Wat is dat hier toch de laatste tijd met al die nu-style newbies. Muzikal Revolution, Psychedelic, Point of Perfection horen zeg maar tot de slechtste nummers van HHZ. En HHZ Experimenteel? Als je met experimenteel bedoelt dat hij hardstyle richting house probeert te duwen dan heb je idd gelijk maar die vent maakt de laatste tijd echt slappe troep zonder gevoel. En bovendien is het veels te blij voor hardstyle.Panna wrote:
Headhunterz is en blijft nog steeds een held onder de mainstream
Headhunterz - Muzikal Revolution
Headhunterz & Brennan Heart - The MF point of Perfection
Headhunterz - Scantraxx Roots
Headhunterz - Psychedelic
Nummers van Project One
Ik weet niet wat het nou het punt is om in een keer fans van headhunterz belachelijk te maken. Ieder zijn muziek/smaak. Als jij meer van de theracords (hardere hardstyle) bent fijn. Headhunterz maakt gewoon mainstream muziek dus dan verwacht je ook wat softere/ experimentele hardstyle
Related topics
- View the latest post: Headhunterz - From Within/The Message Is Hardstyle (SCREL027)
- View the latest post: Firelite & Losty - Message On Read (DWX1886)
- View the latest post: Rebelion - A Message From Beyond
- View the latest post: Stephanie ft. Arianna - The Message (PKB009)
- View the latest post: Requiem - The Message
Active topics in Nieuwe tracks
- View the latest post: Porter Robinson - Easier To Love You (Vertile Remix)
- View the latest post: Progressive Hardstyle - One Symphony (Melodic Madness OST 2026) (RBR039)
- View the latest post: Bloodlust & Omnya - Paradise Denied (EOL??)
- View the latest post: Atmozfears & Jesse Jax - In The Cold (DQ072)
- View the latest post: Noisecontrollers - TBA
Moderators
Vind deze plaat gewoon heel dik! Niks mis mee 
:')Maximize wrote:Vind deze plaat gewoon heel dik! Niks mis mee
Hij moet weer eens terug naar Project One, dat waren stuk voor stuk dikke platen. 
wel beetje veel van andere tracks maar het waren idd dikke nummersHidden Source wrote:Hij moet weer eens terug naar Project One, dat waren stuk voor stuk dikke platen.
Gast...Gangsterdwerg wrote::')Maximize wrote:Vind deze plaat gewoon heel dik! Niks mis mee
Iets met mening enzo.Gangsterdwerg wrote::')Maximize wrote:Vind deze plaat gewoon heel dik! Niks mis mee
Idd, ik snap dat je het er niet mee eens bent, ik ook niet, maar je kan nog wel elkaars mening accepteren 
als die een goeie track maakt nietAACM wrote:HHZ is uit..
Headhunterz maakte het goede spul rond 2006-2008 daarna is ie alleen maar bergafwaarts gegaan. ik vind just say my name toch echt het dieptepunt.
Het enige wat willem aan experimenteel heeft gedaan is lento en dubstyle, wat alebij al eerder was gedaan in hardstyle door saifam en door pavelow.
Het enige wat willem aan experimenteel heeft gedaan is lento en dubstyle, wat alebij al eerder was gedaan in hardstyle door saifam en door pavelow.
Wat er mis is? Dat hij niet niet begrijpend kan lezen. Ik heb namelijk nooit gezegd dat hij niet als held beschouwd wordt onder de mainstream liefhebbers (wat ik overigens wel betwijfel, ik zal zo even naar de enquete resultaten kijken). Ik heb gezegd dat Headhunterz een held is onder de mensen die nauwelijks wat van hardstyle weten, die slechts een handje vol artiesten op kunnen noemen en lang niet alle noemenswaardige nummers kennen. Vandaar dat ik de drogreden met het varken aanhaalde, maar gezien jij dat? ziet als bashen, denk ik dat je de hele drogreden niet eens begrijpt.Jorea88 wrote:Wat is er mis met zijn reactie? Is iedereen, die volgens jou "geen kennis hebben van de scene", te min of zo? Ga eens meningen leren te respecteren.. ipv van iedereen te gaan bashen waar je het niet mee eens bent!
En ja als je je niet verdiept in iets, dan doet je mening er over er ook weinig toe als het aan mij ligt.
