ThaBomba. wrote:Lange tijd niks kunnen doen wegens drukte met studie. Nu kwam ik vandaag deze acapella tegen dus maar eens bezig gegaan. Het is house geworden, geen hardstyle
This embedded player is not showing. Your browser or network may be blocking it.View on SoundCloud
Ik snap dat je wat doet met deze vocals, erg fijn! (waar heb je deze gevonden als ik vragen mag? Ik ben altijd op zoek naar vocalen

)
Vind je nummer verder erg vet! Leuk spelen met de vocals in de opbouw en mooie melodie eromheen gebouwd. Ik vind je drop en opbouw wel wat leegjes (ik zie dat het een opzet is), ik zelf mis misschien een wat duidelijkere opbouw (pitchende vocals/lead, snares, upsweep en een fill-in voor de drop o.i.d.), maar tegelijkertijd heeft het zo ook wel wat. Kan allemaal aan mij liggen hoor haha. Bij je kick mis ik een duidelijkere 'tok', nu is het vooral allemaal laag wat je hebt (of je gooit er subtiel een snare overheen). Leuke sfeer!
Ik heb ook weer even zitten klootviolen. Wat houd ik toch van die 2009 hardstyle! Ik produceer voornamelijk in die stijl.
Over de melodie e.d. ben ik over het algemeen best tevreden, over de kick iets minder.
Ben erg benieuwd wat jullie vinden!
This embedded player is not showing. Your browser or network may be blocking it.View on SoundCloud