Bij thuisbezorgd zijn er idd bezorgers van restaurant zelf (bezorgkosten uiteenlopend van gratis tot vaak 1,50), en bezorgers van de Scoober service (3 euro dus nu ongeacht afstand tot adres, in Utrecht iedergeval). Restaurants van de Scoober service betalen dus 30% fee aan TB, en TB krijgt 3 euro bezorgkosten. Meeste restaurants beslissen wel zelf of ze een bedrag bovenop hun gerechten gooien. Niemand die hier ook transparant in is. Restaurants bij Scoober service mogen dit wel doen maar restaurants met eigen bezorgers niet.pim__ wrote:Volgens mij is dat een kwestie van wie het leveren. Je kan bij uber/deliver/tb gewoon eten bestellen wat door het restaurant zelf gebracht wordt. Dan is het vaak 1,5 of wat lager. Als iemand van tb/uber/dv het komt brengen is het per afstand duurder.
correct me if im wrong tho.
Active topics in Off-Topic
Moderators
Als het restaurant een eigen website heeft gewoon daar bestellen, is meestal goedkoper (of je krijgt iets extra's gratis). En anders gewoon ophalen toch?
Is vaak niet goedkoper hier in Utrecht. Idd is het gewoon ophalen dan. Vind het alleen kwalijk dat een meneer Smakers alle kosten voor bezorging doorberekend aan de klant. Vind niet dat je alle investeringen maar kan doorberekenen aan de klant. Dat doen andere restaurants ook niet als je de prijzen bekijktKhadber wrote:Als het restaurant een eigen website heeft gewoon daar bestellen, is meestal goedkoper (of je krijgt iets extra's gratis). En anders gewoon ophalen toch?
-
A
Die service kosten en kleine bestelling kosten bij Uber Eats zijn ook vrij gestoord. Je kan bijna niet meer voor <10€ iets halen
Idd, ik kan vaker bij Thuisbezorgd iets halen voor onder een 10tje dan bij Ubereats (moet ook wel gezien ik gewoon voor mezelf bestel en ik niet een hele rijsttafel op kan).Anonymous wrote:Die service kosten en kleine bestelling kosten bij Uber Eats zijn ook vrij gestoord. Je kan bijna niet meer voor <10€ iets halen
Ik woon zelf ook in Utrecht. Meestal doe ik het via de website zelf, bij sushi krijg ik dan bijvoorbeeld 8 stuks gratis, dat telt toch wel gauw op bijvoorbeeldRoyAPO wrote:Is vaak niet goedkoper hier in Utrecht. Idd is het gewoon ophalen dan. Vind het alleen kwalijk dat een meneer Smakers alle kosten voor bezorging doorberekend aan de klant. Vind niet dat je alle investeringen maar kan doorberekenen aan de klant. Dat doen andere restaurants ook niet als je de prijzen bekijktKhadber wrote:Als het restaurant een eigen website heeft gewoon daar bestellen, is meestal goedkoper (of je krijgt iets extra's gratis). En anders gewoon ophalen toch?
Jaa restaurants met eigen bezorgers, zijn via de eigen website soms wel goedkoper. Restaurants met externe bezorgers helaas niet
Bij thuisbezorgd hebben ze hier vrijwel allemaal boven de 10 of 15 euro ongeacht hoe ver of whatever. Vind dat ook niet heel gek. Je kan een klein restaurant niet 50x op een avond voor 6euro laten rijden lijkt mij. MVGBroken Balance wrote:Idd, ik kan vaker bij Thuisbezorgd iets halen voor onder een 10tje dan bij Ubereats (moet ook wel gezien ik gewoon voor mezelf bestel en ik niet een hele rijsttafel op kan).Anonymous wrote:Die service kosten en kleine bestelling kosten bij Uber Eats zijn ook vrij gestoord. Je kan bijna niet meer voor <10€ iets halen
naar t schijnt Peter R de Vries neergeschoten voor de studio
Misdaadjournalist Peter R. De Vries zou zijn neergeschoten in centrum Amsterdam https://www.nu.nl/algemeen/6143978/misd ... erdam.html (via @NUnl)
Door zijn hoofd zelfs, althans dat gaat rond
Door zijn hoofd zelfs, althans dat gaat rond
waarschuwing, schokkende beelden https://twitter.com/mlvd2005/status/1412479568728965127
Is weggehaald al, en terecht, heb al een idee welk filmpje dat is, maar het filmen van een lijk om de sensatie of clicks, ongeacht wie het is, is echt fucking respectloos en je verdient als persoon dan een zelfde soort kogel te vangen imo.
