Broken Balance schreef:
Tegen wie praat je eigenlijk?
Tegen de mensen hier die nog steeds niet doorhebben dat ze keihard in de zeik worden genomen.
"nee joh ze gaan echt niet nog een lockdown doen"
"als we ons vaccineren is het gewoon weer zoals vroeger"
"nee joh ze gaan echt geen mondkapjes verplicht stellen"
"nee joh ze gaan echt geen avondklok instellen"
"nee joh ze gaan echt geen bezoekersaantal voor bij jou thuis verplichten, dat is jouw huis jouw keuze"
"waarom zouden ze zoveel macht grijpen?"
"nee joh ze gaan echt niet je vrijheden afpakken hoor"
"oh ze pakken bijna al je vrijheden af, naja het is maar voor 3 weken hoor"
Als je na bijna 2 jaar nog steeds niet doorhebt wat er aan de hand is ga je het ook echt nooit doorhebben. Ik ben in ieder geval klaar met het hebben van valse hoop. Kan je ook niet teleurgesteld worden.
Deze mensen zijn de reden dat we zoveel ellende hebben. En ze stonden er bij en keken er naar.
Je zult hier waarschijnlijk toch niet op ingaan omdat je alle valide kritieken negeert, maar wel alleen ingaat op mensen die je beledigen. Want ja dat is makkelijker.
Maar je snapt wel dat de wereld niet bestaat uit twee teams toch? Jij schets nu een beeld waarbij jij bij team A hoort (team die vol gas tegen de overheid en maatregelen is) en waarbij letterlijk de rest hier team B is (die vol gas letterlijk alles eens is met de overheid). Er is ook een middenweg. Je kan ook snappen dat er maatregelen nodig zijn geweest. Je kan ook soms oneens zijn geweest. Sommige zijn dat vaker dan de ander.
Daarnaast is alles wat je zegt echt zo bullshit. Iedereen en zijn moeder zag aankomen dat we de hele winter 2020/2021 in lockdown zaten zitten. Iedereen zag van verre aankomen dat mondkapjes een ding zouden worden. Vele van ons wouden zelfs dat mondkapjes verplicht werden gesteld in winkels.