Who was there

Nobody yet
Nobody has said they're going yet.

Active topics in Feesten

Moderators

  • Bouke Bouke Hardtraxxer
  • Jor-D Jor-D Hardtraxx Beheerder · 1 hour ago
  • Magnetron Magnetron Hardtraxx Crew · Jun 2026
  • The Venator The Venator Hardtraxx Beheerder · 3 days ago
  • wootum wootum Hardtraxx Crew · 1 day ago
  • Zenda Zenda Hardtraxx Crew · 4 days ago
R
Hardtraxx Veteran
5555 posts member since 2013
last seen 11 days ago
Euforische artiesten zijn gewoon minder origineel :corn:
User avatar
Hardtraxx Veteran
3570 posts member since 2015
last seen Feb 2023
RTM93 wrote:Euforische artiesten zijn gewoon minder origineel :corn:
Ligt eraan wie he. -.-
User avatar
Hardtraxxer
387 posts member since 2016
last seen Mar 2017
Wel of geen verkleedpartij maakt me persoonlijk vrij weinig uit, vind het pak van Radical live bijvoorbeeld ook wel wat hebben. Maar Delete heeft gewoon een unieke sound, alles behalve 13/12 raw die je vaak meemaakt. En daarnaast inderdaad het feit dat elke set weer totaal anders is, is ook weer iets nieuws. En ja, Delete moet je liggen; sommige mensen kunnen niks met die kicks en die vage geluiden die hij tussendoor gebruikt. Ik persoonlijk vind het geweldig :) Maar overhyped in ieder geval alles behalve!
D
Hardtraxxer
208 posts member since 2016
last seen Oct 2023
RTM93 wrote:Euforische artiesten zijn gewoon minder origineel :corn:
Laat me niet lachen xd

Maar klopt delete zijn geluiden zijn zeker geen 13/12 raw. Kan persoonlijk niet veel met zijn sound, maar die vent heeft wel een eigen sound. Atmozfears of noisecontrollers zo iets doet zou het ook erg gaaf zijn. Ncbm live op hard bass had ook wel bijna alleen maar edits/nieuwe nrs en dat was erg gaaf. Maar goed het is maar net of je de tijd er in wil stoppen!
User avatar
Hardtraxx Veteran
3889 posts member since 2013
last seen 1 day ago
Deanster wrote:Origineel is het zeker! Snap niet waarom een euforische artiest dit ook probeert of gaat hier echt ontzettend veel tijd in zitten?
Van elke track die je gebruikt een nieuwe edit maken gaat heel veel tijd in zitten. Lijkt me wel even wat anders dan alleen maar een aantal short edits en minieme veranderingen toevoegen aan je bestaande tracks. Voordeel is dat Delete ontzettend veel mogelijkheden ziet bij het aanpassen van een track, wat zijn live act naar mijn mening ook een stuk interessanter maakt dan vele andere live acts.
User avatar
Hardtraxx Veteran
5693 posts member since 2015
last seen Feb 2026
FTN wrote: -Thera (kan liggen aan de duisters die naast me stonden op dat moment)
Dus door het publiek was de set van Thera een minpunt of? Lijkt me niet dat het publiek invloed kan hebben op de kwaliteit van een set :x
User avatar
Hardtraxx Veteran
4987 posts member since 2013
last seen 4 days ago
Als er allemaal staatsmongolen om je heen staan kan het de beleving van de set zeker beïnvloeden.
User avatar
Hardtraxx Veteran
5693 posts member since 2015
last seen Feb 2026
Excuses, kan inderdaad invloed hebben op je beleving maar dan ligt het niet aan de set zelf.
User avatar
Hardtraxx Veteran
17570 posts member since 2010
last seen 5 hours ago
Maar verder niemand wiens telefoon ook gejat is? Hoorde namelijk bij de gevonden voorwerpen dat er echt al heel veel meldingen van gestolen telefoons gemaakt waren...
User avatar
Hardtraxxer
873 posts member since 2014
last seen Jul 2026
Misschien trok het pak van Thera (en dan met name de iron man hand) wel de telefoons aan dmv magnetisme! Misschien even berichtje sturen.