Stel ik heb een mand met 100 appels. Je legt de appel terug nadat je hem geproefd hebt. Nu proeven 1000 mensen dezelfde 2 appels en zeggen 700 daarvan dat de tweede appel het lekkerste is. Daarnaast zijn er 10 mensen die alle 100 appels proeven en van die 10 mensen zeggen er 8 dat appel 24 het lekkerste is. Welke appel is dan het lekkerst? Appel 2, omdat 700 mensen dat zeggen? Hoe weten die 700 mensen dat nu, ze hebben slechts 2 van de 100 appels geproefd. Conclusie: je kunt dus niet oordelen wie de beste artiest is, als je de tracks van alle hardstyle artiesten niet eens kent.
Nee, The MF Point of Perfection was toch echt al eerder dan Pavelow.D-Nemacyst wrote: Het enige wat willem aan experimenteel heeft gedaan is lento en dubstyle, wat alebij al eerder was gedaan in hardstyle door saifam en door pavelow.
Eerder dan soundflip ? Bas had al gezegt dat hij daaraan begon in december 2009 . MF Point of perfection pas sinds Xqlusive headhunterz
MF Point Of perfection is toen voor het eerst gedraaid. Die is ruim vantevoren geproduceerd.D-Nemacyst wrote:Eerder dan soundflip ? Bas had al gezegt dat hij daaraan begon in december 2009 . MF Point of perfection pas sinds Xqlusive headhunterz
Ik snap je beredenering.. en ja ik interpreteerde je drogreden idd anders. Maar dat je pas kunt oordelen wie de beste artiest is als je pas meerdere tracks en artiesten kent, ben ik het niet helemaal mee eens. Wie jij de beste artiest vindt, is en blijft persoonlijk. Hier kun je niks aan veranderen.Lyst wrote: Wat er mis is? Dat hij niet niet begrijpend kan lezen. Ik heb namelijk nooit gezegd dat hij niet als held beschouwd wordt onder de mainstream liefhebbers (wat ik overigens wel betwijfel, ik zal zo even naar de enquete resultaten kijken). Ik heb gezegd dat Headhunterz een held is onder de mensen die nauwelijks wat van hardstyle weten, die slechts een handje vol artiesten op kunnen noemen en lang niet alle noemenswaardige nummers kennen. Vandaar dat ik de drogreden met het varken aanhaalde, maar gezien jij dat? ziet als bashen, denk ik dat je de hele drogreden niet eens begrijpt.
En ja als je je niet verdiept in iets, dan doet je mening er over er ook weinig toe als het aan mij ligt.
Stel ik heb een mand met 100 appels. Je legt de appel terug nadat je hem geproefd hebt. Nu proeven 1000 mensen dezelfde 2 appels en zeggen 700 daarvan dat de tweede appel het lekkerste is. Daarnaast zijn er 10 mensen die alle 100 appels proeven en van die 10 mensen zeggen er 8 dat appel 24 het lekkerste is. Welke appel is dan het lekkerst? Appel 2, omdat 700 mensen dat zeggen? Hoe weten die 700 mensen dat nu, ze hebben slechts 2 van de 100 appels geproefd. Conclusie: je kunt dus niet oordelen wie de beste artiest is, als je de tracks van alle hardstyle artiesten niet eens kent.
Stel ik vind Pendulum helemaal te gek (wat ik ook vind).. Ook ken ik meerdere artiesten binnen de DnB scene (hoewel Pendulum soms ver afwijkt van orginele Dnb). Sommigen alleen van naam en anderen ook van tracks. Dus ik moet eerst meerdere artiesten gaan luisteren voordat ik pas mag oordelen over wie IK de beste artiest vind? Ik oordeel dan toch over wat ik ken en ik mooi vind?!
Ik snap dat je je soms kan irriteren aan mensen weinig tot niks toevoegen met hun mening. Maar moet je daar dan op reageren? Als het mij niet boeit, reageer ik ook niet.
Heel erg off topic dit.. sorry
-
MHardtraxxer
- 263 posts member since 2010
- last seen Mar 2014
Als je overal persé een beargumentering bij wilt hebben moet je misschien maar eens lekker bij het Lagerhuis gaan zitten.Jorea88 wrote: Ik snap dat je je soms kan irriteren aan mensen weinig tot niks toevoegen met hun mening. Maar moet je daar dan op reageren? Als het mij niet boeit, reageer ik ook niet.
