Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
Organisaties van Rebirth en Shockerz beide een van de betere organisaties op dit moment. Denken mee met het publiek (of het nu een diehard is of een dagjes bezoeker), Op sociale media gewoon eerlijk en kunnen tegen kritiek (ipv gelijk weg duiken in een hoekje en je hier op hardtraxx niet meer vertonen). Ik ben erg benieuwd hoe de line-up van Rebirth dit jaar zal zijn, maar Reactivate gewoon weer prima. En na vorig jaar rebirth maak ik mij ook geen zorgen! 
Aanwezig (en mogelijks dubbeldate vooraf) met Hekzitter en onze vriendinnen. Benieuwd of de ontwerpster van zijn logo even hard kan klaplongen en kotsen op een evenement van Rebirth als onze Job.
C
Hardtraxxer
617 posts member since 2012
last seen 2 days ago
wrote: GODVERDOMME ZIN IN GODVERDOMME
Godverdommewrote:Aanwezig (en mogelijks dubbeldate vooraf) met Hekzitter en onze vriendinnen. Benieuwd of de ontwerpster van zijn logo even hard kan klaplongen en kotsen op een evenement van Rebirth als onze Job.
Nog steeds zo zonde.wrote:Netjes, je had vwab al gemist. Dus neem je reserve longen mee.wrote:Volgende week maar kaartje halen, wil deze niet missen.
C
Hardtraxxer
617 posts member since 2012
last seen 2 days ago
70% verkocht 
Was hier heel graag bij geweest maar 'helaas' deze avond Sinterklaas met de fam. Gelukkig Reminder de week erop als prima vervanger, enige nadeel is dat dit feest s'nachts is i.t.t. Reactivate.
Dat was bij mij ook het geval, maar heb ze zover gekregen het te verplaatsen naar zondag middagwrote:Was hier heel graag bij geweest maar 'helaas' deze avond Sinterklaas met de fam. Gelukkig Reminder de week erop als prima vervanger, enige nadeel is dat dit feest s'nachts is i.t.t. Reactivate.
Mijn familie houdt ook wel van een feestje dus iets op een middag vieren gaat hier never gebeuren.wrote:Dat was bij mij ook het geval, maar heb ze zover gekregen het te verplaatsen naar zondag middagwrote:Was hier heel graag bij geweest maar 'helaas' deze avond Sinterklaas met de fam. Gelukkig Reminder de week erop als prima vervanger, enige nadeel is dat dit feest s'nachts is i.t.t. Reactivate.
O
Hardtraxx Elite
2111 posts member since 2012
last seen Jul 2026
Hier aanwezig in plaats van Rebellion. 
Gvd zin in gvd!
Te herkennen aan Doctor Terror shirt.
Te herkennen aan Doctor Terror shirt.
Jammer dat Crypsis zo vroeg staat, maar ga er vanuit dat het met een andere boeking te maken heeft? Pavo en Zany had ik eigenlijk als opener verwacht met wat early maar als afsluiter kan het best vet worden.
GVD ZIN IN GVD
GVD ZIN IN GVD
S
Hardtraxxer
557 posts member since 2016
last seen 1 day ago
Hij moet als Crucifier openen op Angerfist - Creed of Chaos om 22:00 dus ik denk daarom.wrote:Jammer dat Crypsis zo vroeg staat, maar ga er vanuit dat het met een andere boeking te maken heeft?
Heel erg veel zin in! Prima timetable ook, hoop wel dat Pavo & Zany er dan wat leuke early platen opgooien.
Dit heeft inderdaad te maken met een andere boeking!wrote:Jammer dat Crypsis zo vroeg staat, maar ga er vanuit dat het met een andere boeking te maken heeft? Pavo en Zany had ik eigenlijk als opener verwacht met wat early maar als afsluiter kan het best vet worden.
GVD ZIN IN GVD
Tja daar doe je niks aan
Hoop trouwens dat DBSTF wat andere plaatjes dan normaal draaien. Ik denk aan Anger Qlimax Edit, In Other Wordz, Crank, Alone Edit etc.
Diegene die gaan kunnen zich iig al verheugen op een super geluidsysteem.
. Althans ik neem aan dat dezelfde opstelling als rebellion wordt gebruikt en die was magistraal. Loepzuiver, hard en zonder overkill aan bass
^ dit, klonkt echt super.wrote:Diegene die gaan kunnen zich iig al verheugen op een super geluidsysteem.. Althans ik neem aan dat dezelfde opstelling als rebellion wordt gebruikt en die was magistraal. Loepzuiver, hard en zonder overkill aan bass
Waarschijnlijk toch aanwezig
Dat is alsnog heel moeilijk te voorspellen doordat er tussen tracks veel meer kwaliteitsverschil zit in classic hardstyle dan in de sterk compressed en goed gemasterde tracks van tegenswoordigs.wrote:Diegene die gaan kunnen zich iig al verheugen op een super geluidsysteem.. Althans ik neem aan dat dezelfde opstelling als rebellion wordt gebruikt en die was magistraal. Loepzuiver, hard en zonder overkill aan bass
Maar ik denk dat het wel goed komt
P
Hardtraxx Veteran
5059 posts member since 2013
last seen 4 hours ago
Vet om een keer een timetable te zien zoals eerst met Crypsis midden op de dag!
Who was there
Nobody has said they're going yet.
