User avatar
Hardtraxx Newbie
12 posts member since 2012
last seen Jan 2014
Hier Zijn Wat Tracks Van Mij ;)

Ben Benieuwd Wat jullie er van vinden:

View on SoundCloud

View on SoundCloud

View on SoundCloud
D
Hardtraxxer
148 posts member since 2011
last seen May 2017
Korey wrote:Klinkt best goed man! Heb een paar puntjes van feedback. Je screech is op de halve tel gesidechaind, maar je kicks zitten op een driekwartsmaat in de intro. Daarnaast mag de screech iets viezer nog van mij, misschien wat meer detune. Maar dat is misschien smaak. Verder vind ik de intro heel vet gedaan. De synth in je climax vind ik goed, maar de melodie (en dan vooral de bassline en hoe de kick mee pitcht) vind ik op sommige punten nog wat onlogisch. (na een paar keer luisteren is dat al minder trouwens) Hoe de screech erbij komt in de tweede climax klinkt ook niet echt lekker. Het idee is goed, maar het geheel klinkt nu een beetje vals en chaotisch. Je afmix is wel netjes, het klinkt allemaal erg zuiver enzo, goed bezig! Hoop dat je er wat mee kunt :thumbup:
Het volgende even for the record;
1. De screech is niet gesidechaind, maar gemaakt met een rate-envelope. Er is geen "maatverschil" in de intro.
2. De melody heeft geen onlogische opbouw, 4kwartsmaat, waarop de kick perfect is gepitcht.
3. Een geheel dat "vals" klinkt? Komop zeg, wat een grap :D
User avatar
Artiest
348 posts member since 2010
Gast, ik probeer ff wat opbouwende feedback te geven, als je daar niet tegen kan moet je hier niks gaan posten. Die envelope zit toch echt op de halve tel en je kickrolls zitten op 3 kwartsmaat in je intro. En waarom reageer jij eigenlijk over een post over yri? De melodie moest ik idd een paar keer horen, die klinkt idd wel lekker. Maar dat zei ik ook al in mn vorige post. Ik blijf er wel bij dat die screech tegelijk met de melodie niet lekker klinkt. T is alleen maar goed bedoelde feedback hoor ;)

@ Machiazz: Klinkt allemaal best oke, maar probeer op je afmix te letten. Je kick drukt je melodie op sommige punten weg, denk dat je alles even iets zachter moet zetten. Het klinkt nu ook nog een beetje 'dof'. Maar goed op weg verder hoor.

-

Hier een update van mijn vorige post, ik heb een beetje een spooky break, een tweede climax en een outro toegevoegd. Ben benieuwd naar jullie feedback.

View on SoundCloud
J
Hardtraxx Addict
1528 posts member since 2011
last seen Mar 2020
Korey wrote: Hier een update van mijn vorige post, ik heb een beetje een spooky break, een tweede climax en een outro toegevoegd. Ben benieuwd naar jullie feedback.

View on SoundCloud
Dat klinkt zooo vet :worship: :worship: :worship:

-
D
Hardtraxxer
148 posts member since 2011
last seen May 2017
Korey wrote:Gast, ik probeer ff wat opbouwende feedback te geven, als je daar niet tegen kan moet je hier niks gaan posten. Die envelope zit toch echt op de halve tel en je kickrolls zitten op 3 kwartsmaat in je intro. En waarom reageer jij eigenlijk over een post over yri? De melodie moest ik idd een paar keer horen, die klinkt idd wel lekker. Maar dat zei ik ook al in mn vorige post. Ik blijf er wel bij dat die screech tegelijk met de melodie niet lekker klinkt. T is alleen maar goed bedoelde feedback hoor ;)

@ Machiazz: Klinkt allemaal best oke, maar probeer op je afmix te letten. Je kick drukt je melodie op sommige punten weg, denk dat je alles even iets zachter moet zetten. Het klinkt nu ook nog een beetje 'dof'. Maar goed op weg verder hoor.

