Ik heb ook een zachte kant hoor... laat het alleen niet zo blijken...
Damn
Uhum.Olijfboompje wrote:Dat zou voor mij wel een reden zijn om het uit te maken hahaNando wrote:Misschien komt Daniël zelf wel iets te kort?Rawbin wrote: Jij dacht bij mij ook al gelijk dat dat het was![]()
![]()
Tot nu toe elke keer dat ze hier is geweest geen probleempjes gehad heuwr.
achja.. ben smoor verliefd en hou facking veel van haar dus vind het heel moeilijk om het uit te makentommetjeuh wrote:oh om dat laatste was ik er al klaar mee geweestDarkestSymphony wrote: mijn vriendin en ik zijn het nooit met elkaar eens.. hele andere intresses en ze kijkt liever naar andere jongens dan naar mij
snap ik, zou ik zelf ook heel moeilijk vinden, maar soms moet je echt denken aan wat beter is voor jezelf, in een relatie blijven en er eigenlijk niet gelukkig mee zijn of alleen verder.. maar op momenten dat ik daar aan twijfel gooi ik alles gewoon op tafel en wil ik er goed over praten, zoals ik al zij gaat het nu weer goed dus i suggest you do the sameDarkestSymphony wrote:achja.. ben smoor verliefd en hou facking veel van haar dus vind het heel moeilijk om het uit te makentommetjeuh wrote:oh om dat laatste was ik er al klaar mee geweestDarkestSymphony wrote: mijn vriendin en ik zijn het nooit met elkaar eens.. hele andere intresses en ze kijkt liever naar andere jongens dan naar mij
Zolang ik het maar naar mijn zin hebIris93 wrote:
Uhum.
Zeg jij
je moet het ook tegen haar zeggen, desnoods een beetje hard en assertief zijn, als ze daar niet naar wil luisteren is ze het ook niet waardDarkestSymphony wrote:@tommetjeuh: ik heb alles al op papier gezet en aan mezelf gedacht maar ben bang dat ik toch kapot ga omdat ik gewoon niet zonder haar kan!
tis soms echt kut enzo.. maar aan de andere kant is het ook weer fijn! ik weet niet wat het beste is! relatie's zijn soms echt moeilijk! nu ook weer.. me vriendin wil met me praten zeg ik ja is goed.. zegt ze niks meer terug.. maarja ik laat haar lekker begin me er steeds meer en beter bij neer te leggen!
Dit ook nog esdawasiknie wrote:Achja als ze terug blijft komen zal dat ongetwijfeld wederzijds zijn geweest
ja maar uiteindelijk rkijg ik de schuld.. van de 100x (bijwijze van) dat we ruzie gehad hebben heb ik al 80x de schuld gekregentommetjeuh wrote:je moet het ook tegen haar zeggen, desnoods een beetje hard en assertief zijn, als ze daar niet naar wil luisteren is ze het ook niet waardDarkestSymphony wrote:@tommetjeuh: ik heb alles al op papier gezet en aan mezelf gedacht maar ben bang dat ik toch kapot ga omdat ik gewoon niet zonder haar kan!
tis soms echt kut enzo.. maar aan de andere kant is het ook weer fijn! ik weet niet wat het beste is! relatie's zijn soms echt moeilijk! nu ook weer.. me vriendin wil met me praten zeg ik ja is goed.. zegt ze niks meer terug.. maarja ik laat haar lekker begin me er steeds meer en beter bij neer te leggen!
dan zeg je dat ook, echt ALLES waar jemee zit moet gewoon 1x vollop in dr face gelegd worden, haar reactie daarop moet voor jou eigenlijk genoeg zijn je keuze te maken. tuurlijk hou je van haar en wil je niet dat het over gaat, maar geloof me beter nu dan later.. en dan heb je spijt dat je zon lange tijd een kutsituatie heb gehadDarkestSymphony wrote:ja maar uiteindelijk rkijg ik de schuld.. van de 100x (bijwijze van) dat we ruzie gehad hebben heb ik al 80x de schuld gekregentommetjeuh wrote:je moet het ook tegen haar zeggen, desnoods een beetje hard en assertief zijn, als ze daar niet naar wil luisteren is ze het ook niet waardDarkestSymphony wrote:@tommetjeuh: ik heb alles al op papier gezet en aan mezelf gedacht maar ben bang dat ik toch kapot ga omdat ik gewoon niet zonder haar kan!