Heel erg WAAR dit.. sorry
Daarnaast is het natuurlijk ook onzin om te zeggen dat je je eerst overal in moet verdiepen om er een mening over te hebben en dat het anders niets waard is. Dat zou namelijk betekenen dat een individuele mening per definitie niets waard is, er is namelijk altijd wel iemand die zich er nog beter in heeft verdiept en er dus nog meer van weet. Als je er weinig van af weet zou je overigens wel wat genuanceerder moeten zijn met het uitdrukken van die mening.
MF Point Of Prefection heeft precies dezelfde bass/kick line als Unknown Analoq - Acid & Dubstyle, die heeft Brannan Heart dus gwn 2x gebruikt, lekker origineel man! Zegt niks over deze release ofzo, maar het begint me op te vallen dat HHZ (The Prophet en Brennan Heart ook) niet veel tijd aan hun tracks besteden en dat is terug te horen in veel nummers en ik vind dit simpelweg gewoon jammer, omdat ze zo veel beter kunnen doen. Ook vind ik het slecht tegenover de fans. Nummers, zoals The Musical Revolution vind ik wel erg vet, maar dat is mijn mening.Khadber wrote:MF Point Of perfection is toen voor het eerst gedraaid. Die is ruim vantevoren geproduceerd.D-Nemacyst wrote:Eerder dan soundflip ? Bas had al gezegt dat hij daaraan begon in december 2009 . MF Point of perfection pas sinds Xqlusive headhunterz
maar is al bekend denk ik wat jij zegt dat ze niet meer orgineel zijn
Acid & Dubstyle is een dj tool gast en bovendien gewoon een dubstyle versie van I Love Haters. Wel logisch dat je dan ook stukken uit je eigen tracks gaat gebruiken daarvoor.Maximum wrote:MF Point Of Prefection heeft precies dezelfde bass/kick line als Unknown Analoq - Acid & Dubstyle, die heeft Brannan Heart dus gwn 2x gebruikt, lekker origineel man! Zegt niks over deze release ofzo, maar het begint me op te vallen dat HHZ (The Prophet en Brennan Heart ook) niet veel tijd aan hun tracks besteden en dat is terug te horen in veel nummers en ik vind dit simpelweg gewoon jammer, omdat ze zo veel beter kunnen doen. Ook vind ik het slecht tegenover de fans. Nummers, zoals The Musical Revolution vind ik wel erg vet, maar dat is mijn mening.Khadber wrote:MF Point Of perfection is toen voor het eerst gedraaid. Die is ruim vantevoren geproduceerd.D-Nemacyst wrote:Eerder dan soundflip ? Bas had al gezegt dat hij daaraan begon in december 2009 . MF Point of perfection pas sinds Xqlusive headhunterz
Maximize wrote:Vind deze plaat gewoon heel dik! Niks mis mee
Headhunterz blijft in mijn ogen goed.
Tja het is ook niet het einde van de wereld nee, maar het geeft mij persoonlijk het idee dat ze er weinig tijd in steken. Om nog een voorbeeld te noemen: The B-Side is ook een slap aftreksel van The Summer Of Hardstyle en ga zo maar door. Ik ben verders niet aan het bashen of wat dan ook hoor.PNXRMX wrote:Acid & Dubstyle is een dj tool gast en bovendien gewoon een dubstyle versie van I Love Haters. Wel logisch dat je dan ook stukken uit je eigen tracks gaat gebruiken daarvoor.Maximum wrote:MF Point Of Prefection heeft precies dezelfde bass/kick line als Unknown Analoq - Acid & Dubstyle, die heeft Brannan Heart dus gwn 2x gebruikt, lekker origineel man! Zegt niks over deze release ofzo, maar het begint me op te vallen dat HHZ (The Prophet en Brennan Heart ook) niet veel tijd aan hun tracks besteden en dat is terug te horen in veel nummers en ik vind dit simpelweg gewoon jammer, omdat ze zo veel beter kunnen doen. Ook vind ik het slecht tegenover de fans. Nummers, zoals The Musical Revolution vind ik wel erg vet, maar dat is mijn mening.
-
DArtiest
- 7488 posts member since 2010
- last seen Apr 2019
1. Gebash rondom HHZ is onzin, sowieso verdienen artiesten veel meer respect van ze van sommige mensen hier op t forum krijgen. Overigens over de hele wereld vergeten mensen wel eens hoe lastig een plaat maken is en verliezen al snel respect voor bepaalde artiesten. Kijk naar Showtek, ik kwam in de scene toen t gebash een beetje begon en uiteindelijk ken ik maar weinig mensen die zeggen, Showtek vind ik gewoon ijzersterk punt uit.