-

Hier een update van mijn vorige post, ik heb een beetje een spooky break, een tweede climax en een outro toegevoegd. Ben benieuwd naar jullie feedback.

View on SoundCloud
De kick is een 4kwartsmaat, 4 tellen in elke maat. De screech loopt niet gelijk met de maat van de kick. Je kunt dat lelijk vinden, of gruwelijk vet. Productietechnisch klopt het.
Hetzelfde geldt voor de screech en melodie, er is een verschil tussen "ik vind het niet lekker klinken" en "het klinkt vals". Productietechnisch, klopt het.

Ik ben een voorstander van feedback. Als je in je feedback tips geeft, zorg dan dat ze kloppen. Meningen kunnen te allen tijde verschillen.

Defect & Secret Project - Breathe the sun
Daarom, reageer ik.
D
Hardtraxx Newbie
15 posts member since 2012
last seen Mar 2013
Hallo iedereen.
Dit is de eerste keer dat ik op een hardstyle forum zit en mn track ''publiceer''.
ik ben nu een klein tijdje bezig met het maken van hardstyle en was erg benieuwd wat mensen er van vonden :).
k heb geprobeerd om de synth van Wasted penguinz na te maken. verder alles zelf gemaakt/bedacht.
hopelijk krijg ik een antwoord.

alvast bedankt..

hier de youtube link: View on YouTube
kweenie of t gebruikelijk is om een youtube link te geven maar ach...

peace:P
F
Hardtraxx Veteran
4027 posts member since 2012
last seen Nov 2015
@korey: track is erg lekker! alles om de kicks klinkt uitstekend alleen ben dan niet zo fan van de kicks.. kicks komen niet echt overtuigend over. moet iets meer drive en kracht in en dan is die echt erg goed! :D
D
Hardtraxx Elite
2349 posts member since 2012
last seen Apr 2017
Hardstate Channel (Intro)

View on SoundCloud
D
Hardtraxx Newbie
15 posts member since 2012
last seen Mar 2013
Ik heb mn track nu ook op soundcloud gezet :) hier de link : http://snd.sc/MjSWuz
Laat maar weten wat je er van vind.
User avatar
Hardtraxx Elite
2232 posts member since 2009
last seen Jul 2022
Dylan-E wrote:Hardstate Channel (Intro)

View on SoundCloud
Die Dial tone mag iets langer duren, beepbeepbeep - pauze - beepbeepbeep - pauze - beepbeepbeep - pauze -
Overgangen mogen iets soepeler, maar wel vet! :woot:

Laatst begonnen aan een nieuwe track, dit is een deel van de midintro, wat vinden jullie?
View on SoundCloud
User avatar
Hardtraxxer
206 posts member since 2009
last seen Jun 2020
@ Hierboven, klinkt leuk, de sounds zijn wel vet, hebben alleen wel nog wat eq nodig en ik zou wat spelen met je 'pan'. Kick is ook wel gaaf, zelf gemaakt?

heb zelf ook 2 nieuwe plaatjes af, eentje van mezelf, eentje samen met een vriend gemaakt.

View on SoundCloud

View on SoundCloud

Enjoy ;)
User avatar
Hardtraxx Elite
2232 posts member since 2009
last seen Jul 2022
@wildenberg
Alles is zelfgemaakt, behalve de 'hit' (deng met galm) op 't laatst :P
Heb de boel vandaag effe wat opgepoetst qua eq, tempo omhoog gedaan (dit was 145bpm nu op 148) wat met de pan gedaan en een 'main part' toegevoegd.

Over jouw 2 tracks, ik vind de buildup goed, klinkt vol goede sounds etc. Maar als je naar de main part gaat klinkt t erg leeg. De kick is hol en mist punch. Over het algemeen heb ik het idee dat er wat mist in de mid-frequenties...
Hoop dat je wat kunt met mn feedback. Overal klinkt 't namelijk wel vet!
D
Hardtraxx Elite
2349 posts member since 2012
last seen Apr 2017
@Mannonymous: Leuk dat je het wat vindt! :) & Zal er aan werken :thumbup: (Nog meer mensen Tips?)
User avatar
Hardtraxx Veteran
14318 posts member since 2011
last seen 2 hours ago
@Wildenberg

Kick klinkt nogal hol, en de pitch nogal vals :) werk ook meer aan je mid freqs en ik miss wat meer subbass . Voor de rest zit er een goede opbouw in !

