...dan heb ik zelfs de aankondiging van de CD gemist denk ik!wrote:Meestal net op tijd wil je hem nig in handen hebben voor defqon.1wrote:Iemand een idee wanneer de Defqon.1 CD beschikbaar komt?
Who was there
Nobody has said they're going yet.
Related topics
Active topics in Feesten
Moderators
Nobody yet
Nobody has said they're going yet.
Nee hoor, wordt morgen aangekondigd. Release datum is gewoon 24 juni.
wrote:Not your average silent disco. Frenchcore’s finest Dr. Peacock brings his collection of devastating tunes, plus a company of colleagues. Be advised, the capacity is very limited; getting in means coming early. More info at Defqon1.com. #Defqon1

Sowieso daarheen, is toch prachtig. 
Wel beter dat ze daar een silent disco van maken. Iedere frenchcore stage als silent disco
.
Ik heb al eens meegemaakt dat een echt grote area een 'silent disco' was tijdens een indoor festival; heel apart om te zien.wrote:Wel beter dat ze daar een silent disco van maken. Iedere frenchcore stage als silent disco.
Iemand die belang heeft een zaterdagticket om te ruilen naar een weekendticket? Is niet voor mezelf hoor schatjes 
PB!
PB!
Baal nogsteeds dat ik vorig jaar niks afwist van Noisekick's sitdown concert, dat zag er echt hilarisch uitwrote:Ik heb al eens meegemaakt dat een echt grote area een 'silent disco' was tijdens een indoor festival; heel apart om te zien.wrote:Wel beter dat ze daar een silent disco van maken. Iedere frenchcore stage als silent disco.
http://www.defqon1.nl/tickets/wrote:Iemand die belang heeft een zaterdagticket om te ruilen naar een weekendticket? Is niet voor mezelf hoor schatjes
PB!
je kan gewoon je zaterdagticket om zetten naar een weekendticket.
Dat werkt ook met een kaartje die ik via ticketswap heb gekocht?wrote:http://www.defqon1.nl/tickets/wrote:Iemand die belang heeft een zaterdagticket om te ruilen naar een weekendticket? Is niet voor mezelf hoor schatjes
PB!
je kan gewoon je zaterdagticket om zetten naar een weekendticket.
-
MHardtraxx Addict
- 1885 posts member since 2013
- last seen Mar 2020
Je krijgt een extra kaart en je moet beide laten zien op vrijdag. (of wanneer je ook aan komt)wrote:Dat werkt ook met een kaartje die ik via ticketswap heb gekocht?wrote:http://www.defqon1.nl/tickets/wrote:Iemand die belang heeft een zaterdagticket om te ruilen naar een weekendticket? Is niet voor mezelf hoor schatjes
PB!
je kan gewoon je zaterdagticket om zetten naar een weekendticket.
-
MHardtraxx Addict
- 1885 posts member since 2013
- last seen Mar 2020
Je krijgt een extra kaart en je moet beide laten zien op vrijdag. (of wanneer je ook aan komt)wrote:Dat werkt ook met een kaartje die ik via ticketswap heb gekocht?wrote:http://www.defqon1.nl/tickets/wrote:Iemand die belang heeft een zaterdagticket om te ruilen naar een weekendticket? Is niet voor mezelf hoor schatjes
PB!
je kan gewoon je zaterdagticket om zetten naar een weekendticket.
Ahh oke top, dankjewel, dat is het overwegen waard, kunnen die omzet kaartjes nog uitverkocht raken? Misschien niet omdat Q natuurlijk liever weekend bezoekers heeft dan dag bezoekers?
Q heeft liever weekendbezoekers ja. Verdienen ze meer aan. Denk niet dat ze uitverkocht kunnen raken maar wel dat op een gegeven moment de verkoop gewoon stopt (vlak voor defqon)
-
MHardtraxx Addict
- 1885 posts member since 2013
- last seen Mar 2020
Lijkt me wel, de camping heeft maar een beperkte capaciteit.wrote:Ahh oke top, dankjewel, dat is het overwegen waard, kunnen die omzet kaartjes nog uitverkocht raken? Misschien niet omdat Q natuurlijk liever weekend bezoekers heeft dan dag bezoekers?
Anders is er een grote kans dat ik een weekend overheb en een zaterdag ticket zoek. Weet ik meer over binnen een paar dagen, en die "upgrade" mag je dan voor €45 hebben ipv €55 via de Q site.wrote:Ahh oke top, dankjewel, dat is het overwegen waard, kunnen die omzet kaartjes nog uitverkocht raken? Misschien niet omdat Q natuurlijk liever weekend bezoekers heeft dan dag bezoekers?
Mmh, onze groep moet nu even snel de knopen allemaal doorhakken, ik kan je wel een PM sturen als ik meer weet?wrote:Anders is er een grote kans dat ik een weekend overheb en een zaterdag ticket zoek. Weet ik meer over binnen een paar dagen, en die "upgrade" mag je dan voor €45 hebben ipv €55 via de Q site.wrote:Ahh oke top, dankjewel, dat is het overwegen waard, kunnen die omzet kaartjes nog uitverkocht raken? Misschien niet omdat Q natuurlijk liever weekend bezoekers heeft dan dag bezoekers?
-
AHardtraxxer
- 134 posts member since 2016
- last seen Jul 2024
Pff ik kan niet wachten. Ik hoop dat Ran-D Born to die draait tijdens the gathering!
Volgens mij draait hij die al 3 jaar non-stop dus zou er niet bang voor zijnwrote:Pff ik kan niet wachten. Ik hoop dat Ran-D Born to die draait tijdens the gathering!
(Prima tracks hoor, maar heb ze persoonlijk wel wat te vaak gehoord inmiddels
Oei, nog maar 2 en een halve week! Het begint zo langzamerhand wel aardig te kriebelen 
-
MHardtraxx Addict
- 1885 posts member since 2013
- last seen Mar 2020
De opbouw is vandaag begonnen ook dus het komt nu wel erg dichtbijwrote:Oei, nog maar 2 en een halve week! Het begint zo langzamerhand wel aardig te kriebelen
Iemand een idee wanneer de timetable eraan komt?
Die vraag komt ook echt 30x voorbij. Ga maar uit van de dinsdag voor t feest.
Doe maar The Prodigy - Voodoo People (Ran-D Bootleg)wrote:Pff ik kan niet wachten. Ik hoop dat Ran-D Born to die draait tijdens the gathering!