Pommer schreef:
Kiloknaller schreef:
Kiloknaller schreef:
The Pitcher staat te laat op de line-up om zijn tracks van vroeger te draaien ben ik bang..
Daar was ik dus al bang voor

Zal echt doodzonde zijn!
B-Front heeft hem toch juist uitgenodigd vanwege die Fusion periode? Dat is het hele idee achter de line up. Nouja we zullen het zien, misschien valt het mee. Hopen dat Zany het sowieso wel begrijpt.
Dat dacht ik ook ja, maar kijkend naar die livestream van ze tijdje terug en nu deze lijst, ben ik er best wel een beetje bang voor dat we weinig oude klappers gaan horen

Dit feest kan zich juist zo mooi onderscheiden van alle standaard (raw)feestjes door het concept, de tijdreis van B-Front's carriere en de platen die daarbij passen. The Pitcher heeft zoooveel moois liggen van vroeger, pak gewoon wat platen van Smack, of wat tracks die zijn uitgebracht op superplastik (geen Fusion idd, maar man wat zijn die platen goed), die nieuwe troep met die pingpongkicks is helemaal niks imo.