Rawbin schreef:
Khadber schreef:
http://www.ad.nl/ad/nl/1037/Champions-League-Europa-League/article/detail/3937950/2015/03/31/Startgeld-Champions-League-flink-omhoog.dhtml
CL/EL gelden vanaf volgend seizoen. Je kunt dus beter in de CL voorronde komen dan de EL winnen. Zeer bijzonder eigenlijk. Hiermee houd je de toppers juist in stand in plaats van wisselingen van de wacht.
Dat verschil is al jaren zo groot helaas, triest

Het is gewoon marktwerking, dus dan is het logisch dat het verschil zo groot is. Ik ben al lang blij dat ze de EL inkomsten verhoogd hebben, nu zal het toch wat interessanter worden voor sommige clubs, daarnaast verdien je ook nog heel wat aan kaartverkoop, uitzendingen et cetera. Voor Engelse clubs zal het allemaal niet boeien, maar clubs als Augsburg, Sampdoria en Villareal kunnen er zeker wat mee en doorgroeien naar een stabiele club die altijd voor de Europa League speelt.'
Blijft natuurlijk wel triest dat de grote clubs steeds een groter gat slaan met de kleinere en de CL steeds voorspelbaarder wordt.