Bizar. In wat voor wereld leven we? Kogel door de kop op klaarlichte dag...
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
The fuck...
Zag er iig niet best uit, hopelijk overleefd hij het maar ben er bang voor
Krijg al van allerlei video shit toegestuurd incl een bericht van een vermeende medewerker die hem o.a. reanimeerde in het ziekenhuis, iig poging tot, die nu aangeeft dat hij is overleden.
Ik verwacht niet dat hij nog leeft.
Ik verwacht niet dat hij nog leeft.
Ik word hier ontzettend naar van. Ik was een van de weinigen die hem wel mocht. Hij was wel ontzettend media geil, maar hij heeft zoveel goeds gedaan voor slachtoffers. Ik hoop zo erg dat ie het overleefd, maar vrees het ergste.
Zie het als een misdaadverslaggever. Om die nou een kogel te geven vind ik wat ver gaan.Broken Balance wrote:Is weggehaald al, en terecht, heb al een idee welk filmpje dat is, maar het filmen van een lijk om de sensatie of clicks, ongeacht wie het is, is echt fucking respectloos en je verdient als persoon dan een zelfde soort kogel te vangen imo.
Helemaal dat dit soort gasten een podium krijgen...

Maar goed, niet veel later:
https://twitter.com/KAFKA_Dev/status/14 ... 5955355650
Maar goed, niet veel later:
https://twitter.com/KAFKA_Dev/status/14 ... 5955355650
Dat mag wel naar genietmomentjesrakkietakkie wrote: Maar goed, niet veel later:
https://twitter.com/KAFKA_Dev/status/14 ... 5955355650
Vermoed een ziekelijke vorm van aandachttrekkerij. Alsof de politie die gast nog even de gelegenheid zou geven een tweet de wereld in te sturen.brianfct65 wrote:Dat mag wel naar genietmomentjesrakkietakkie wrote: Maar goed, niet veel later:
https://twitter.com/KAFKA_Dev/status/14 ... 5955355650
Die Kafka is ook op menig Wappie-Demo te vinden voor optreden. Laatst al hele rel dat die reiskostenvergoeding eiste, terwijl hij niet kwam opdagen.hurricane wrote:Vermoed een ziekelijke vorm van aandachttrekkerij. Alsof de politie die gast nog even de gelegenheid zou geven een tweet de wereld in te sturen.brianfct65 wrote:Dat mag wel naar genietmomentjesrakkietakkie wrote: Maar goed, niet veel later:
https://twitter.com/KAFKA_Dev/status/14 ... 5955355650
En optreden voor uitverkocht huis is voor hem voor 20-30 personen
Bizar ja, maar zelf ook in 'de heat of the moment' iemand geweest die dit soort walgelijke content klakkeloos doorstuurt. Achteraf wel spijt van, echt smakeloos om zo'n video te maken.Broken Balance wrote:Is weggehaald al, en terecht, heb al een idee welk filmpje dat is, maar het filmen van een lijk om de sensatie of clicks, ongeacht wie het is, is echt fucking respectloos en je verdient als persoon dan een zelfde soort kogel te vangen imo.
Gaat zo tering snel rond, je wil weten wat er gebeurt is en dan ineenkeer zo'n video voor je snuffert, wou ook dat ik niet gekeken had.
Wel bizar dat hij nog leeft joh... vraag me af of/hoe die hieruit gaat komen.
Ik denk dat wij allemaal wel eens dit soort dingen hebben doorgestuurd. Moet eerlijk toegeven dat je je dan wel schuldig voelt als je er achteraf op reflecteert.
Heel bizar dat er mensen zijn die het filmen.
Heel bizar dat er mensen zijn die het filmen.
Ja tering lompe grappen in groepsapps hoort er beetje bij ofzo, misschien ook een manier om er mee om te gaan? niet persé netjes, maargoed. Als zo'n verhaal de rondte gaat dan gaat er toch tering snel heel veel info en foto's/video's rond.makrooy wrote:Ik denk dat wij allemaal wel eens dit soort dingen hebben doorgestuurd. Moet eerlijk toegeven dat je je dan wel schuldig voelt als je er achteraf op reflecteert.
Heel bizar dat er mensen zijn die het filmen.
Maar van dichtbij iemand filmen die dood ligt te gaan en dit vervolgens op social media zetten, dan ben je echt een staatsmongool