Goeiedag allemaal,
Omdat ik (bijna) nooit op het forum kijk, zie ik nu pas dat er een welkom forum is, waar ik dus nog nooit op gepost heb
.
Ik ben Max en woon in Son & Breugel, een dropje vlak bij Eindhoven. Zit nu op het Koning Willem 1 College in Den Bosch en doe daar de sportopleiding. Ik zit onder voetbal bij VVSBC wat jullie waarschijnlijk toch niet kennen
.
Ben al een tijde op Hardtraxx. Geweldige site, hardstyle, hardstyle, en hardstyle.
Kijk er elke dag wel minstens 10x op, download veel livesets, kijk naar de berichten in releases, en van af nu zit ik ook beetje op het forum
Ik ben grote van van Headhunterz (P1), Noisecontrollers en The Pitcher. Favoriete label is Scantraxx omdat die zoveel geweldige artiesten hebben. Al hoewel ik vind dat Dance Pollution ook geweldige releases heeft
Ik ben meer van de Nu-Style, alhoewel er zeker wel veel Early tracks zijn die echt vet zijn. Beste vind ik dat Nu-Style en Early gewoon door elkaar wordt gemixt. Niet een hele Early set, da vind ik minder.
Favoriete nummer is D-Block & S-Te-Fan - Ride With Uz! Toen ik die de eerste keer hoorde op The Prophet @ Q-Base 07 was ik meteen helemaal verkocht. Elke keer weer, luisteren, terugspoelen en weer opnieuw luisteren en zo maar door. Geweldige lyrics, en geweldige climax, GEWELDIG. Voor de rest vind ik (bijna) alle nummers van Headhunterz goed en (bijna) alle tracks van Noisecontrollres (en alle alliassen).
Eerste echt grote feest was Qlimax 2008, wat HELEMAAAL GEWELDIG was. Ben wel eens naar Harder dan Rembrandt geweest in Club Rembrandt, wat kwa DJ's wel relax is. Heb daar DBSTF, Showtek, Dozer, Bass Modulators, Josh & Wesz, Dweazle, Alpha Twins en Evil Activites gezien. Dus kwa muziek zat het wel goed, voor de rest kwa show enzo niks bijzonders.
Dit was het weer, ben der weg van,
Laterz