Thanks, hierdoor nu ook al een ticketwrote:Voor onze Hardtraxx vriendjes die geen mail hebben ontvangen: HIER kun je alvast je ticket bestellen om je plekje te garanderen!
Who was there
Nobody has said they're going yet.
Related topics
Active topics in Feesten
Moderators
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
Goed geregeldwrote:Voor onze Hardtraxx vriendjes die geen mail hebben ontvangen: HIER kun je alvast je ticket bestellen om je plekje te garanderen!
Thanks pik!wrote:Tickets binnen! Ook voor jou Justin.
Top! Ticket binnenwrote:Voor onze Hardtraxx vriendjes die geen mail hebben ontvangen: HIER kun je alvast je ticket bestellen om je plekje te garanderen!
Gisteren gelijk besteld toen ik de mail kreeg. Aanwezig dus 
Ook ticket binnen. Erg veel zin in 
Typisch, net mijn ticket gekocht via de link van XXlerator, krijg ik ineens mijn presale link via de mail 
Er was inderdaad iets misgegaan met de mailing, waardoor maar een klein percentage van de inschrijvingen daadwerkelijk een mail ontvangen hadden. Vanmorgen heeft wel iedereen de mailing ontvangen (sommigen dus dubbel, excuses!)
Dit is trouwens wel waar ja.wrote:Bedenk me net dat dit m'n eerste 'niet-classics only' feest gaat (kan gaan) worden in dik 2,5 jaar
Vraag me toch wel af waar deze entreeprijs op gebaseerd is. Te bedenken dat je voor iets meer geld naar Loudness, Genesis, Resonate, VWAB of Intents zondag kunt. Desondanks wel aanwezig want een 3-uur B-Front set kan ik natuurlijk niet missen.
Voor een feest als dit heb ik €28,- echt wel over. Helemaal mijn straatje dit.
Dat is een ander verhaal haha.wrote:Voor een feest als dit heb ik €28,- echt wel over. Helemaal mijn straatje dit.
Besef dat je nu allemaal concepten opnoemt waar de organisator ook de inkomsten van de horeca binnenkrijgt. In een commerciële club/poppodia is dit niet het geval. Daar zal de line up, promotie en productie terug moeten worden verdiend via het entreegeld. Dit maakt de vergelijking enigszins krom.
Dat verklaart inderdaad een hoop, thanks!wrote:Besef dat je nu allemaal concepten opnoemt waar de organisator ook de inkomsten van de horeca binnenkrijgt. In een commerciële club/poppodia is dit niet het geval. Daar zal de line up, promotie en productie terug moeten worden verdiend via het entreegeld. Dit maakt de vergelijking enigszins krom.
-
UHardtraxx Addict
- 1518 posts member since 2011
- last seen Aug 2026
Tickets zijn binnen 
-
JHardtraxxer
- 277 posts member since 2015
- last seen 20 days ago
Ook een kaartje gehaald. Laatste feestje 's nachts was X-Qlusive B-front. Op mijn leeftijd maak je toch bewustere keuzes. Maar ik moet hier toch weer bij zijn met deze line-up! B-front, Adaro, P&D, Phuture Noize en Frequencerz, allemaal helden in mijn ogen... Dat kom je niet vaak tegen. Ook leuk dat het een keer in een kleinere setting is. Hopelijk alleen maar liefhebbers, komt de sfeer alleen maar ten goede. De verhalen van de editie met Noisecontrollers zijn in ieder geval heel positief. Ik heb er ontzettend veel zin in!
3 uur B-Front mogen we natuurlijk niet missen
Graag iets minder druk als de vorige keer en dan gaat dit vast een hele mooie worden!
Graag iets minder druk als de vorige keer en dan gaat dit vast een hele mooie worden!
https://www.ticketswap.nl/listing/xxler ... 0c1dd76220 nog een ticket hier te koop voor een eurotje minder dan de normale prijs, kan helaas niet meer gaan 
-
B
.
Last edited by bierislekker on , edited 1 time in total.
-
B
wrote:Geen ID
Ik zou even de organisatie een berichtje sturen, die leest hier mee.