2. Muziek is en blijft een kwestie van smaak, om even dat gedoe met die appels van lyst te pakken, iedereen heeft een andere smaak. Dus die 8 die ze allemaal hebben geproefd en appel 24 't lekkerst vonden hebben net zoveel gelijk als de mensen die 2 appels proefde en appel 2 't lekkerst vonden omdat smaken nou eenmaal verschillen. Plus het feit dat HHZ fans automatisch worden gezien als mainstream kabouters die de scene niet kennen (vooroordeel). Ook worden ze gezien als mensen die misschien wel de scene kennen, maar geen verstand hebben van muziek. Vooroordeel twee, plus ook nog eens pure onzin, simpelweg omdat je over muziek alleen op technisch vlak gelijk kunt krijgen omdat daar feiten liggen. Dus, over smaak valt niet te twisten.
3. Ik vind deze plaat nog best lekker, behalve de vocals dan, ik vind HHZ sterke sounds hebben zoals ik ze ook ken van Psychedelic en From Within, waarvan de laatste ook drama vocals heeft naar mijn mening. De melo vind ik echt niet dramatisch, de kick kan harder, maar past er wel goed bij. Ik vind het dus nog wel een redelijke plaat, hoewel het al lang niet meer mijn smaak is.
2. Muziek is en blijft een kwestie van smaak, om even dat gedoe met die appels van lyst te pakken, iedereen heeft een andere smaak. Dus die 8 die ze allemaal hebben geproefd en appel 24 't lekkerst vonden hebben net zoveel gelijk als de mensen die 2 appels proefde en appel 2 't lekkerst vonden omdat smaken nou eenmaal verschillen. Plus het feit dat HHZ fans automatisch worden gezien als mainstream kabouters die de scene niet kennen (vooroordeel). Ook worden ze gezien als mensen die misschien wel de scene kennen, maar geen verstand hebben van muziek. Vooroordeel twee, plus ook nog eens pure onzin, simpelweg omdat je over muziek alleen op technisch vlak gelijk kunt krijgen omdat daar feiten liggen. Dus, over smaak valt niet te twisten.
3. Ik vind deze plaat nog best lekker, behalve de vocals dan, ik vind HHZ sterke sounds hebben zoals ik ze ook ken van Psychedelic en From Within, waarvan de laatste ook drama vocals heeft naar mijn mening. De melo vind ik echt niet dramatisch, de kick kan harder, maar past er wel goed bij. Ik vind het dus nog wel een redelijke plaat, hoewel het al lang niet meer mijn smaak is.
Dus omdat iemand produceert, hoor ik respect voor hem te hebben? Moet de jumpscene ook respect hebben voor Patrick Jumpen en Dj Porny? Respect houdt bij mij op zodra je de scene in mijn ogen aan het kapot maken bent. Daarom had ik vroeger kritiek op showtek en nu niet meer. Ze trokken hardstyle naar de toegankelijke kant, waardoor er meer en meer mensen gingen luisteren, blablabla het inmiddels wel bekende verhaal. Nu ze afstand gedaan hebben van hardstyle en de muziek die ze maken daarmee niet meer van invloed is op onze scene, heb ik alle respect voor deze mensen. Ze produceren weliswaar niet vaak dingen die ik mooi vind, maar ze zijn wel technisch goed en staan voor hun principes. Headhunterz heeft hetzelfde gedaan rond 2006/7 en daar is daar nu nog steeds mee bezig. Zijn sound, zo lijkt het, moet ieder jaar weer meer mensen aanspreken. En ondertussen heeft hij de hele scene die kant op getrokken. Er zijn immers veel meer mensen die van house en melodietjes houden dan er mensen zijn die van early of raw houden. Daardoor zijn de toonaangevende feesten vooral gericht (geweest) op de muziek die het toegankelijkst is, simpelweg omdat daar meer geld aan valt te verdienen. Dan heb je in mijn ogen de bestaande scene kapot gemaakt, ookal zijn er zoveel mensen waarvoor een hele nieuwe wereld open ging. Dat had ook naast ons genre plaats kunnen vinden, nu is het er bijna volledig voor in de plaats gekomen. En kom aub niet aanzetten met evolutie, want het meerendeel van de liefhebbers van de oude hardstyle is gestopt met luisteren na de verandering en het meerendeel van de liefhebbers van de nieuwe hardstyle is toen pas begonnen met luisteren. Nu kan het allemaal best zo zijn dat Headhunterz etc. dit helemaal niet zo gewild hebben, dat onze muziek verdween, maar het blijft lastig iemand te respecteren die er mede voor gezorgd heeft dat je muziek waar je helemaal weg van bent nu nauwelijks nog aandacht krijgt, vooral als degene op dezelfde weg door blijft gaan. Zoals bijvoorbeeld DWTHS die door vrijwel de hele harde kern van de scene uitgekotst werd en vervolgens offline werd gehaald, een jaar later alsnog uitbrengen, omdat de scene veranderd is. De titel doet zijn naam eer aan.Skedoedelefloeps wrote:1. Gebash rondom HHZ is onzin, sowieso verdienen artiesten veel meer respect van ze van sommige mensen hier op t forum krijgen. Overigens over de hele wereld vergeten mensen wel eens hoe lastig een plaat maken is en verliezen al snel respect voor bepaalde artiesten. Kijk naar Showtek, ik kwam in de scene toen t gebash een beetje begon en uiteindelijk ken ik maar weinig mensen die zeggen, Showtek vind ik gewoon ijzersterk punt uit.
