Je voelt je wel weer beter!wrote:Iemand nog 2 kaartjes nodig, denk niet dat ik aanwezig ben.. Kut griep
Who was there
Nobody has said they're going yet.
Related topics
Active topics in Feesten
Moderators
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
Je komt gewoon hoor, dan maar zondag/maandag nog zieker, je moet en zal hierheen komenwrote:Iemand nog 2 kaartjes nodig, denk niet dat ik aanwezig ben.. Kut griep
Je gaat maar!wrote:Iemand nog 2 kaartjes nodig, denk niet dat ik aanwezig ben.. Kut griep
Kom van Texel, dus eindelijk eens een feestje dat dichtbij is! Laatste boot heen en de eerste boot weer terug, gelukkig hebben we een BOB Waardoor we niet op de eerste trein maar Den Helder hoeven te wachten die pas om 08:30? gaat! Wordt een dikke party 
-
DHardtraxx Veteran
- 4719 posts member since 2008
wrote:Zin in!
-
CHardtraxxer
- 286 posts member since 2008
- last seen Nov 2014
Hoe staat het eigenlijk met de grootte van de locatie? Hoorde dat er bijna 1500 kaarten zijn verkocht, zit K-Danz dan ook echt vol, of is er dan nog voldoende ruimte?
EDIT: Lees net dat er in de Grote Zaal 1500 man kan en in een tweede zaal nog 150. Ach, dan maar ruimte creëren. Zin in!
EDIT: Lees net dat er in de Grote Zaal 1500 man kan en in een tweede zaal nog 150. Ach, dan maar ruimte creëren. Zin in!
Helaas wegens ziekte niet meer aanwezig
Veel plezier allemaal

Veel plezier allemaal
Hoppaaaaawrote:Helaas wegens ziekte niet meer aanwezig![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Geintje Robertt, jammer dat je er niet bij bent
Ik haat je!wrote:Helaas wegens ziekte niet meer aanwezig![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Veel plezier allemaal![]()
Pff ga maar haten :,( is toch geen lol aan als ik daar beetje ziek sta te doen xD
Je weet dat ze daar een middeltje voor hebbenwrote:Pff ga maar haten :,( is toch geen lol aan als ik daar beetje ziek sta te doen xD
Oh, het gaat toch niet toevallig over drugs?
Niet alles gaat hier over drugs. Tenzij je paracetamol en oscillococcinum als drugs ziet.wrote:Oh, het gaat toch niet toevallig over drugs?
Oh LOL. Dacht dat het wel weer over 1 of andere drug zou gaan. Daar gaat het eigenlijk ook over aangezien paracetamol & oscillococcinum ook gewoon drugs zijn, maar zo bedoelde ik het idd nietwrote:Niet alles gaat hier over drugs. Tenzij je paracetamol en oscillococcinum als drugs ziet.wrote:Oh, het gaat toch niet toevallig over drugs?
Flauw, heel flauwwrote:Helaas wegens ziekte niet meer aanwezig![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Veel plezier allemaal![]()
Maar helaas, dan maar het Decibel weekendje keihard knallen
Veel plezier allemaal!
En mannen, passen jullie goed op mijn vrouwtje?
David en Nando alvast gefeliciteerd!
En mannen, passen jullie goed op mijn vrouwtje?
David en Nando alvast gefeliciteerd!
Tot vanavond iedereen. Vanaf 2300 aanwezig bij San Miquel!
Toch maar besloten een kijkje te nemen, tot vanavond 
Veel plezier Penoze-bezoekers.. Ik ga mijn avond lekker doormaken in bed denk ik, nagloeiend van Extreme Mansion.. 
-
J
- 6 posts member since 2012
- last seen Jul 2012
Dat gaat wel goed komen 