Voor de hardcore liefhebbers. Feedback altijd welkom, Het is nog Work in Progress ;)

View on SoundCloud
S
Hardtraxx Addict
1459 posts member since 2011
last seen Aug 2013
@Mannonymous Sounds opzich klinken allemaal erg gaaf, kick is ook vet, maar ik vind het nu echt een puinhoop. Ik zou ook de sounds wat beter EQ'en zoals al gezegd werd, dan maakt alles vanzelf al wat meer plaats voor elkaar :)

@wildenberg Speechless: break is gaaf! je sounds kunnen nog een stuk meer EQ gebruiken. Melodietje vind ik vrij eentonig en een beetje saai. De kick heeft ook nog flink wat werk nodig. Hij pitcht niet mooi en heeft bijna geen punch ;) Idee is top, werk aan je sounddesign en het kan een leuk trackje worden! :D

@Nuracore Heb niet veel verstand van hardcore, zeker niet dit soort hardcore. Vind er zelf ook niks mooi aan om eerlijk te zijn, maar dat is smaak. Kan je hier niet veel bij helpen ben ik bang..

------

Trackje afgerond, erg tevreden met het resultaat, is vrij rauw :)

View on SoundCloud

Hoe denken jullie over een release? Is dit releasewaardig? En zo ja, iemand een voorstel wat voor label? ^^
R
2 posts member since 2012
last seen Aug 2012
Hey we hebben net ons nieuwe nummer af Bring the noise en we zijn benieuwd wat jullie er van vinden! We hopen dat jullie het wat vinden
Soundcloud: View on SoundCloud
Youtube: View on YouTube

Enjoy
Feedback is natuurlijk altijd welkom !
T
Hardtraxx Newbie
20 posts member since 2012
last seen Feb 2014
CosmicDestination wrote: Trackje afgerond, erg tevreden met het resultaat, is vrij rauw :)

View on SoundCloud

Hoe denken jullie over een release? Is dit releasewaardig? En zo ja, iemand een voorstel wat voor label? ^^


heel vet zeker rond 50 sec alleen op 2.44 raak je me kwijt vind ik persoonlijk niet mooi
maar ik hoor veel techniek. label ben je zeker waardig :worship:
A
Hardtraxx Newbie
26 posts member since 2012
last seen Dec 2013
Klinkt zeker lekker Cosmic!! Heerlijke structuur in je track, en vind dat stukje op het eind leuk gedaan! Dat wissele tusse screech en main lead!! De kick komt ook lekker in aan het begin. Zeker release waardig! :thumbsup:
P
Hardtraxxer
530 posts member since 2011
last seen Nov 2017
CosmicDestination wrote: View on SoundCloud

Hoe denken jullie over een release? Is dit releasewaardig? En zo ja, iemand een voorstel wat voor label? ^^
Haha, toch maar de plannen wijzigen? :innocent:
S
Hardtraxx Addict
1459 posts member since 2011
last seen Aug 2013
Thanks! :)

@pim Wees maar niet bang, dat gratis album komt er :D
Maar we dachten erover om dit plaatje uit te brengen, mits anderen denken dat het releasewaardig is.
Iemand een voorstel wat betreft label? :$
D
Hardtraxxer
124 posts member since 2012
last seen Oct 2012
@Cosmic Klinkt lekker hoor :) Alleen tja een label, zou er ff geen weten xD

Hier mijn track :) Hij hete eerst "Afrika" maar kon er ff geen goeie intro bij bedenken die aansloeg op het afrikaanse style :) Komt nogwel een keer!