Klopt, in the end is het allemaal smaak en kun je iemands smaak niet tegenspreken. Maar je kunt niet zeggen dat appel 2 de lekkerste appel is als je slechts 2% van de appels geproefd hebt. Je kunt wel zeggen dat je de appel lekker vindt of dat het de lekkerste appel van de 2 is. Je kunt naar mijn mening dan ook geen beste hardstyle artiest invullen als je de meeste noemenswaardige artiesten niet eens kent. Je kunt wel artiesten invullen die je leuk vind, maar dat is niet hetzelfde als de beste artiest invullen.2. Muziek is en blijft een kwestie van smaak, om even dat gedoe met die appels van lyst te pakken, iedereen heeft een andere smaak. Dus die 8 die ze allemaal hebben geproefd en appel 24 't lekkerst vonden hebben net zoveel gelijk als de mensen die 2 appels proefde en appel 2 't lekkerst vonden omdat smaken nou eenmaal verschillen. Plus het feit dat HHZ fans automatisch worden gezien als mainstream kabouters die de scene niet kennen (vooroordeel). Ook worden ze gezien als mensen die misschien wel de scene kennen, maar geen verstand hebben van muziek. Vooroordeel twee, plus ook nog eens pure onzin, simpelweg omdat je over muziek alleen op technisch vlak gelijk kunt krijgen omdat daar feiten liggen. Dus, over smaak valt niet te twisten.
Ik heb, door middel van de drogreden met het varken, duidelijk aangegeven dat mijn standpunt een kant op werkt. Dat de mainstream mensen hier hun eigen conclusies aan verbinden, kan ik ook niets aan doen. Ik weet best dat er echte liefhebbers zijn die bijvoorbeeld Headhunterz als beste artiest zien. De verhouding waarin die mensen voorkomen ligt echter wel heel anders dan dat de hele scene doet vermoeden. Daar waar onder de gehele scene de meerderheid een headhunterz fan is, is dat in de kern van de scene (+- de mensen die op de fora actief zijn/zich verdiept hebben) een kleine minderheid. Want zelfs onder de mainstream liefhebbers komt headhunterz waarschijnlijk niet op de eerste plek.
Je vindt de vocals niets, je vindt melodie niet super slecht, maar ik hoor je ook niet zeggen dat je hem goed vind, je vind de kicks te zacht. Al met vind je het gros van de elementen niet goed (genoeg) en toch zeg je dat je de plaat best lekker vind. Is dat omdat je per se positief over headhunterz wil zijn of leef je je nu in in iemand anders die de plaat eventueel wel lekker kan vinden als hij er van houdt. (lol dat klinkt logisch3. Ik vind deze plaat nog best lekker, behalve de vocals dan, ik vind HHZ sterke sounds hebben zoals ik ze ook ken van Psychedelic en From Within, waarvan de laatste ook drama vocals heeft naar mijn mening. De melo vind ik echt niet dramatisch, de kick kan harder, maar past er wel goed bij. Ik vind het dus nog wel een redelijke plaat, hoewel het al lang niet meer mijn smaak is.
-
A
Commotie ten top, jeetje mina