tis soms echt kut enzo.. maar aan de andere kant is het ook weer fijn! ik weet niet wat het beste is! relatie's zijn soms echt moeilijk! nu ook weer.. me vriendin wil met me praten zeg ik ja is goed.. zegt ze niks meer terug.. maarja ik laat haar lekker begin me er steeds meer en beter bij neer te leggen!![]()
tis een meisje met ADHD waar ze zelf al nauwelijks mee om kan gaan en ik dus al helemaal niet.. knap lastig zo'n meid.
is ook zo maar het is een moeilijke keuze als je smoor verliefd bent!dawasiknie wrote:Ehm dat schiet niet echt op of wel?
Waarom hou je van haar dan dat het zo moeilijk voor je is om het uit te maken? Uiteindelijk moet je gewoon voor jezelf kiezen vind ik.
DarkestSymphony wrote:is ook zo maar het is een moeilijke keuze als je smoor verliefd bent!dawasiknie wrote:Ehm dat schiet niet echt op of wel?
Waarom hou je van haar dan dat het zo moeilijk voor je is om het uit te maken? Uiteindelijk moet je gewoon voor jezelf kiezen vind ik.anders had ik me keuze allang gemaakt!
@ Tommetjeuh,, vnmiddag zet ik alles nog een keer op papier en zeg het vnaaf recht in haar face..dan wil ik haar reactie weten dan weet ik waar ik aan toe ben en weet zij dat..! daaruit trek ik mijn conclusie en dan krijgt ze die ook te weten!
Ik denk dat ze je gaat smacken.DarkestSymphony wrote:is ook zo maar het is een moeilijke keuze als je smoor verliefd bent!dawasiknie wrote:Ehm dat schiet niet echt op of wel?
Waarom hou je van haar dan dat het zo moeilijk voor je is om het uit te maken? Uiteindelijk moet je gewoon voor jezelf kiezen vind ik.anders had ik me keuze allang gemaakt!
@ Tommetjeuh,, vnmiddag zet ik alles nog een keer op papier en zeg het vnaaf recht in haar face..dan wil ik haar reactie weten dan weet ik waar ik aan toe ben en weet zij dat..! daaruit trek ik mijn conclusie en dan krijgt ze die ook te weten!
Zou wel redelijk epic zijn.Project 141 wrote:
![]()
Wij willen het wel als eerste horen he
I suggest that you stfu groentjeOlijfboompje wrote:Dit ook nog esdawasiknie wrote:Achja als ze terug blijft komen zal dat ongetwijfeld wederzijds zijn geweest
Right in ya face Iris!
Groentje?Iris93 wrote:I suggest that you stfu groentjeOlijfboompje wrote:Dit ook nog esdawasiknie wrote:Achja als ze terug blijft komen zal dat ongetwijfeld wederzijds zijn geweest
Right in ya face Iris!
oooh she didn'tIris93 wrote:I suggest that you stfu groentjeOlijfboompje wrote:Dit ook nog esdawasiknie wrote:Achja als ze terug blijft komen zal dat ongetwijfeld wederzijds zijn geweest
Right in ya face Iris!
Hahahaha,Olijfboompje wrote:Groentje?Iris93 wrote:I suggest that you stfu groentjeOlijfboompje wrote: Dit ook nog es
Right in ya face Iris!![]()
Je kan ook te furrr gaan
Zeer herkenbare uitspraak dit!tommetjeuh wrote:maar geloof me beter nu dan later.. en dan heb je spijt dat je zon lange tijd een kutsituatie heb gehad
So trueDream Chaser wrote: Kunnen echt alles samen doen en dat is het fijnste wat er is, trust me.