Raven schreef:
Broken Balance schreef:
Het enige wat ik nog zou kopen is een WW2 reboot, en dan ook in de stijl van de oude CoD (Een Engelsman, Amerikaan, Canadees e.d. spelen).
Zonder perks, killstreaks en unlockables.
Zoiets inderdaad. Gewoon terug naar de core van de online shooters, heb je tenminste minder van die irritante kinders die van hun perks leven.
Heb zelf vroeger geen Cod 1 en 2 online gedaan maar wel Medal Of Honor : Allied Assault, de voorloper van die 2. Maar dat was hetzelfde principe. 6 wapens kon je uit kiezen(Rifle, Sniper, Sub-Machinegun en Assault Rifle), waarvan 2 nooit gekozen werden (Bazooka/Shotgun waren OP) Die perfect gebalanceerd waren en je ook skill nodig had om kills te kunnen maken met die wapens. Dat in een map met (T)DM of CTF of een voorloper van Sabotage. Meer was het niet.
Geen unlockables, perks, upgrades, killstreaks. Gewoon doen.