Bijvoorbeeld een Irelia/Cho Gath/Renekton/Shyvana kan heel effectief met een Riven traden.
Ik heb het over all-in gaan niet over traden
Het gene is een Cho gath kan sws niet all-in gaan met een champ die een gapcloser heeft, en vooral geen fighters.
Irelia is sws all sterk maar Riven kan all-in gaan als Irelia haar stun/slow niet heeft.
Renekton is de grootste counter van Riven maar niemand speelt hem meer. (behalve ik Renekton is tiefus leuk

)
Riven kan all-in gaan tegen Shyvanna voordat Shyvanna te tanky is.
In een lane tegen Riven moet je altijd goed opletten hoeveel empowered auto's ze heeft, en welke skills ze al wel gebruikt heeft en welke niet.
Zwaar moeilijk aangezien haar q drie keer gebruikt kan worden, en ze eigenlijk altijd wel een spell heeft om the dissengage of te engage.
Je moet haar 3 Q's eigenlijk kiten
Dit kan alleen als je een dissengage tool hebt, ongeveer hetzelfde als de Distortion's van Le Blanc kiten.
Maar in teamfights is Riven erg moeilijk te spelen
Ik snap niet wat er moeilijk aan is...
Riven heeft meerdere hard CC en meerdere dissengage's, dit zorgt ervoor dat het niet uitmaakt dat ze squishy is. Ook heeft ze (met Hydra/Tiamat dan wel) veel AOE damage en veel range door haar ult.
Dus flash heeft ze infeite niet nodig, door haar hard CC en veel AOE maakt het niet uit dat ze squishy is.
CC = Riven dood
Verassend, ben het hier ook niet mee eens
Riven's W heeft geen cast time, hij word dus meteen gebruikt. Als je in een teamfights zit en je bent Riven en je ziet dat je word ge CC. Dan spring je er op en dan CC je hem. En dan vernietig je de rest.
En zelfs als je een hard CC raakt op Riven stunt ze je terug en dissengaged ze.
De enigste counter die ik zie op Riven is dezelfde als bij Zed: geen kills EN geen farm geven.