vids btw: http://kazpar.hyves.nl/album/61037789/H ... /SRk0fPPd/
moet je ff mn vriendje wordenwrote:ik mag jullie albums niet zien![]()
niet dat ik (als ik dr op sta) mezelf nog graag wil zien, was helemaal naar de donder haha