wrote:Haha en ik weer andersom. Doe mij maar een map zoals Fallout ipv (vooral) één grote stad. Plus Fallout is was "dommer" wat mooi uitkomt gezien ik weleens Uptempo luister.
I
Hardtraxx Elite
2326 posts member since 2017
last seen 4 hours ago
Ik denk dat ik Fallout maar eens moet aanslingeren.wrote:Haha en ik weer andersom. Doe mij maar een map zoals Fallout ipv (vooral) één grote stad. Plus Fallout is was "dommer" wat mooi uitkomt gezien ik weleens Uptempo luister.
Ik vond het al na de orginele release al 1 van de beste games ooit ondanks de bugs, verhaal is echt fantastisch.wrote:Ik kwam er echt totaal niet in. Heb hem ook uitgezet. Niet helemaal mijn genre... Had beetje hetzelfde als bij Fallout.wrote:Cyberpunk een mooi vervolg als ik over 250 uur eindelijk weer klaar ben met the Witcher 3 dus?
Ja staat ook zeker op het vervolg lijstje als ik the Witcher expansions eindelijk af heb. Ik word wel lekker relax van uitgebreide RPG's op een rustig tempo volledig uitwonen. Itt tot bijv FIFA. Dit jaar ook maar onder lichte dwang besloten de editie over te slaan. Ik werd er schijnbaar "niet zo'n leuk persoon van" begreep ik van mijn wederhelft
Een keer luidkeels KANKER roepen bij een tegengoal met 2 kids thuis was wel de druppel denk ik.
Goed, details. Gamen! Leuk man!
Een keer luidkeels KANKER roepen bij een tegengoal met 2 kids thuis was wel de druppel denk ik.
Goed, details. Gamen! Leuk man!
Onlangs begnnen met Cyberpunk. Errrug nice. Ook rdr2 geprobeerd, maar dat gaat me toch te langzaam. Zit onwijs goed in mekander natuurlijk, maar voor mij niet meer dan een paar uurtjes.
Ja dat had ik ook met RDR2. Was echt al een flinke partij uurtjes onderweg maar onderaan de streep kon het me echt geen ene flikker boeien.wrote:Onlangs begnnen met Cyberpunk. Errrug nice. Ook rdr2 geprobeerd, maar dat gaat me toch te langzaam. Zit onwijs goed in mekander natuurlijk, maar voor mij niet meer dan een paar uurtjes.
Gaming rages blijven grappig. Zelf door de jaren heen veel te veel schermen, toetsenborden, stoelen, alles wat er maar in de buurt stond gesloopt
Je had ook zo'n vent met zo'n yt kanaal die alles stuk sloeg tijdens runescape vroeger. Werd ie tijdens het streamen boos, rent z'n kamer uit, het eerstvolgende wat je ziet is dat hij weer binnenkomt maar ipv dat je zijn arm ziet die de deur open doet zie je opeens een kettingzaag door die deur heen komen, zaagt heel die deur eruit, zaagt vervolgens z'n pc doormidden, begint er met een hamer op te slaan en shit. Ik weet niet maar ik vind dat soort dingen toch prachtig
Last edited by Zaagkick on , edited 1 time in total.
De oude Dr.Disrespect rage filmpjes blijven de mooiste. Helemaal de oude H1Z1 dagen.
China numba wan.
China numba wan.
I
Hardtraxx Elite
2326 posts member since 2017
last seen 4 hours ago
Spelletje als ''Apex Legends'' eens proberen danwrote:Ja staat ook zeker op het vervolg lijstje als ik the Witcher expansions eindelijk af heb. Ik word wel lekker relax van uitgebreide RPG's op een rustig tempo volledig uitwonen. Itt tot bijv FIFA. Dit jaar ook maar onder lichte dwang besloten de editie over te slaan. Ik werd er schijnbaar "niet zo'n leuk persoon van" begreep ik van mijn wederhelft![]()
Een keer luidkeels KANKER roepen bij een tegengoal met 2 kids thuis was wel de druppel denk ik.
Goed, details. Gamen! Leuk man!
Nee shooters hebben me nooit kunnen boeien.
Ik had echt precies het zelfde met RDR2 kon daar nooit echt inkomen dus na een tijd ook gestopt. Maar toevallig 2 weken geleden de game toch weer opgestart en inplaats van achter de pc nu lekker op de bank aan het spelen en moet zeggen het verhaal is toch wel echt goed.wrote:Ja dat had ik ook met RDR2. Was echt al een flinke partij uurtjes onderweg maar onderaan de streep kon het me echt geen ene flikker boeien.wrote:Onlangs begnnen met Cyberpunk. Errrug nice. Ook rdr2 geprobeerd, maar dat gaat me toch te langzaam. Zit onwijs goed in mekander natuurlijk, maar voor mij niet meer dan een paar uurtjes.
