Moeten we hier niet Nederlands praten 
wrote:Moeten we hier niet Nederlands praten
Op dit forum wordt Nederlands of Engels gepraat. Andere talen worden niet geaccepteerd.
wrote:Moeten we hier niet Nederlands praten
Op dit forum wordt Nederlands of Engels gepraat. Andere talen worden niet geaccepteerd.
I said that to underline the stupidity of his comparison, not to compare Scantraxx to Hitlerwrote:Yeah, I can see how the mass genocide of millions is totally the same as a company people chose to sign to, that still consistently churns out fan favourites.wrote:Yeah, and Hitler made the Autobahn. Stupid comparisonwrote:As for whether it's a "good thing" for Scantraxx to fall: I respectfully disagree... They have helped grow some of the top artists currently in the scene. I may not like what they do, but it's why I didn't go with them. It's that simple, for me.
The Roman Empire has done some things too. they have fallen aswell.
Echt de meest trieste schijnvertoning ooit inderdaad, totale minachting van je publiek zoals Derksen dat zo mooi verwoord altijd. Misschien dat jambekkie en Geck-O aan kunnen geven wanneer er precies eens iets naar buiten gebracht wordt. Niet lullig bedoeld maar jullie gaven zaken die nog niet compleet waren afgerond als oorzaak voor het uitblijven van een fatsoenlijke reactie. Vind het allemaal zeer slap en karig, voor zo'n groot label met zo'n grote aanhang.wrote:We moeten gewoon een ernstig gerucht de wereld in helpen en net doen alsof het de waarheid is. Dan is het voor scantraxx beter om met de echte verklaring te komen, want die is waarschijnlijk minder schadelijk, dan dat ze zich stil houden :+
Artiesten zijn niet verplicht er iets over te melden toch. Als artiesten bij een label weggaan is het in ieder geval. Iet omdat ze bij het label helemaal konden doen wat ze wilde. Scantraxx hoeft geen verantwoording af te leggen aan het publiek wat er omgaat binnen het bedrijf en de artiesten hoeven dat ook niet.wrote:En waar hebben we nikkita weer. Soort van spinkdokter voor artiesten die geen zin/tijd c.q. energie hebben om zelf eens daadwerkelijk met hun aanhang te communiceren op wat loze tweets en reclame berichtjes na. Gadverdamme.
Het hoeft inderdaad niet, maar ik vind persoonlijk dat ze het wel moeten doen, ik vind het niet meer dan normaal dat je weet wat er gaande is binnen een bedrijf als er verschuivingen plaatsvinden. Scantraxx moet gewoon een verklaring afleggen en daarin duidelijk uitleggen waarom er verschillende artiesten weggaan, zullen ze toch niet doen maar ik vind dat ze het moeten doen.wrote:Artiesten zijn niet verplicht er iets over te melden toch. Als artiesten bij een label weggaan is het in ieder geval. Iet omdat ze bij het label helemaal konden doen wat ze wilde. Scantraxx hoeft geen verantwoording af te leggen aan het publiek wat er omgaat binnen het bedrijf en de artiesten hoeven dat ook niet.wrote:En waar hebben we nikkita weer. Soort van spinkdokter voor artiesten die geen zin/tijd c.q. energie hebben om zelf eens daadwerkelijk met hun aanhang te communiceren op wat loze tweets en reclame berichtjes na. Gadverdamme.
Nikkita weet alleswrote:En waar hebben we nikkita weer. Soort van spinkdokter voor artiesten die geen zin/tijd c.q. energie hebben om zelf eens daadwerkelijk met hun aanhang te communiceren op wat loze tweets en reclame berichtjes na. Gadverdamme.
Als een persoon in een publieke functie ergens met werkzaamheden stopt of een organisatie verlaat is het toch niet meer dan normaal om met ook maar iets van een verklaring te komen? Kijk maar naar politici, of bijvoorbeeld Krezip.wrote: Artiesten zijn niet verplicht er iets over te melden toch. Als artiesten bij een label weggaan is het in ieder geval. Iet omdat ze bij het label helemaal konden doen wat ze wilde. Scantraxx hoeft geen verantwoording af te leggen aan het publiek wat er omgaat binnen het bedrijf en de artiesten hoeven dat ook niet.
Het is tot op heden toch nog enkel wasted penguinz die zeker weg is?wrote:Het hoeft inderdaad niet, maar ik vind persoonlijk dat ze het wel moeten doen, ik vind het niet meer dan normaal dat je weet wat er gaande is binnen een bedrijf als er verschuivingen plaatsvinden. Scantraxx moet gewoon een verklaring afleggen en daarin duidelijk uitleggen waarom er verschillende artiesten weggaan, zullen ze toch niet doen maar ik vind dat ze het moeten doen.wrote:Artiesten zijn niet verplicht er iets over te melden toch. Als artiesten bij een label weggaan is het in ieder geval. Iet omdat ze bij het label helemaal konden doen wat ze wilde. Scantraxx hoeft geen verantwoording af te leggen aan het publiek wat er omgaat binnen het bedrijf en de artiesten hoeven dat ook niet.wrote:En waar hebben we nikkita weer. Soort van spinkdokter voor artiesten die geen zin/tijd c.q. energie hebben om zelf eens daadwerkelijk met hun aanhang te communiceren op wat loze tweets en reclame berichtjes na. Gadverdamme.
Dan had Brennan Heart wel gewoon zijn Mifify-label gehouden denk ik?wrote:Die Brennan Heart Music en Keep It Up Music gaan waarschijnlijk gewoon onder Scantraxx vallen lijkt me?
niet als een echt sublabel, maar meer zoiets als Italian Hardstyle, Digitale Age en Tillt.
Check zijn Twitter. Wtf is er gaande?!?!Headhunterz @djheadhunterz
@NiekWesseldijk Ik zit niet meer bij Scantraxx dus eigenlijk niet nee
Haha, ik vroeg hem of hij hier wat kon uitleggen haha. Neem aan dat hij hier beetje een troll opvoert haha.wrote:Check zijn Twitter. Wtf is er gaande?!?!Headhunterz @djheadhunterz
@NiekWesseldijk Ik zit niet meer bij Scantraxx dus eigenlijk niet nee
Ik vrees dat hij er echt weg is. Vind het niet iets om even over te trollen eerlijk gezegd.wrote:Haha, ik vroeg hem of hij hier wat kon uitleggen haha. Neem aan dat hij hier beetje een troll opvoert haha.wrote:Check zijn Twitter. Wtf is er gaande?!?!Headhunterz @djheadhunterz
@NiekWesseldijk Ik zit niet meer bij Scantraxx dus eigenlijk niet nee