DarkBeatz schreef:
Wie heeft het soms thuis ook dat wanneer ie een heerlijke set keihard heeft opstaan en een beetje aan het stampen is dat net die euforie van een xtc rush lijkt op te komen zonder dat je gebruikt hebt? Heb ik best vaak als zo een knaller voorbij komt... Brengt me steeds terug bij 1 van de voorbijgaande feesten en word er fucking euforisch van

Ik heb het idd ook wel eens dat ik ineens een hele lading kippenvel krijg bij bepaalde momenten en dan ff helemaal in zo'n tripje zit, een minuut lang ofzo.
Op Houseqlassics had ik tegen het einde ook een soort van nuchtere rush. Heel raar, ik ging echt volledig op in de muziek, kreeg een heerlijk gevoel bij elk nummer, ging zelfs met mn kaken heen en weer tijdens het stampen

. Maar dat voelde wel heel "natuurlijk" aan. Denk dat dat is omdat je hersenen dat gedrag associƫren met bepaalde situaties. Was wel grappig iig.