Die jongen speelt over 2 jaar op huurbasis bij Dordt in de KKD denk ik
Active topics in Off-Topic
Moderators
Nja, 1 ding heeft hij wel mee, "He is a red.."
Overwerken de dag voor Defqon. Wat gaat de tijd toch traag vandaag...
HHZ op Facebook die telkens foto's van zichzelf en wat andere nichten plaatst zonder shirt
Er zo bij lopen kan nooit gezond zijn. Die lui hebben een vetpercentage van -10%.wrote:HHZ op Facebook die telkens foto's van zichzelf en wat andere nichten plaatst zonder shirt
wrote:HHZ op Facebook die telkens foto's van zichzelf en wat andere nichten plaatst zonder shirt
wrote:wrote:HHZ op Facebook die telkens foto's van zichzelf en wat andere nichten plaatst zonder shirt

Kom op hoor dit slaat toch nergens op
Gewoon negeren, kan jullie het schelen dat-ie die foto's plaatst.
Zal wel als grapje bedoeld zijn... Zo valt ie in ieder geval niet op tussen al die posers.
Hahaha die laser gaat door die gast z'n kop heen


-
RHardtraxx Veteran
- 4240 posts member since 2010
- last seen May 2025
In al mijn jaren van feestpics nog nooit zoiets gezien.

-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Rond de 10%Er zo bij lopen kan nooit gezond zijn. Die lui hebben een vetpercentage van -10%.
En tevens is het niet ongezond. Of je het mooi vindt is weer een ander punt, vind die twee naast hhz wel echt teveel van het goede.
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Yep, wel eens. Die andere twee, en dan vooral Merijn is echt too much daar imo. HHZ zit echt nog lang niet tegen het ongezonde aan qua vetpercentage. Je kan echt doorcutten totdat al je geluk, energie en libido weg is en als hhz een ongezond laag vetpercentage had gehad kan ik je vertellen dat hij absoluut niet in staat zou zijn de wereld over te vliegen.
-
MHardtraxxer
- 716 posts member since 2019
- last seen Jun 2021
Onzeker mannetje die HHZ. Uit zijn tracks en interviews blijkt dat hij zich ontzettend veel aantrekt van wat men van hem vindt. Vind het daarom ook niet raar als hij om die reden aan bodybuilding doet.
Is je weerstand niet veel lager ook als je er zo bij loopt? En dan bedoel ik niet zonder shirt...wrote:En tevens is het niet ongezond. Of je het mooi vindt is weer een ander punt, vind die twee naast hhz wel echt teveel van het goede.
Ik doel op de 10%, dat is nog prima. Een extreem laag vetpercentage is inderdaad ongezond.wrote:Is je weerstand niet veel lager ook als je er zo bij loopt? En dan bedoel ik niet zonder shirt...wrote:En tevens is het niet ongezond. Of je het mooi vindt is weer een ander punt, vind die twee naast hhz wel echt teveel van het goede.
Ik vind hem ontzettend DIK..wrote:Onzeker mannetje die HHZ. Uit zijn tracks en interviews blijkt dat hij zich ontzettend veel aantrekt van wat men van hem vindt.
WILLEM, LEES JE DIT.. JE BENT DIK.. GA EENS MEER TRAINEN
Lache manwrote:Ik vind hem ontzettend DIK..wrote:Onzeker mannetje die HHZ. Uit zijn tracks en interviews blijkt dat hij zich ontzettend veel aantrekt van wat men van hem vindt.
WILLEM, LEES JE DIT.. JE BENT DIK.. GA EENS MEER TRAINEN
Haattraxx in 't kwadraat weer
-
PHardtraxx Veteran
- 13099 posts member since 2015
- last seen Jan 2025
Maar wel hetzelfde betaald willen krijgenwrote:Vrouwenvoetbal
Weet je ook hoeveel ze procentueel minder verdienen en hoeveel minder het prijzengeld is van het mannenequivalent van het WK, of EK, of uberhaupt vergeleken met de rest van de vrouwenteams? En of dat zodoende niet gewoon eerlijk is om te vragen voordat je zoiets simpels roept?wrote:Maar wel hetzelfde betaald willen krijgenwrote:Vrouwenvoetbal
Ben eerder van mening dat mannenvoetballers te veel verdienen dan dat vrouwenvoetballers te weinig verdienen.