@Hardheadz
Ten eerste wij van dit forum laten al onze pillen testen!!
XTC in Nederland bevat vrijwel altijd alleen mdma (3,4-methylenedioxymethamphetamine), bindmiddel (oa. magnesiumstearaat, niet schadelijk) en eventueel een kleurstof.
Pillen met andere inhoud zijn er wel, maar gering en worden vaak niet als XTC verkocht. De laatste tijd zijn er wel pillen met mCPP, een niet-lekkere piperazine, in de omloop. Van die stof moeten veel mensen overgeven en wordt het als niet lekker ervaren.
Dus waar jij het vandaan haalt, zal het wel niet goed zijn

ouwe! en wordt je keihard genaait, maar het hoort gewoon zuiver te zijn

Mensen vragen zich wellis af waar dat energie dan vandaan komt, dat heb ik even opgezocht en ik kwam hier op uit.
Er zijn 2 typen (isomeren) MDMA; de "r" en "s" isomeer. Bijde hebben een verschil in werking waarvan de s-isomeer de prettigste heeft.
Door deze 2 isomeren kan het dus zo zijn dat 2 pillen van dezelfde MDMA hoeveelheid toch andere uitwerking kan hebben.
Dit kan niet getest worden! Maar de meeste pillen bevatten een (racemisch) mengsel van links- en rechtsdragend en het is niet makkelijk ze te scheiden.
Dus hardheadz als je twijfelt aan de inhoud, rij naar het eerste beste testcenter en laat je pillen testen, is gewoon anoniem
http://www.drugs-test.nl/