De Red & Bluewrote:Wij gaan over 2 weken een weekendje naar Antwerpen. Iemand die daar leuke plekken kent? Dingen die je moet zien etc? Zijn met 12, dus best grote groep.
Wij waren er afgelopen december, en de kerstmarkt is wel een aanrader.wrote:Wij gaan over 2 weken een weekendje naar Antwerpen. Iemand die daar leuke plekken kent? Dingen die je moet zien etc? Zijn met 12, dus best grote groep.
A
Hardtraxxer
771 posts member since 2015
last seen 1 day ago
Thanks voor de info, dat Q-dance cafe klinkt in ieder geval leuk. Kan je de avond in stijl afsluitenwrote:Ik ben net terug, dat Q-Dance café is pas vanaf 03.00 hardstyle/hardcore.wrote:Wij waren vorig jaar vaak in Hof van Holland en Bio Bio (Plus). Is ook nog wel een Q-Dance cafe, maar het is overal opzich wel gezelligwrote:12 dagen naar chersonissos. Iemand nog suggesties voor een leuke bar/club?Gewoon over de strip lopen en bij elke 'propper' proberen een goede deal te regelen
Tot die tijd karaoke, heb ik me goed vermaakt.
Uitgaan daar was verder niet echt iets voor mij om eerlijk te zijn.
Weinig house, veel RnB/hiphop en al die troep.
U
Hardtraxx Veteran
4743 posts member since 2012
last seen 19 days ago
Dat Q-Dance café is vaak heel rustig, maar wel geniaal om even tussendoor binnen te wandelen, ze doen ook aan verzoekjes 
Ga zelf dit jaar weer naar Albufeira voor 11 dagen
. Zal wel weer iedere avond beginnen bij Fiësta / Bloopers / Celebration om daarna door te gaan naar Kiss of Heaven. Twee jaar geleden geen moment verveeld daar, dus heb er enorm veel zin in 
Ga zelf dit jaar weer naar Albufeira voor 11 dagen
Ik zou dit advies over 5 maanden nog eens geven als ik jou was.wrote:Wij waren er afgelopen december, en de kerstmarkt is wel een aanrader.wrote:Wij gaan over 2 weken een weekendje naar Antwerpen. Iemand die daar leuke plekken kent? Dingen die je moet zien etc? Zijn met 12, dus best grote groep.
wrote:Ik zou dit advies over 5 maanden nog eens geven als ik jou was.wrote:Wij waren er afgelopen december, en de kerstmarkt is wel een aanrader.wrote:Wij gaan over 2 weken een weekendje naar Antwerpen. Iemand die daar leuke plekken kent? Dingen die je moet zien etc? Zijn met 12, dus best grote groep.
Net terug van Visvakantie in Frankrijk, 12 Karpers en een Steur 
L
Hardtraxx Veteran
3475 posts member since 2013
last seen Feb 2024
Netjes! Welk meer?wrote:Net terug van Visvakantie in Frankrijk, 12 Karpers en een Steur
Net terug van Marmaris, veel hardstyle daar. Zeker club joy zat vol met Defqon petjes, Qapital petjes, Intents kleding noem het maar op. Ook wel grappig dat er de hele avond Intents 2016 stickers werden uitgedeeld en een Intents vlag de hele tijd de lucht in ging.
Verder prima vakantie gehad, leuke barstreet, gratis entree bij elke club en bar
Verder prima vakantie gehad, leuke barstreet, gratis entree bij elke club en bar
Vanaf komende woensdag 15 dagen door Europa heen treinen met Interrail. Iemand nog tips voor plekken?
En wat zijn handige dingen om mee te nemen?
En wat zijn handige dingen om mee te nemen?
Schone onderbroekenwrote:Vanaf komende woensdag 15 dagen door Europa heen treinen met Interrail. Iemand nog tips voor plekken?
En wat zijn handige dingen om mee te nemen?
B
T keteltje en t schipperskwartiertjewrote:Wij gaan over 2 weken een weekendje naar Antwerpen. Iemand die daar leuke plekken kent? Dingen die je moet zien etc? Zijn met 12, dus best grote groep.
We weten nog niet precies welke landen we gaan bezoeken. We beginnen in Berlijn en ik hoop nog Polen, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Griekenland en Frankrijk te zien.
Bedankt, nog niet aan gedacht.wrote:Schone onderbroeken
R
Hardtraxx Veteran
4240 posts member since 2010
last seen May 2025
Oordopjes
Nou ja mocht je in de buurt zijn of er komen, raad ik Keulen wel aan. Mooie stad.wrote:We weten nog niet precies welke landen we gaan bezoeken. We beginnen in Berlijn en ik hoop nog Polen, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Griekenland en Frankrijk te zien.
Bedankt, nog niet aan gedacht.wrote:Schone onderbroeken
Net terug van 12 dagen Malta en het was echt awesome, heeft m'n verwachtingen zwaar overtroffen! Kwam wel mede door het super chille hotel/appartement en het feit dat we met ons kleine groepje echt fucking veel nieuwe mensen hebben leren kennen. Maar sowieso de sfeer daar vond ik echt veel relaxter dan bijvoorbeeld op Mallorca of Lloret. Wat wel gevaarlijk is is dat je op zo'n beetje elke 10 meter een stripclub hebt zitten
Mochten we volgend jaar weer met vrienden op vakantie gaan wordt het hoogst waarschijnlijk weer Malta.
P
Hardtraxx Veteran
5059 posts member since 2013
last seen 3 hours ago
11 augustus marmaris
P
Hardtraxx Veteran
5059 posts member since 2013
last seen 3 hours ago
Ben benieuwd danwrote:Net terug van Marmaris, veel hardstyle daar. Zeker club joy zat vol met Defqon petjes, Qapital petjes, Intents kleding noem het maar op. Ook wel grappig dat er de hele avond Intents 2016 stickers werden uitgedeeld en een Intents vlag de hele tijd de lucht in ging.
Verder prima vakantie gehad, leuke barstreet, gratis entree bij elke club en bar
Na jaren ver weg geweest te zijn dit jaar 5 dagen Milaan en omstreken voor mij inclusief wat geologische wandelingen
.
Berkely, vlak van Saint Dizierwrote:Netjes! Welk meer?wrote:Net terug van Visvakantie in Frankrijk, 12 Karpers en een Steur
afgelopen vrijdag vakantie geregeld, deze zondag naar Luxemburg voor 5 dagen 
A
Hardtraxx Elite
2912 posts member since 2013
Albu geweest. Li was dik, Fiesta was dik, La Vida was dik, bijna alles was dik.
Heaven was aardig en Celebrations was matig. Celebrations stonk naar een mengsel van kots, pis, bier, schijt, wijn, mixdrank en aids. Heb me goed vermaakt.
Heaven was aardig en Celebrations was matig. Celebrations stonk naar een mengsel van kots, pis, bier, schijt, wijn, mixdrank en aids. Heb me goed vermaakt.
Last edited by Andromeda on , edited 1 time in total.
M
Hardtraxx Addict
1379 posts member since 2011
last seen Jun 2023
Net thuis van 11 dagen Cherso, toffe vakantie gehad maar heb 't wel gezien na 11 dagen. Grote clubs ontbraken een beetje. Prijzen overigens prima