Shoutbox | Zoeken (tijdelijk uitgeschakeld)
1, 2  Volgende
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 17:20 
 
Hardtraxx Newbie

Hey hardtraxx,

Ik kijk al een tijdje rond op dit forum en dacht bij mezelf: Laat ik me eens netjes voorstellen :).

Mijn naam is Max. Ik ben 16 jaar, kom uit Nunspeet dicht bij Zwolle en ben een gepassioneerd muziek liefhebber van onder andere: Old Skool' dubstep, drum 'n' Bass, hardcore metal en natuurlijk hardstyle. Ik ben daarom iets minder dan een jaar geleden begonnen met producen en sinds een paar maanden heb ik ook mijn DJ-set aangeschaft (Ik zal foto's van mij studio binnekort uploaden!). Ook ga ik regelmatig dubstep feesten af en meerdere hardstyle events staan al op de agenda. Kaarten voor Ground Zero zijn binnen en ben op het moment nog aan het na genieten van Beat the Bridge 2012 (en 2011:))

Ik vind het super tof om een goed forum te hebben gevonden en ik hoop dat ik misschien nog is iemand kan helpen met iets!

Groetjes,

Emnaon
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 17:30 
 
Hardtraxx Newbie

Thanks en Snelle reactie! Nice om te zien:).

Hardcore, ik vind het eerlijk gezegd soms heerlijk om op te beuken terwijl je dat niet van met zult denken als je met zo ziet. Ga op Ground Zero sowieso ook even bij Frenchcore staan hehe. Maar over het algemeen vind ik het iets te snel gaan en geen rust momentjes als je begrijpt wat ik bedoel?

Van DnB heb ik het erg op producers als Rockwell, Spor (Feed Me niet meer.), Falinox en Netsky. Ondanks dat hij iets commerciƫler is maar dat doet er niet toe. Dit zijn er eigenlijk nog te weinig want ik luister al naar het genre sinds ik 12 jaar oud ben maar het geeft misschien wel een beeld van wat ik fijn vind!

Ben nog vergeten te zeggen dat ik ook graag naar ambient/beat producers luister als Flying Lotus, Gold Panda en Tokimonsta!
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 17:39 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Welkom!

Heb maar de standaard vragen gekopieerd uit een ander topic :lol:

Citaat:
Welke stijlen binnen de Hardstyle spreken je aan (Het meer Euphorische/Rauwere werk)?
Ook nog Early Hardstyle?

And last but not least, THE Question: Wat vind je van Theracords? :P
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 17:46 
 
Hardtraxx Newbie

Bedankt!

Zat het net te lezen en toen stond precies hetzelfde in mijn topic, toeval? :lol:

Laten we beginnen met Theracords: Vriend van me broer die hier ook op het forum zit-> Mol, heeft mij eigenlijk kennis laten maken met Geck-o. Ik ben het toen een beetje gaan luisteren en ik vind zijn creatieve manier van sampling echt super tof! Heb ook al met hem gewordfeud :thumbsup:. Kan trouwens ook niet wachten om bij DJ Phrantic te staan op Ground Zero.

Qua hardstyle ben ik echt van alle markten thuis, ook early dus. Maar de laatste tijd neig ik toch meer naar de iets raw kant. Voor zover je het raw kan noemen. Tracks als Revolution van Frequencers laat echt het bloed in mij een stukje sneller stromen. B-Front zijn complete legacy natuurlijk ook niet te vergeten!

Al met al kan ik overal lekker feesten!

En over komkommers, die zijn superbaas. Vooral als mijn moeder een awesome honing dressing er over gooit!
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 17:49 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Netsky is zeker een aanrader Stijn! :)


Welkom trouwens!
Wat vind je van het ruigere DNB werk zoals Counterstrike, Cooh of Current Value?
En nog een stapje verder; Crossbreed?
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 17:53 
 
Hardtraxx Newbie

Hey Stan,

Ja dat ruigere staat me zeker aan.
Noisia komt er vaak al pittig dichtbij en Spor zijn oudere werk kan er ook wat redelijk van vind ik. Maar ik luister ook wel is limewax en gelijksoortige producers.

Even Crossbreed paar nummertjes wat snippets geluisterd. Maar klinkt lekker hoor! Beetje Korn-achtige sound.

Haha bedankt Socializers!
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 18:03 
 
Hardtraxx Veteran

inb4kaboem. ^^
kaboem schreef:
Hou je al van industrial?
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 18:04 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Emnaon schreef:
Beetje Korn-achtige sound.

Ik denk dat je een verkeerde opvatting hebt van wat ik bedoelde met Crossbreed (is niet erg verder). Crossbreed is namelijk een stijl waarin Drum & Bass met (Industrial) Hardcore wordt gecombineerd, typische voorbeelden zijn Switch Technique, Deathmachine, Lowroller en sommige nummers van The Outside Agency.
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 18:10 
 
Hardtraxx Newbie

Aah sorry!

