Steffnov schreef:
Gelukkig gaat er komend seizoen ook niet veel weg. Luc moet ik nog maar zien of hij gaat, Bengtsson lijkt sowieso te vertrekken maar daar is Lachman al voor gehaald, mocht Bjelland vertrekken staat Andersen uit de jeugd wel klaar (grootste talent met Ould-Chikh en Tapia) en Corona heeft ook net bijgetekend. Meer zie ik echt nog niet vertrekken. Daarnaast, spelers die weinig hebben gekost door constructies, kunnen in geval van nood ook vervangen worden door spelers die door constructies weinig kosten.
Nee, de fundatie onder Twente staat echt nog wel een stuk sterker dan veel denken. Enige probleem is dat het huidige team er een is met meerdere gezichten. De ene keer krijg je een pover, inspiratieloos team dat van iedereen kan verliezen, de andere keer speelt het iedereen van de mat zoals tegen AZ. Dit kan zelfs binnen een wedstrijd gebeuren, zoals te zien was in de wedstrijd tegen Feyenoord, waar het grote delen toch echt wel beter was, maar waar de slordigheid hard is afgestraft.
Je kan beter zeggen dat lafheid werd afgestraft door met 5 verdedigers aan te treden. Moelijk voetballen voor een ploeg die wilt aanvallen. Door dom balverlies van Feyenoord kreeg Twente zijn kansen, niet door goed voetbal. Alleen eerste kwartier van de tweede helft was Twente beter. Daarna had Feyenoord naar 4-1 moeten uitlopen.
Twente kan je een beetje vergelijken met AZ, een goede subtopper die elk jaar bij de eerste 5 moet eindigen maar niet een serieuze titel kanidaat is. Zeker de aankomende jaren krijgt Twente het moeilijk en spiegelt Joop jullie de toekomst rooskleuriger voor dan het is.
Eigen jeugd is het antwoord. Niks geen constructie. Bij Feyenoord gaat dit al jaren goed. Hopenlijk kan Feyenoord het laatste stapje maken om structureel mee te doen om plek 1 en een keer kampioen te worden. En dat gaat gebeuren
