Thanks man!Nebuto wrote:Kijk, hier maak je me blij mee! Erg vetjes dit vriend.Mijn laatste track is een remix van Oncoming storm. Op de screech en de FX kick na is alles zelfgemaakt of nagemaakt, ik ben er blij mee!![]()
View on YouTube
Toch nog een paar kritiekpuntjes. Mag het? Nou vooruit.
- DIE PITCH AAAAAAAAAAAH! Maar da's in het origineel ook, dus ik neem het je niet kwalijk
- De basis van de kick heb je probably vrij lang gemaakt, waardoor het nu door zoemt, het heeft niet echt een begin en een eind, je hoort die zoom met tussendoor een punch.
Verder puik werk ker0l.![]()
By the way, hoe maak jij zo'n gerse YouTube animatie?
Zit al in iMovie te rotzooien maar daar wordt ik niet echt wijzer van, ik wil dat ook zo'n Frequentie ding.
Kijk die kick is inderdaad 3 seconden lang ge-export, daarom issie zo lang. Ik heb geen fade out of iets dergelijks geruikt.
De video is eigenlijk fking simpel met Adobe After effects te maken, typ in google Adobe after effects ssound waves tutorial en tadaa. Je moet alleen een plaatjes of logo ofzo hebben
Thanks voor de feedback, meer is altijd welkom!