View on SoundCloud
P
Hardtraxx Addict
1880 posts member since 2011
last seen Jun 2026
CosmicDestination wrote:
Trackje afgerond, erg tevreden met het resultaat, is vrij rauw :)

View on SoundCloud

Hoe denken jullie over een release? Is dit releasewaardig? En zo ja, iemand een voorstel wat voor label? ^^
Ik vind je kick nog niet wat het moet zijn. Ik zou de kick ook iets langer maken en anders distorten (zorg ook dat de distortion wat zuiverder klinkt)
De synth in de mid intro staat denk ik wat te hard in de mix. Het klinkt alsof hij er bovenop is geplakt. Misschien nog wat meer reverb geven om het wat ruimtelijker te maken. Voor een wat rauwere track klinkt hij ook nog te lief/standaard. Zou hem dus wat scherper en agressiever maken.
De main lead vind ik ook nog te standaard en te lief. Die mag wel wat scherper en agressiever. Zou het eventueel nog wat opvullen met af en toe een soort screech op de achtergrond. ik vind de lead ook nog te veel op de track liggen. het moet toch een geheel zijn. Als de kick pitcht op het einde van de drop vind ik hem beter klinken.

Het is niet slecht, maar naar mijn mening nog niet releasewaardig. Let vooral op de elementen in de mix. Zorg dat het een geheel wordt en dat alles mooi zijn plaatsje krijgt. Het geheel klinkt ook nog al op elkaar, gebruik dus de ruimte.
S
Hardtraxx Addict
1459 posts member since 2011
last seen Aug 2013
Phase 2 wrote:
CosmicDestination wrote:
Trackje afgerond, erg tevreden met het resultaat, is vrij rauw :)

View on SoundCloud

Hoe denken jullie over een release? Is dit releasewaardig? En zo ja, iemand een voorstel wat voor label? ^^
Ik vind je kick nog niet wat het moet zijn. Ik zou de kick ook iets langer maken en anders distorten (zorg ook dat de distortion wat zuiverder klinkt)
De synth in de mid intro staat denk ik wat te hard in de mix. Het klinkt alsof hij er bovenop is geplakt. Misschien nog wat meer reverb geven om het wat ruimtelijker te maken. Voor een wat rauwere track klinkt hij ook nog te lief/standaard. Zou hem dus wat scherper en agressiever maken.
De main lead vind ik ook nog te standaard en te lief. Die mag wel wat scherper en agressiever. Zou het eventueel nog wat opvullen met af en toe een soort screech op de achtergrond. ik vind de lead ook nog te veel op de track liggen. het moet toch een geheel zijn. Als de kick pitcht op het einde van de drop vind ik hem beter klinken.

Het is niet slecht, maar naar mijn mening nog niet releasewaardig. Let vooral op de elementen in de mix. Zorg dat het een geheel wordt en dat alles mooi zijn plaatsje krijgt. Het geheel klinkt ook nog al op elkaar, gebruik dus de ruimte.
Kijk hier kan ik wat mee! Bedankt! :thumbsup:
T
Hardtraxx Newbie
20 posts member since 2012
last seen Feb 2014
hee ik ben nu een jaar bezig in logic en wou weten hoe ik het doe. wat er beter kan en waar ik op moet letten.


View on YouTube

alvast Bedankt :loving:
L
Hardtraxx Newbie
30 posts member since 2012
last seen Sep 2015
DForcer: je track klinkt wat verweg voor de rest klinkt hij wel goed :)
CosmicDestination: klinkt erg goed! ga zeker zo door ik ben zelf niet zo'n held in raw intro's ookal zou ik dit zelf wel graag willen:(
Thepilot: je track klinkt erg leeg ik zou proberen wat meer met reverb te werken.. hierdoor krijg je een voller effect.

Ik ben vammidag met even bezig geweest en daar kwam iets uit waarvan ik niet zo goed weet wat ik er mee moet.. ik ben wel erg benieuwd wat jullie er van vinden en of ik dit af moet maken of niet. 1 dag werk dus niet afgewerkt :$ ps de vocal komt uit een track van een noise controllers heb ik alleen even ter opvulling ;)

View on SoundCloud