Ik kan juist altijd van dat soort games genieten. Beetje rondstruinen en dingen ontdekken en dan soms na een paar uur er achter komen dat je geen enkele missie hebt gedaan en alleen een hert en een vis hebt gevangen. Wel het lekkerste om dat vanaf het bankje te doen idd!
Opzich is dat wel leuk, maar het langzame vervoeren en die ellelange zit op zo'n strontponywrote:Ik kan juist altijd van dat soort games genieten. Beetje rondstruinen en dingen ontdekken en dan soms na een paar uur er achter komen dat je geen enkele missie hebt gedaan en alleen een hert en een vis hebt gevangen. Wel het lekkerste om dat vanaf het bankje te doen idd!
Daarom noem ik het ook horse riding simulator. Toen het spel net uit kwam blowde ik nogal veel en dan ging ik stoned dit spel spelen en meerdere keren gehad door het trage vervoer dat ik in mijn gedachten weg dwaalde en dan kwam ik na een tijdje weer bij zinnen en was ik ergens midden in de rimboe beland. Geen idee wat ik daar dan moest doen.
Daardoor kreeg ik ook weinig van het verhaal mee
Daardoor kreeg ik ook weinig van het verhaal mee
Het vraagt wel wat van je spanningsboog inderdaad 
Aan de andere kant heb ik laatste die battlefield 6 beta geprobeerd en dat ging me toch een partij reetanus snel. Vond ik ook niks.
Ik hou het nog even bij cyberpunk en hopelijk gta gewoon volgend jaar. Sowieso online multiplayers zitten er voor mij niet echt meer in
Ik hou het nog even bij cyberpunk en hopelijk gta gewoon volgend jaar. Sowieso online multiplayers zitten er voor mij niet echt meer in
Teken dat je oud begint te worden.
Maar ik had het ook hoor met BF6, eerder echt veel BF gedaan maar ik had echt het idee dat ik vol ingemaakt werd door een stel pubers. Dus spel afgesloten en wat anders gaan doen.
Dan worden jullie echt oud mannen, vond dit bij Battlefield nog wel meevallen eerlijk gezegd.
Ik heb Cod multiplayer wel al een tijd opgegeven hierdoor, daar word je om ieder hoekje de moeder ingegleden door een 12 jarige
Ik heb Cod multiplayer wel al een tijd opgegeven hierdoor, daar word je om ieder hoekje de moeder ingegleden door een 12 jarige
Gegleden?
wat moet ik me daar bij voorstellen
Heeft niks met leeftijd te maken joh, jullie doen alsof jullie 50 zijn
Je gamed gewoon minder, tuurlijk ben je dan ergens minder goed in. Misschien ook andere prioriteiten in het leven. Heel normaal.
Ben vrij gepassioneerde competitive gamer, ondanks 2 kids maak ik nog 1-2 avonden per week vrij om counter strike te knallen. Niks aan skill verloren ondanks dat ik magische 30 jaar grens heb aangetikt.
Ben vrij gepassioneerde competitive gamer, ondanks 2 kids maak ik nog 1-2 avonden per week vrij om counter strike te knallen. Niks aan skill verloren ondanks dat ik magische 30 jaar grens heb aangetikt.
Ik heb zelf ook cs gespeelden kan dat zeker nog wel spelen, maar bf en cod is wel andere koek hoor. Niet dat het 1 moeilijker is dan het ander, maar het gaat wel veel sneller. (Cod was vroeger ook niet zo snel als dat het nu gaat, metbijvoorbeeld dat glijden en weet ik het allemaal).wrote:Heeft niks met leeftijd te maken joh, jullie doen alsof jullie 50 zijnJe gamed gewoon minder, tuurlijk ben je dan ergens minder goed in. Misschien ook andere prioriteiten in het leven. Heel normaal.
Ben vrij gepassioneerde competitive gamer, ondanks 2 kids maak ik nog 1-2 avonden per week vrij om counter strike te knallen. Niks aan skill verloren ondanks dat ik magische 30 jaar grens heb aangetikt.
Doe mij maar lekker clippen in mp_harbor in cod 1. 1 shot 1 kill. Heerlie was dat
poah cod2 rifle only
Daar heb ik wel heel veel tijd in zitten. Ik hoor het geluid van de rifles nog in mijn hoofd
Last edited by Kickzaag on , edited 1 time in total.