Met die namen is het inderdaad iets duidelijker wat je bedoelt. Ik vind het op zich wel tof om naar te luisteren maar ik denk bij een feestje dat het mij iets minder zal trekken. Ben natuurlijk niet bekend met het genre dus zal ook deels met gewenning te maken hebben en daar sta ik wel voor open. Maar ik zal is wat meer gaan luisteren binnekort!

En om op Chicken zijn inb4 terug te komen hehe. Daar geldt eigenlijk precies als wat hierboven staat, ben er niet super bekend mee maar ik zal meer moeten luisteren om een oordeel te kunnen geven.
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 18:18 
 
Hardtraxx Newbie

Heb al op de poll gestemd en mijn stem was patat, uitleg volgt:

1. Patat vind ik fijner om uit te spreken.
2. Klikte eigenlijk per ongeluk op de poll en dacht van, ik stem wel even.
3. Mayonaise is lekker.

EDIT:

4. Ik ken geen snackbar hier in de buurt waar ze 'friet' verkopen. Het is patat of ze doen is gek en er staat: aardappel staafjes uit de vetpan.
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 18:37 
 
Hardtraxx Veteran

Emnaon schreef:
Heb al op de poll gestemd en mijn stem was patat, uitleg volgt:

Jij mag blijven. :thumbsup:
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 19:38 
 
Hardtraxx Newbie

Hehe thanks Chicken :D

Toevallig nog ook, komt m'n ma net thuis. Met natuurlijk een zieke zak patat.
Buik vol, nu maar eens wat hardstyle 'proberen' te producen!
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 20:15 
 

Welkom, enjoy your stay...

Succes met de trolls en inductieplaten.
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 20:47 
 

in voordat dit socializers is.



industrial enzo?

The outside agency?

Kermis hardstyle ( dblock dergelijke)?
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 20:58 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Welkom man :beer:
Lekker brede smaak hem je :thumbsup: (al spreekt het mij totaal niet aan.)
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 21:00 
 

Inderdaad wat draidy zegt, wij houden hier alleen van industrial
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 21:05 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

kaboem schreef:
Inderdaad wat draidy zegt, wij houden hier alleen van industrial

Don't forget ze trommelsch :loving:
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 21:14 
 
Hardtraxx Newbie

Thanks!

En tja wat kan ik zeggen, ik kan in de meeste genre's wel iets vinden wat mij aanspreekt :D
Ben gewoon een gezonde muziek genieter denk ik zo!

En om op Kaboem terug te komen: Ik ben er echt niet bekend mee (industrial), ik ben het in de loop van de dag wel gaan luisteren en het spreekt me zeer zeker wel aan. Ik zal bij het eerste komende feest waar dit genre aanwezig is, is even proeven hoe de sfeer is. Maar sinds ik bij ruige dubstep en metal wel uit de voeten kan moet het daar ook zeker geen probleem zijn.

En ja daarbij ook: 'kermis' hardstyle is meer een mening. Ik kan er wel van genieten op een feest en thuis ook, toch kan ik goed inzien waar je heen gaat met de term kermis haha :).
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 21:23 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Laat ik je vast op de weg helpen met wat trackjes:

Fracture 4 - I Never Want To See Your Face Again
N-Vitral - Welcome To The Killzone
Tymon - Step Up
AK-Industry & Igneon System - Evil Blood (Fiend & Delta 9 Remix)
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 21:32 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

STAN- schreef:
kaboem schreef:
Inderdaad wat draidy zegt, wij houden hier alleen van industrial

Don't forget ze terror & speedcore :loving:
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 21:33 
 

STAN- schreef:
Laat ik je vast op de weg helpen met wat trackjes:

Fracture 4 - I Never Want To See Your Face Again




TOA
Ongelezen bericht Geplaatst op 26 mei 2012 21:33 
 
Hardtraxx Newbie

Oeffff,
Die eerste track bevalt me echt zeer goed en nummertje 2 vind ik ook best wel lekker :D

Thanks voor het zetje in de goede richting ;) Luister de rest morgen even want ben nu weg!

Laters!
Ongelezen bericht Geplaatst op 27 mei 2012 11:52 
 
Hardtraxxer

Welkom!
Ongelezen bericht Geplaatst op 27 mei 2012 13:31 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

Welkom :)
Ongelezen bericht Geplaatst op 30 mei 2012 11:37 
 
Hardtraxx Veteran
Avatar gebruiker

sjobie schreef:
Welkom :)
1, 2  Volgende
Forumoverzicht » Off-topic » Welkom!