Verder is dit volgens mij niet echt een dikke bigsmile xD
[img]verdwijderd[/img]
[img]verdwijderd[/img]
Last edited by M-arijn on , edited 1 time in total.
Dat was wel vrij geniaal inderdaadwrote:Gewoon weer 2C-T2 nemen op een feest, dan lach je wel
Precieswrote:Eens olijfboompje. Stelletje pussy's met hun 3/4.wrote:Jonguh, gewoon per twee droppen, anders ga je niet lekker.wrote:Ik vind kwartjes echt onzin, gewoon gelijk een halve of 3/4e en lekker hard gaan. Mijn eerste keer was ook 3/5e blauwe boom ofzo
Nou, afgelopen zaterdag moest ik op een gegeven moment echt niet meer dan een kwartje nemen, omdat het echt hard ging. Dat het mij in mijn vaagheid niet lukte om een kwartje af te bijten en onwetend dus opnieuw een halfje nam, gaf dan ook weer de extra nodige problemenwrote:Hoe wou je 3/5e nemen?![]()
Als ik een halve vreet maar hij is meer dan de helft noem ik het gewoon een halfje!![]()
kwartjes bestaan niet, halve of hele anders ga ik niet lekker!
Ik heb ff een compilatie gemaakt van die dag hahawrote:Dat was wel vrij geniaal inderdaadwrote:Gewoon weer 2C-T2 nemen op een feest, dan lach je wel
dan had je ff moeten wachten en later een halve moeten nemen haha!wrote:Nou, afgelopen zaterdag moest ik op een gegeven moment echt niet meer dan een kwartje nemen, omdat het echt hard ging. Dat het mij in mijn vaagheid niet lukte om een kwartje af te bijten en onwetend dus opnieuw een halfje nam, gaf dan ook weer de extra nodige problemenwrote:Hoe wou je 3/5e nemen?![]()
Als ik een halve vreet maar hij is meer dan de helft noem ik het gewoon een halfje!![]()
kwartjes bestaan niet, halve of hele anders ga ik niet lekker!
Ja fuck die shit. Ik laat een pil niet eerst uitwerken voordat ik een nieuwe neemwrote:dan had je ff moeten wachten en later een halve moeten nemen haha!wrote:Nou, afgelopen zaterdag moest ik op een gegeven moment echt niet meer dan een kwartje nemen, omdat het echt hard ging. Dat het mij in mijn vaagheid niet lukte om een kwartje af te bijten en onwetend dus opnieuw een halfje nam, gaf dan ook weer de extra nodige problemenwrote:Hoe wou je 3/5e nemen?![]()
Als ik een halve vreet maar hij is meer dan de helft noem ik het gewoon een halfje!![]()
kwartjes bestaan niet, halve of hele anders ga ik niet lekker!
Yupzwrote:Dat is inderdaad meer dan zat,
Had je witte speakers ofzo?
Hoe bevallen ze?wrote:Yupzwrote:Dat is inderdaad meer dan zat,
Had je witte speakers ofzo?
Ik had al ergens er wat over neergezet, maar echt geniale knallers.wrote:Hoe bevallen ze?wrote:Yupzwrote:Dat is inderdaad meer dan zat,
Had je witte speakers ofzo?
IK WIL ZE!
Vanaf pagina 292 xDwrote:Hoe kan je op een feest 8 uur lang vanaf het begin echt te hard gaan?
Door Witte Speakertjes naar binnen te werken met de veronderstelling dat ze dezelfde (uit)werking hebben als de gemiddelde andere hoog gedosseerde pil, terwijl je voor deze pillen een totaal andere plan van aanpak behoort te hebben.
Ik wil ze nu ook wel eens proberen.wrote:Hoe bevallen ze?wrote:Yupzwrote:Dat is inderdaad meer dan zat,
Had je witte speakers ofzo?
IK WIL ZE!
No dealings!wrote:Ik wil ze nu ook wel eens proberen.
Chuckie, heb je ze op Qlimax? Dan wil ik er best 1tje kopen van je :-D
Zijn geen dealings, dat is vriendschappelijke ruilwrote:No dealings!wrote:Ik wil ze nu ook wel eens proberen.
Chuckie, heb je ze op Qlimax? Dan wil ik er best 1tje kopen van je :-D![]()
haha