Broken Balance schreef:
Die ligt nog altijd bij Telltale Games : The Walking Dead, Telltale Games : The Wolf Among Us, Alan Wake, Amnesia : The Dark Descent en A Machine For Pigs of Corpse Party imo. Echt games die om het verhaal gaan.
Dit verhaal was wel origineel en in de delen waar het belangrijk was heel goed uitgewerkt, maar er werd niet echt diep op ingegaan en het verhaal word voor ongeveer de helft van de game op een soort van pauze gezet.
Voor een shooter was het zeker een bovengemiddeld verhaal.
Staat wel in de top van Shooters met sterke verhalen samen met F.E.A.R., Alan Wake ,Metal Gear Solid (soort van), Deus Ex Machina. The Darkness, The Chronicles Of Riddick en Condemned.
Dan bedoel ik echt diepgaande verhalen, niet zozeer de epische zoals een Moder Warfare, Mass Effect, Battlefield, Halo e.d.
Ik kan het verhaal nog zo in 6 zinnen neerzetten bij Infinite.
the walking dead is voor mij 1 van de beste games ooit die k gespeeld heb..mede door het verhaal