Nee, vrij sneu dat er blijkbaar volk rondloopt dat puur naar een feestje gaat om te jatten. :/
User avatar
Hardtraxx Veteran
8655 posts member since 2013
last seen 1 day ago
Oh ja, ook al is het al gezegd hier, nog even de complimenten voor RR die Demons (Promo Remix) en Thrillseeka draaide, en voor Crypsis z'n set in het algemeen. Wat heeft de beste man een fijne stijl van mixen.
F
Hardtraxxer
67 posts member since 2012
last seen Dec 2019
corneelwr wrote:Oh ja, ook al is het al gezegd hier, nog even de complimenten voor RR die Demons (Promo Remix) en Thrillseeka draaide
Chronic Disorder kwam ook nog voorbij :cool:
User avatar
Hardtraxx Veteran
8655 posts member since 2013
last seen 1 day ago
Freekje wrote:
corneelwr wrote:Oh ja, ook al is het al gezegd hier, nog even de complimenten voor RR die Demons (Promo Remix) en Thrillseeka draaide
Chronic Disorder kwam ook nog voorbij :cool:
Scherp! Fijn om een keer het origineel te horen ipv weer een mash up :D
User avatar
Hardtraxx Veteran
7367 posts member since 2014
last seen 1 day ago
Rickzel wrote:Maar verder niemand wiens telefoon ook gejat is? Hoorde namelijk bij de gevonden voorwerpen dat er echt al heel veel meldingen van gestolen telefoons gemaakt waren...
Ik zag wel volk rondlopen waarvan ik 99% zeker weet dat het zakkenrollers waren. Wel even mijn handen op mijn broekzakken gehouden, maar verder kun je toch niks er tegen doen.
User avatar
Hardtraxx Veteran
4987 posts member since 2013
last seen 4 days ago
Hardcore platen waren het vetst van Radical zijn set, aangezien de rest voor de verandering weer eens uit alleen maar eigen platen bestond. :yawn:
User avatar
Hardtraxx Veteran
10235 posts member since 2009
last seen Apr 2025
RTM93 wrote:
G1LL wrote:Ziek geluid zit er in die bus, kan ook snoeihard >.< . Valt wat tegen als je de hele reis rustig met elkaar wil praten, maar je komt wel lekker in de feest stemming :)
Ik reis al bijna 3 jaar met alle soorten party bussen en beatbuzz ed. Dus dat je niet fatsoenlijk kan praten tijdens de reis ben ik al wel een beetje gewend aan geraakt. Schijnt dat je in de onderkant van de bus ook portable grote speakerbox en versterkers hebt en een draaitafel?
De draaitafel zelf was meegenomen, dat zou iedereen kunnen doen die een draaitafel heeft (weet niet hoe je dit kan kortsluiten met party-vervoer). In inderdaad, tijdens een stop met alle bussen gingen de deuren van de onderkant open en kwam daar ook een kabel uit haha :P
D
Hardtraxx Veteran
4719 posts member since 2008
Chroman wrote:
FTN wrote:E-force komt met een album schijnt dat er vier nummers van gedraaid zijn naar eigen zeggen in psyko vlog
zelf niks gehoord
Boomstick en Fuck This Nation sowieso, verder misschien Gods nog?
Kill The Noise:

View on YouTube

Staan nog meer filmpjes op dit kanaal geschoten door mn broertje en ik https://www.youtube.com/channel/UCXPWUL ... f1wN3oP6_w
User avatar
Hardtraxxer
755 posts member since 2015
last seen Jan 2020
Blijkbaar een aftermovie in delen..

View on Facebook
User avatar
8 posts member since 2014
last seen Jul 2016
Sfeertje tijdens Thera ^^ View on YouTube
User avatar
Hardtraxx Addict
1788 posts member since 2014
View on YouTube

Dus wel een registratie? Waarom wist niemand hier van af.. (toch?)
User avatar
Hardtraxxer
994 posts member since 2013
last seen Aug 2021
View on YouTube

Volledige aftermovie!