Hahaha dat dacht ik ook tot een paar weekjes geledenwrote:wrote:Wauw even iets wat super offtopic is. Laatst zag ik iemand schrijven PaultheOne, en toen pas begreep ik jouw username. Ik dacht altijd dat je achternaam misschien Theone was, of je dj naam ofzo![]()
D
Hardtraxx Elite
2496 posts member since 2012
last seen Jan 2020
Katten...
Waarom..?
Gewoon omdat het kan, traditie die we er in houden!
Wat anderen ervan denken... wij geven geen neuk.
so.... Miauw!
Beroep Kater/Poes
Waarom..?
Gewoon omdat het kan, traditie die we er in houden!
Wat anderen ervan denken... wij geven geen neuk.
so.... Miauw!
Beroep Kater/Poes
En ik maar denken dat ik een soort van naamgenoot had.wrote:wrote:Wauw even iets wat super offtopic is. Laatst zag ik iemand schrijven PaultheOne, en toen pas begreep ik jouw username. Ik dacht altijd dat je achternaam misschien Theone was, of je dj naam ofzo![]()
Nee helaas, sorry man. Theon is overigens anders dan Theone, wat dan ook weer een kut naam was geweest. Blij dat ik niet zo heet. Theone dan he, Theon is wel een dikke naam.
E
jonge, teup, jij bent down. laat SVB toch.wrote:daar zou nog humor bij aan te pas komen. Dit is gewoon downwrote:Gefeliciteerd wel je nu een koekje. Echt serieus wat maakt het nou uit, al gaan ze als tinky winky en lalawrote:Ik zag deze vertoning op Rebirth![]()
![]()
Jij hebt daar helemaal geen recht van spreken over.
S
@ En-er-gy,
En welkom terug
En welkom terug
E
wrote:@ En-er-gy,![]()
En welkom terug
P
Hardtraxx Veteran
5061 posts member since 2013
last seen 8 hours ago
Jammer dat het nooit iets geworden hier die beestenbende
P
Hardtraxx Veteran
5061 posts member since 2013
last seen 8 hours ago
Jammer dat ze hun openingstekst hebben weggehaald....
wrote:Jammer dat ze hun openingstekst hebben weggehaald....
S
Hardtraxxer
557 posts member since 2016
last seen 5 days ago
Staat hier toch gewoon, of was het nog erger?wrote:wrote:Hey daar,
Zojuist ons ook even hier geregisteerd om ook hier een beetje rond te kunnen neuzen!
Over ons?
Ach weinig interessants te melden denk ik zo maar..
wij: 20(de kater) en 21(de poes), gek op feesten en zijn dan ook overal en nergens te vinden.![]()
Miauw!
Dat is voor mensen die helemaal van het padje zijn haha! Je hele neus staat in de brand!wrote:Welkom.
Wat vinden jullie van miauw-miauw?
Dat hoor je niet te snuiven haha, eens, maar nooit weer!
Of hebben jullie een andere mening
Nee niet perse, vond het vooral een heel geinig topic en mooie opmerking waar nog niet op was gereageerd haha!wrote:Was deze bump nodig?