Maakt niet uit wie, ze zijn allemaal triest(maaruh deze gast genaamd patrick Jumpen voert de lijst van meest trieste mensen wel aan zeg....Protoss wrote:was dj porny dat niet?
Related topics
Active topics in Nieuwe tracks
Moderators
Wat een ranzige tjak zeg. Gelijk permaban op het leven deze gast
Patrick Jumpen is voor Hardtraxx een beetje wat Mo voor Dumpert is.
Patrick Jumpen is voor Hardtraxx een beetje wat Mo voor Dumpert is.
Fuck ja zeg, deze was ik alweer vergeten! Dan te bedenken dat dit faalkonijn eens minister was
When you see him... You'll shit brix
-
DHardtraxx Veteran
- 3722 posts member since 2009
- last seen Mar 2011

Wat een vooroordelen hier. Ik vind het anders nog best een leuke track! Lekker zomerse melodie en vrolijk. Kicks zijn niet eens zo heel slecht..
Gangsterdwerg wrote:Wat een vooroordelen hier. Ik vind het anders nog best een leuke track! Lekker zomerse melodie en vrolijk. Kicks zijn niet eens zo heel slecht..
:') :') :')Gangsterdwerg wrote:Wat een vooroordelen hier. Ik vind het anders nog best een leuke track! Lekker zomerse melodie en vrolijk. Kicks zijn niet eens zo heel slecht..
Ik vind zelfs de jumpversie hiervan nog beter... En die is niet eens goed te noemen 
-
RHardtraxxer
- 953 posts member since 2009
- last seen Dec 2015
Ik wist dat er iemand ging happen.Nando wrote::') :') :')Gangsterdwerg wrote:Wat een vooroordelen hier. Ik vind het anders nog best een leuke track! Lekker zomerse melodie en vrolijk. Kicks zijn niet eens zo heel slecht..
Gangsterdwerg wrote:Ik wist dat er iemand ging happen.Nando wrote::') :') :')Gangsterdwerg wrote:Wat een vooroordelen hier. Ik vind het anders nog best een leuke track! Lekker zomerse melodie en vrolijk. Kicks zijn niet eens zo heel slecht..
-
T
- 4 posts member since 2011
- last seen Jul 2011
Press Delete?! 
Doe ik maar er gebeurt niets?Trexx wrote:Press Delete?!